Ņujorkā Dvīņu torņu vietā atklāts jauns debesskrāpis • IR.lv

Ņujorkā Dvīņu torņu vietā atklāts jauns debesskrāpis 41

Jaunajam tornim Ņujorkā ir 72 stāvi. Foto: EPA/LETA

Jaunajā Pasaules Tirdzniecības centrā, kad tas būs pabeigts, būs pieci debesskrāpji

Ņujorkā 2001.gada 11.septembra teroristu uzbrukumā sagrauto Pasaules Tirdzniecības centra Dvīņu torņu vietā trešdien atklāts jauns debesskrāpis, ziņo LETA/AFP.

“Pasaules tirdzniecības centrs – 4” ir pirmā biroju ēka, kas atklāta 64 750 kvadrātmetru lielajā tā dēvētajā “Ground Zero” teritorijā, kur teroristu uzbrukumā 2001.gadā dzīvību zaudēja vairāk nekā 2700 cilvēku.

Atklāšanas ceremonija Lejasmanhetenā piedalījās Ņujorkas mērs Maikls Blūmbergs un japāņu arhitekts Fumihiko Maki.

Jaunā ēka atrodas vietā, kur savulaik atradās Pasaules Tirdzniecības centra Dienvidu tornis. Jaunais debesskrāpis ir 297,7 metrus augsts, un tam ir 72 stāvi. Ēkas fasādes veidotas no spoguļstikla. Nama celtniecība sākās 2008.gadā.

“”Pasaules Tirdzniecības centra – 4” dizainam ir divi pamatelementi – tas ir “minimālistisks” tornis, kas panāk pienācīgu klātbūtni, kluss, bet ar cieņu, un “podijs”, kas kā daļa no Lejasmanhetenas revitalizācijas kļūst par katalizatoru apkārtējās ielu ainavas aktivizēšanai,” sacīja arhitekts.

Iespaidīgākā no jaunā namu kompleksa ēkām būs “Pasaules Tirdzniecības centrs – 1”, kuram ir 104 stāvi. Tā atklāšana paredzēta nākamgad.

Jaunajā Pasaules Tirdzniecības centrā, kad tas būs pabeigts, būs pieci debesskrāpji.

 

Komentāri (41)

inta_s 14.11.2013. 09.41

9/11 ir atslēga starptautiskās elites mafijas kāršu namiņa sabrukšanai. Pēc 9/11 visa pasaule mainījās. Viss mainījās. Dabā pastāv līdzsvars – līdz ko masīvi tika melots un manipulēts ar cilvēkiem, tā arī notika masīva atmošanās un šo melu atklāšana. Viss vienmēr ir balansā – kad kāds uzsāk karu, kāds izlīgts un apvienojas.

9/11 ir tas kas sagraus eliti. Tā notiks!

http://www.youtube.com/watch?v=UFx1WaK54Vo
http://www.youtube.com/watch?v=toPlyXdpurw
http://www.youtube.com/watch?v=wQuyR_DbqaI
http://www.youtube.com/watch?v=cHHghW4Pg5k

P.S. Neviena lidmašīna neizietu bez pretestības cauri tai dzelzkonstrukcijai kā tādam sviestam pat ar neskartu purngalu otrā ēkas pusē. Tā atsistos pret šo konstrukciju un kristu lejā bojājot visu ap sevi, bet nevis izlidotu cauri kā adata sviestam.

+1
-3
Atbildēt

2

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu