Uz Eiropas kultūras galvaspilsētu caur Stacijas tuneli! 51

Stacijas tunelī. Autora foto
Olafs Pulks
Print Friendly, PDF & Email

Vai Stacijas tunelis būtu tā vieta, kur jānodarbojas ar tirdzniecību?

Apzīmētas sienas, skaļa nekvalitatīva mūzika, iedzēruši cilvēki, aplupušas tirdzniecības vietas un apgaismojuma trūkums, vai tas ir sešdesmito gadu Hārlemas apraksts? Nē, šoreiz stāsts ir par Stacijas tuneli Rīgas centrā, caur kuru katru dienu iziet tūkstošiem cilvēku uz vilcienu vai no tā.

Caur tuneli iziet gan rīdzinieki, kas izmanto šo satiksmi, lai, piemēram, no Imantas nokļūtu centrā, gan citu pilsētu un novadu iedzīvotāji, gan ārvalstu viesi, kuriem šis tunelis ir vārti uz galvaspilsētu. Iespējams, kāds gangsteru dzimtas pārstāvis no okeāna otras puses te justos kā mājās, tomēr tradicionālo tūristu, kam svarīga drošība un sakārtota vide, šādi vārti var tikai aizbaidīt.

Nesakārtota, vizuāli nepievilcīga un maz kontrolēta vide ir labs priekšnoteikums dažāda veida nelikumīgām rīcībām. Piemēram, jau pirms jaunā mācību gada daudzi vecāki izteica bažas par plaši izplatītajām tā sauktajām „legālajām narkotikām”, tātad apreibinošajām vielām, kuras drīkst brīvi pārdot, jo nav iekļautas aizliegto vielu sarakstā. No daudziem avotiem ir saņemti signāli, ka Stacijas tunelis ir vieta, kur šāda veida „preci” iespējams nopirkt. Tādu tirdzniecības vietu tuvumā „spieto” atbilstošā publika, kuras klātbūtne un izturēšanās bieži rada nepatīkamu sajūtu vai pat bailes garāmgājējos.

Uzskatu, ka Stacijas tunelis vispār nav vieta, kur būtu jānodarbojas ar dažāda veida tirdzniecību, jo visas preces, kuras piedāvā tirgotāji tunelī, iespējams iegādāties tuvumā un virs zemes.

Ja arī tirdzniecība tiktu pieļauta, tad ir precīzi jānosaka kādas iedzīvotājiem nepieciešamas un nekaitīgas preces drīkstētu tirgot, un to saraksts būtu stipri ierobežots. Tirdzniecības vietām jābūt, ja ne gluži arhitektūras šedevriem, tad vismaz mūsdienīgi izveidotām un atbilstoši koptām. Slēdzot līgumu ar pašvaldību par telpu izmantošanu, jāparedz atvieglotas, „nesāpīgas” iespējas no tirgotāja atbrīvoties, tikko tiek pārkāpti līguma nosacījumi, tātad tirgotas neparedzētas preces, neaprūpēts vizuālais noformējums vai ir citi pārkāpumi.

Taču arī pašvaldībai ir daudz aktīvāk jāuzņemas stacijas tuneļa sakārtošana, sienu attīrīšana no zīmējumiem, grīdas salabošana, galu galā kārtības kontrole tunelī. Kādēļ iedzīvotājiem, ejot caur to, ir jāklausās skaļas dziesmas ķērcošās balsīs un jāizjūt dziedātāja uzmācīgais acu skatiens, prasot naudu. Tunelī ir nepietiekams apgaismojums, kas vienmēr ir dažādu nelikumību labākais draugs

Lai šīs nekārtības novērstu un Stacijas tunelis būtu Rīgai atbilstoši vārti, domājot kaut vai par 2014. gadu, kad Rīga būs Eiropas kultūras galvaspilsēta, esmu vērsies gan RD Satiksmes, gan Labklājības departamentā. Atbilde uz manu vēstuli apliecināja, ka Labklājības departamenta amatpersonas izprot nepieciešamību operatīvi risināt problēmu, tajā skaitā ierobežot haotisko un vāji kontrolēto tirdzniecību. Savukārt Satiksmes departamenta atbildē jūtama mazāka ieinteresētība, kas tiek maskēta ar stāstu par ekonomiskajiem ieguvumiem, kas tiekot gūti no apšaubāmu tirdzniecības vietu nomas.

Esmu pārliecināts, ka Rīgai nav vajadzīgi ieņēmumi, kas gūti no tirdzniecības ar, iespējams, iedzīvotājiem bīstamām precēm. Jauniešu veselība ir neskaitāmas reizes nozīmīgāka nekā sīki ieņēmumi, kas pilsētas vai pat RD Satiksmes departamenta budžeta kontekstā nav pat pamanāmi.

Autors ir partijas „Vienotība” Rīgas domes frakcijas vadītāja vietnieks

 

Komentāri (51)

andris902 14.09.2013. 09.34

….īsti latviskā un patriotiskā garā rakstīti komentāri, kas ir.lv kļuvuši jau par pierastu lietu….tā teikt, troļļi uzdeva toni un bāleliņi pavilkās līdzi – nav svarīga teiktā jēga, svarīgi noriet teicēju….baigi maziski, biedrīši!…

…ja problēma pastāv – par to ir jārunā un tā jārisina vai tomēr – ļautiņiem tā vairs nav problēma tikai tāpēc, ka par to runā Pulks?….

+9
-4
Atbildēt

16

  ligakalnina > andris902 14.09.2013. 11.53

  Kurš tad te vēršas pret V biedru Pulku, vēršas pret viņa rakstu, atslābsti, zanE.
  Agrāk tāda problēma nepastāvēja un Pulks to nezināja, tad nu gan ģeniāls atklājums, nu nesmīdiniet.
  Tad, kad RD pie teikšanas bija V, NA, utt?
  Vistīrākais populisms, Pulkam, kā RD deputātam, sen bija un ir citas iespējas, kā risināt šīs lietas, izņemot līdzīgu rakstiņu publicēšanu, kāpēc viņš tās sen neizmantoja un neizmanto?
  Un aizliegr tirzniecību jebkur vispār ir muļķīgs gājiens, tas nozīmē likvidēt mazos biznesus, viss ir jāsakārto, nevis jāaizliedz, muļķīgāku frāzi par to, ka jāaizliedz kādā vietā tirgot kādu preci, jo to var nopirkt citā vietā, sen nav gadījies lasīt, un to saka it kā liberalās partijas pārstāvis?
  Varbūt, aizliegsim arī visus tirgus, tur taču arī nav ideāla kārtība, un, galu galā, visu var nopirkt lielveikalos, da pie reizes arī mazos veikaliņus varētu aizliegt, “kārtības labad”, kā tas, lielā mērā, izdarīts Maskavā, pie reizes nolobējot lielveikalu interses?
  Tā ka par to, kurš te trollis, Pulks, vai tie, kas viņu neņem par pilnu, vēl varētu strīdēties.

  +3
  -9
  Atbildēt

  0

  ligakalnina > andris902 14.09.2013. 14.04

  “Uzskatu, ka Stacijas tunelis vispār nav vieta, kur būtu jānodarbojas ar dažāda veida tirdzniecību, jo visas preces, kuras piedāvā tirgotāji tunelī, iespējams iegādāties tuvumā un virs zemes”.
  ————————————————–
  Šis arī citāts no Pulka.
  Vispār RD deputāts, kas pēkšņi “atklāj problēmu” tikai tad, kad pats nav pie varas, toties, esot pie varas, tādu problēmu vai nu “neredzēja”, vai par to nerunāja, un kurš tk vien var, kā uzrakstīt tādu rakstiņu, nevis izmanto savas deputāta pilnvaras, lai šo problēmu risinātu, lielu uzticību neizraisa.
  Kādi izskatās Rīgas tuneļi nezināt pagrūti jebkuram, kurš kaut reizi bijis Rīgā, Ušakova laikā akurāt taisni tādi, kādi tie izskatijās Birka, Aksjonoka, utt. laikā, kad Pulku un V tas nemaz nesatrauca, kaut, pilnīgi pareizi, ka problēma pastāv jau ļoti sen.
  Un ar blogu rakstīšanu to neatrisinās.
  Par to vārda brīvību – vai tad es saku, ka Pulks nedrīkst rakstīt?
  Bet,arī es drīkstu izteikt savu viedokli par to, ko viņš sarakstījis.
  Un kāpēc Aksjonoka pieminēšana ir populisms, man nav skaidrs.

  +2
  -6
  Atbildēt

  0

  dzerkaleliva > andris902 14.09.2013. 20.28

  Pie brāļošanās noveda V totālā ignorance un publiska ņirgāšanās. Par to arī stāsts. Vienotībai vairs nav sabiedroto, par to arī stāsts. Politikā Tu esi līķis, ja Tev nav sabiedroto. Vienotībai liekas, ka viņi ir tik vareni, ka sabiedrotos nevajag. Tā teikt pietiks ar SC un ZS. Tajā arī mans pieminētā atrautība, nespēja izvērtēt, ne mūsu politisko sistēmu, ne velētājus. Izlasi Vilka interviju, tur vīd cauri tieši tas pats. Tā pārliecība nāk no pašas spices. Vēl tas muļķīgais sākums, kur Vilks, saka, ka NA šķiet, ka spēs atkārtot pašvaldību panākumus, ar skaidru zemtekstu, ka tā nebūs viss. Ieteikums Vilkam, iznākt no tās savas iedomu veiksmes pasaulītes, kuru tādi strautiņi rada un uztur. Neviena, Neviena!, Vilka prognoze par vēlētāju noskaņojumu, nekad nav piepildījusies. Vienotības varenība Latvijā ir tāda pat smilšu pils, kā TP varenība. Jā tagad ir sagrābtais administratīvais resurss un spēka struktūras, un cīņa ar NA uz nāvi par to, bet reitings priekš tā V ir nulles līmenī. Pēc nākamajām vēlēšanām viņiem nekas vairs nespīd, kā vien bloķēšanās ar SC, lai varu saglabātu un cik daudz SC to gribēs un cik daudz SC to vajadzēs mēs redzam Rīgad Domē. Norokot NA ir cerība saglabāt lielāku ieteikmi, jautājums vai NA to ļaus, škiet, ka ne. Šī valdība ir beigusi pastāvēt, par spīti politologu nespējai to ieraudzīt.

  0
  -3
  Atbildēt

  0

  dace_roze_lmt_lv > andris902 14.09.2013. 13.34

  Факт в том, что пока в Риге у власти были хуторяне, дела шли только хуже.

  И тоннель тоже испоганили и разрисовали стены при власти хуторян, и торговые киоски установили при их же власти.

  А при власти Ушакова сделали променад напротив Спикеров вдоль Даугавы. И там же сделали подземный переход на променад. И такой же променад сделали в Кенгарагсе. И открыли купальное место на Луцавсале. И оборудовали велодорожки по городу. И разрешили перевозить велосипед в общественном транспорте бесплатно.

  А при власти хуторян своровали миллион на углублении городского канала, своровали мэр Аргалис и его помощники. И при власти хуторян заключили контракт на постройку Золотого моста на полмиллиарда латов.

  Так что Пулкс, вероятно, сам хуторянин, если этого не понимает.

  А, наверное, он понимает. Просто рвётся к власти. Тоже хочет воровать.

  0
  -3
  Atbildēt

  0

  dzerkaleliva > andris902 14.09.2013. 16.28

  Redz, kā – ne opera, ne grende, ne žagars, ne nekulturālākā ministre, bet vietas ierādīšanas operācija, lai neiedomājas vēl kādas prasības izvirzīt.
  —————————
  Un, kurš tad vispār visu šo lietu uztvēra savādāk? Gobzems aiz laimes droši vien onanē.
  —————————-
  Muļķa Ikstene ar visu savu branžu, un Hermani pa virsu, kurus 100% beigās Vienotība uzmetīs, tāpat, kā visus un vienmēr.

  +2
  -4
  Atbildēt

  0

  ligakalnina > andris902 14.09.2013. 23.37

  zanE – gandrīz asariņu nobirdināju aiz žēluma, dzirdot, kā visi apbižo to nabaga V tai RD, un cik tā ir nevarīga un nespējīga it neko izdarīt, nu tiešām izsaku jums līdzjūtību.
  Nu, tad jau atliek tikai sūdzēties un rakstīt, skaidrojot, kāpēc jūs neko nevarat izdarīt, ko tad citu, ak jūs nabadziņi!
  Bruņotas vienības gan nedibiniet,tas būs pretlikumīgi.

  +1
  -3
  Atbildēt

  0

  dzerkaleliva > andris902 14.09.2013. 16.34

  Visa šī un citas rīcības liecina, gan par arvien lielāku Vienotības atraušanos no zemes, nevis par situācijas pārvaldīšanu. Vienīgais reālais Vienotības sabiedrotais šobrīd ir SC. Visi pārējie stāv rindā uz līķa vāķēšanu.

  +3
  -5
  Atbildēt

  0

  ligakalnina > andris902 14.09.2013. 14.35

  Es to, protams, izlasīju, un brīnos, ka deputāts var vienīgi uzrakstīt kādu formālu vēstuli un gaidīt atbildi, un neko citu darīt nespēj, manuprāt, viņam vajadzētu būt lielākām iespējām, kaut vai mēģināt runāt par to RD sēdēs, meklēt RD domubiedrus, kam šī te problēma arī šķit svarīga, un lobēt tās apspriešanu, utt., lai uzrakstītu vēstuli, nav jābūt deputātam.
  Tāpēc man izskatās, ka Pulks, izņemot to rakstu, īsti lietas labā vispār neko nedara, viss tas vairāk PR.
  Un par tiem pārsteigumiem – tak, es pats sevi, brīžam, pārsteidzu, kur nu vēl tevi!

  +4
  -5
  Atbildēt

  0

  ligakalnina > andris902 14.09.2013. 17.54

  Kusunoki Masashige 楠木 正成 – manuprāt, tavi komentāri liecina par zināmu “atrautību”, utt.
  Nav V vaina, ka NA par ministriem izvirza tik aprobežotus un, politkorekti izsakoties, dīvainus cilvēkus, kā Grende, kaut, saprast viņus var, neviens normāls un sevi cienošs cilvēks, ja tikai viņam ir smadzenes, vai vņš nav absolūti bezprincipiāls politbiznesmenis, nestāsies nekādos sakaros ar šo partiju, tāpēc jau tādi viņiem tie visi kadri – vai nu blēži “rasnači”, bērziņi”, lūši”, utt, vai nu “grendes”, “iesalnieki”, utml.
  Kas att. uz V – ja es kritizēju atsevišķus V politiķus un atsevišķas V izdarības, tas nenozīmē, ka es nedomāju, ka V ir vienīgā partija, par kuru vispār var balsot, taisni tā es arī domāju, sevišķi pēc tam, kad RP sāka brāļoties ar NA.

  +2
  -2
  Atbildēt

  0

  andris902 > andris902 15.09.2013. 01.59

  ….Dzeri…žēl, ka nespēj uztvert problēmas būtību, bet reducējies tikai uz raksta autoru….

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  dzerkaleliva > andris902 14.09.2013. 16.25

  Dzeri, Vienotībai jauns sabiedrotais.
  ———————————–
  Brigmanis: Premjers parādījis nacionālajai apvienībai tās īsto vietu.
  Nacionālā apvienība līdz šim koalīcijā esot bijusi iekšējā opozicionāra lomā un nemitīgi turpinājusi izvirzīt visādas prasības un ultimātus. Ar šo soli premjers to ir pārtraucis un nacionālajai apvienībai šī loma atņemta.

  Premjers parādīja, ka nacionālā apvienība tā turpmāk nevarēs rīkoties. Turpmāk esot skaidrs, ka VL-TB/LNNK vairs nevarēs riskēt, jo Dombrovskis šādus soļus var spert arī turpmāk.

  Brigmanis pauda šaubas, vai nacionālā apvienība aizstāvēs savu ministri. Tai priekšā stāvot ļoti grūts uzdevums – izlemt, kā tālāk rīkoties.
  http://www.kasjauns.lv/lv/zinas/129821/brigmanis-premjers-paradijis-nacionalajai-apvienibai-tas-isto-vietu

  +3
  -3
  Atbildēt

  0

  dzerkaleliva > andris902 14.09.2013. 16.32

  Interesants ir arī Zīles viedoklis, lai arī ar banku un EURO atbalstu viņš savu imidžu ir sačakarējis.
  ———————————————————-
  Zīle ironizē par «Vienotības» politbiroja ietekmi uz premjeru. Kā uzskata Zīle, tas varētu nozīmēt, ka «Vienotībai» šķiet, ka tā pilnībā pārvalda situāciju. «Redzēsim, kā tas attīstīsies,» piebilda politiķis. Viņš skaidroja, ka nacionālā apvienība lēmumu par turpmāku rīcību pieņems pirmdien valdes sēdē.
  http://www.tvnet.lv/zinas/viedokli/478746-zile_ironize_par_vienotibas_politbiroja_ietekmi_uz_premjeru

  +3
  -3
  Atbildēt

  0

  andris902 > andris902 14.09.2013. 15.21

  …Dzeri….pieņemu, ka tad Pulkam vajadzētu organizēt bruņotas vienības, lai ar spēku ieņemtu “Rīgas satiksmi”, “Rīgas siltumu”, “Rīgas ūdeni”, kādas vēl tur kapitālsabiedrības ir – jo tikai ar bruņotu spēku iespējams tikt klāt informācijai par uzņēmumos notiekošo, iekļaut sēdēs darba kārtībā jautājumus par finanšu stāvokli uzņēmumos, par naudas izlietojumu, par…par…par…utt.
  …tādi sīkumi kā tuneļi RD koalīcijas darba kārtībā ir traucējoši un pat nav ievērības cienīgi….
  …protams, Tev kā ne-rīdziniekam varētu būt maza saskarsme un informācija par to, kas notiek RD….bet…tik daudz, kā izlasīt arī šeit – ir.lv rakstīto par RD opozīcijas ignorēšanu – tas tak Tevi neapgrūtinātu, vai ne?…ja vien nevēlies turpināt neauglīgus uzbrukumus tiem, kuri par to atļaujas painformēt sabiedrību….

  +4
  -2
  Atbildēt

  0

  andris902 > andris902 14.09.2013. 14.24

  ….Dzeri, tas labi, ka tik cītīgi esi sekojis līdzi Pulka darbībai, esot ievēlētam RD, ja vari apgalvot, ka iepriekš Pulks nav izrādījis interesi par šo problēmu….apsveicama Tava neatslābstošā interese!… 🙂

  ….un tomēr – rakstu esi lasījis ļoti pavirši:

  -“Nesakārtota, vizuāli nepievilcīga un maz kontrolēta vide ir labs priekšnoteikums dažāda veida nelikumīgām rīcībām. Piemēram, jau pirms jaunā mācību gada daudzi vecāki izteica bažas par plaši izplatītajām tā sauktajām „legālajām narkotikām”, tātad apreibinošajām vielām, kuras drīkst brīvi pārdot, jo nav iekļautas aizliegto vielu sarakstā. No daudziem avotiem ir saņemti signāli, ka Stacijas tunelis ir vieta, kur šāda veida „preci” iespējams nopirkt. Tādu tirdzniecības vietu tuvumā „spieto” atbilstošā publika, kuras klātbūtne un izturēšanās bieži rada nepatīkamu sajūtu vai pat bailes garāmgājējos.”

  -“Lai šīs nekārtības novērstu un Stacijas tunelis būtu Rīgai atbilstoši vārti, domājot kaut vai par 2014. gadu, kad Rīga būs Eiropas kultūras galvaspilsēta, esmu vērsies gan RD Satiksmes, gan Labklājības departamentā. Atbilde uz manu vēstuli apliecināja, ka Labklājības departamenta amatpersonas izprot nepieciešamību operatīvi risināt problēmu, tajā skaitā ierobežot haotisko un vāji kontrolēto tirdzniecību. Savukārt Satiksmes departamenta atbildē jūtama mazāka ieinteresētība, kas tiek maskēta ar stāstu par ekonomiskajiem ieguvumiem, kas tiekot gūti no apšaubāmu tirdzniecības vietu nomas.”

  …hmmm…vai Tavs vērtējums tomēr nav saistīts ar negatīvo attieksmi pret raksta autoru, ja problēmu mēģini pastumt aizkrāsnē?….

  P.S. … Dzeris: -“Kādi izskatās Rīgas tuneļi nezināt pagrūti jebkuram, kurš kaut reizi bijis Rīgā, Ušakova laikā akurāt taisni tādi, kādi tie izskatijās Birka, Aksjonoka, utt. laikā, kad Pulku un V tas nemaz nesatrauca, kaut, pilnīgi pareizi, ka problēma pastāv jau ļoti sen.”
  ————————–

  …manuprāt, atsaukties uz iepriekšējiem domes sastāviem, redz, šiem jau arī bija tāpat – nesaprotama Tava motivācija…lai viss saglabājas pa vecam, nekas tak briesmīgs nenotika?…šausmas, ja kāds par to ir sācis runāt?….vai Tu tāpat kā NA elektorāts centies cenzēt ir.lv saturu – kuri šeit drīkst rakstīt, kuri – nē?….
  …Tu mani šodien nebeidz pārsteigt!…

  +5
  0
  Atbildēt

  0

  dro > andris902 14.09.2013. 09.53

  Reti, bet dažreiz jāpiekrīt arī Zanei:) Pulks jau nav tas sliktākais Vienotības cilvēks.

  +7
  -1
  Atbildēt

  0

  andris902 > andris902 14.09.2013. 13.08

  …aha, Dzeri!…nupat apliecināji, ka neesi ne par matu labāks par tiem, kurus savos komentos centies apkarot – kā tad tur paliek ar vārda brīvību?… 🙂

  ….Tavuprāt, šī problēma Rīgā nepastāv?…ja Pulks to savā laikā nesakārtoja (hmmm…diez, kā opozīcija to varēja izdarīt? ja piesauksi atkal Aksenoku – teikšu, ka esi populists!) – tātad problēma nav jārisina un par to nav jārunā?…īpatvējs domu gājiens!…

  …un tagad bez emocijām pārlasi vēlreiz rakstu:
  -“Ja arī tirdzniecība tiktu pieļauta, tad ir precīzi jānosaka kādas iedzīvotājiem nepieciešamas un nekaitīgas preces drīkstētu tirgot, un to saraksts būtu stipri ierobežots. Tirdzniecības vietām jābūt, ja ne gluži arhitektūras šedevriem, tad vismaz mūsdienīgi izveidotām un atbilstoši koptām. Slēdzot līgumu ar pašvaldību par telpu izmantošanu, jāparedz atvieglotas, „nesāpīgas” iespējas no tirgotāja atbrīvoties, tikko tiek pārkāpti līguma nosacījumi, tātad tirgotas neparedzētas preces, neaprūpēts vizuālais noformējums vai ir citi pārkāpumi.”

  …kad Tu pēdējo reizi izgāji cauri kaut vienam Rīgas tunelim?….

  +7
  -1
  Atbildēt

  0

Zane Degro 13.09.2013. 16.50

Tieši tā! Pulks pareizi saka (tiesa gan, – novēloti): šis ir kliedzoss piemērs, ka SC ne tikai nav spējīgs, bet arī ne mazākā mērā nevēlas rūpēties par pilsētu.
SC-prāt konkursu par tuneļu sakārtošanu rīkot nav jēgas, – objekti ir par mazu, un tad nebūs otkatu.
Šādi atbaidoši ir visi pilsētas tuneļi – īstā padomjlaiku stilā un ar visu padomijas “kultūras” krāšņumu, – tā teikt, “mēs jums neļausim aizmirst tos drūmos laikus”.

+13
-8
Atbildēt

9

  Egitazz > Zane Degro 13.09.2013. 21.00

  es pat nepamanīju, kurā brīdī tos tuneļus Ušakovs sabūvēja, jo skaidrs taču, ka tādi nevarēja būt, ka pie varas Rīgā bija pareizas latviskās partijas.

  +6
  -9
  Atbildēt

  0

  Ieva Priedenfelde > Zane Degro 13.09.2013. 17.11

  Tu gribi teikt, ka Pulks deg vēlmē izdarīt Rīgai kaut ko labu? Vai vnk laiž šķidru, sēdēdams pie viena dzīru galda kopā ar Ameriku, Ušakovu un Škaparu?

  +4
  -5
  Atbildēt

  0

  Egitazz > Zane Degro 16.09.2013. 23.02

  zanE
  un atkal flīzētas tikai pēc 2009.gada?:)))

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  Egitazz > Zane Degro 14.09.2013. 22.53

  zanE
  nē, ērti ir izlikties, ka tie tuneļi palika nesmuki tieši sākot no 2009.gada. Toties neērti teikt aptuveni tā “jau no 1991.gada nekas netika darīts šī jautājuma sakārtošanai, tāpēc aicinām to darīt tagad”.
  Bet nu tas “no 1991.g” nu tā neērti skan, ka gribas atcerēties tikai tos pēdējos gadus, vai nē?

  +3
  -3
  Atbildēt

  0

  ligakalnina > Zane Degro 14.09.2013. 14.29

  Tie tuneļi bija taisni tādi ne tikai Ušakova laikos, bet, visos laikos.

  +5
  -4
  Atbildēt

  0

  andris902 > Zane Degro 17.09.2013. 17.11

  …Kolpant….tieši tā!….slidotavu izveidoja tieši pēc 2009.gada!…

  +2
  0
  Atbildēt

  0

  Džina Kārkliņa > Zane Degro 13.09.2013. 18.21

  Tajā tunelī tirgojās kopš es sevi atceros, tas ir kādus 20 gadus. Tagad tā ir tieši Ušakova vaina? Tuneli, protams, vajadzētu sakārtot, bet tur aizliegt tirgoties ir kaut kāds murgs, būtu labi to tuneli sakārtot, kā Zelta Zivriņas tuneli pie Stockmann, tas tunelis ir tīri elegants un tīrs, bet tirzniecība turpinās, tur var nopirkt ļoti labas bulciņas pa ceļam uz autobusa pieturu.

  +8
  -6
  Atbildēt

  0

  andris902 > Zane Degro 15.09.2013. 00.12

  …kolpant….Tu kļūdies!….tuneļi tika remontēti, krāsoti un flīzēti – pārvēršot tos par jautru izklaides vietu it īpaši ziemas apstākļos….ne viens vien tur lauzis kājas, rokas un gūžas kaulus, nodarbojies ar daiļslidošanu un sacerējis odas RD vadībai….un finansējums izlietots – godam!… 🙂

  +3
  0
  Atbildēt

  0

  andris902 > Zane Degro 14.09.2013. 15.23

  …bija, bija!….un tāpēc par to vairs nerunāsim!…ērti!…

  +7
  -2
  Atbildēt

  0

lebronj2356 13.09.2013. 16.28

Aizej Pulk un apskaties, kā izskatās tunelis ķīpsalā, pie VEFa, pie strēlniekiem – kur neviens netirgojas. Kāds paraugs tautai ?! Kā izskatās dzelzceļa tunelis – tur arī neviens netirgojas, bet tomēr ir tumšs netīrs un smirdīgs, tas pats attiecas uz Lāčplēša ielas tuneli – tie būtu kādi paraugi uz ko tiekties ?!

+9
-7
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu