"Delna” protestē pret citāta izmantošanu uzturēšanās atļauju reklāmās

  • ir.lv
  • 25.10.2013
Kadrs ar reklāmā izmantoto Gundara Jankova citātu.

Kadrs ar reklāmā izmantoto Gundara Jankova citātu.

Organizācija aicina nekavējoties citātu izņemt no reklāmām, jo tas ir izrauts no konteksta

Mediju kampaņā, kas saistīta ar termiņuzturēšanās atļaujām, Konkurētspējas attīstības fonds izmantojis Sabiedrības par atklātību „Delna" direktora citātu, kura izmantošanai reklāmā „Delna" nepiekrīt un nav devusi atļauju tā izmantošanai, pavēstījis „Delnas" direktors Gundars Jankovs.

Reklāmā izmantots „Delnas" direktora Gundara Jankova publiski izskanējušais citāts par uzturēšanās atļauju kvotu augsto korupcijas risku.

Iekļaujot „Delnas" vadītāja teikto savā reklāmā, Konkurētspējas attīstības fonds rada maldīgu priekšstatu, ka „Delna" atbalsta šo kampaņu. Sabiedrība par atklātību „Delna" ir par korupcijas mazināšanu Latvijā, un brīdināja valdību veidojošās partijas par korupcijas riskiem, kas varētu notikt tieši kvotu ieviešanas gadījumā.

Jaunākajā žurnālā