Ameriks iegūs lēmumu pieņemšanas tiesības vairākos lielajos Rīgas pašvaldības uzņēmumos 8

Andris Ameriks. Foto: Evija Trifanova, LETA
Print Friendly, PDF & Email

Paredzēts, ka tas stāsies spēkā no 2015.gada 1.janvāra

Rīgas domes Pilsētas īpašuma komitejas deputāti pirmdien atbalstīja ieceri nodot Rīgas domes priekšsēdētāja vietniekam Andrim Amerikam (GKR) kapitāla daļu turētāja lēmumu pieņemšanas tiesības vairākos lielajos galvaspilsētas uzņēmumos, ziņo LETA.

Šāds lēmumprojekts sagatavots saistībā ar Publiskas personas kapitāla daļu un kapitālsabiedrību pārvaldības likuma spēkā stāšanos no 2015.gada 1.janvāra.

Lēmumprojekts paredz, ka lēmumu pieņemšanas tiesības Amerikam tiks piešķirtas tādās kapitālsabiedrībās kā SIA “Rīgas ūdens”, SIA “Rīgas nami”, SIA “Rīgas meži”, SIA “Rīgas pilsētbūvnieks”, SIA “Rīgas serviss”, SIA “Geltiņi EKO” un AS “Rīgas siltums”.

Gala lēmums tiks pieņemts Rīgas domes sēdē. Paredzēts, ka tas stāsies spēkā no 2015.gada 1.janvāra.

 

Komentāri (8)

traductrice 24.11.2014. 14.52

Teorētiski tik daudzām tiesībām klāt nāk arī tikpat liela ATBILDĪBA. (tas, protams, ir teorētiski).

Taču prakse un teorija neiet roku rokā. Man vēl tagad ausīs skan Amerika slavenā pērle, kad viņš izteicās par (šķiet) lielas naudas pazušanu no Rīgas domes kontiem – “ja man jāpārbauda katra sava darbinieka darbs, kad lai es strādāju Rīdzinieku labā?!!”

Tāpēc man gribētos beidzot no amatpersonām dzirdēt vārdus, ka tāds un tāds misters X uzņemas ATBILDĪBU pieņemt lēmumus tur-un-tur. Diez, vai Ameriks šādus vārdus spētu izdabūt ārā. Bildē redzamais smīns par to neliecina.

+11
0
Atbildēt

0

courland 24.11.2014. 14.40

Apsveicam, Mr. 20%!

+10
0
Atbildēt

0

Ebenemezers-3 24.11.2014. 18.40

nu mūlis viekaarši mirdz… no laimes, ļoti ienessigi.

+3
0
Atbildēt

0

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu