UR galvenā valsts notāra amatā apstiprina Gunu Paideri 44

Grāmata "Latvijas Republikas Uzņēmumu reģistra tiesību piemērošanas prakse. Komerctiesības, biedrošanās tiesības un publiskie reģistri". Foto: Evija Trifanova, LETA

Jaunā vadītāja amatā stāsies no 1.augusta

Valdība otrdien Uzņēmumu reģistra (UR) galvenā valsts notāra amatā apstiprināja UR galvenā valsts notāra vietnieci funkciju jautājumos Gunu Paideri. Jaunajā amatā viņa stāsies ar 1.augustu, ziņo LETA.

Kā norādīts rīkojuma anotācijā, lai nodrošinātu UR uzdevumu efektīvu un pienācīgu izpildi, tieslietu ministrs virza apstiprināšanai valdībā Paideres kandidatūru pārcelšanai no UR galvenā valsts notāra vietnieka funkciju jautājumos amata UR galvenā valsts notāra amatā.

Paideres CV liecina, ka viņa savu darbu UR sākusi 2007.gadā, savukārt UR galvenā valsts notāra vietnieces amatu funkciju jautājumos viņa ieņem kopš 2010.gada. Viņa ir ieguvusi juristes izglītību biznesa augstskolā “Turība”, iegūstot gan profesionālo bakalaura, gan profesionālo maģistra grādu.

No 10.maija Ringolds Balodis pārtrauca veikt UR galvenā valsts notāra amata pienākumus.

Valsts civildienesta likums nosaka, ka tieslietu ministrs pēc izvirzītās kandidatūras apstiprināšanas Ministru kabinetā ieceļ amatā padotības iestādes vadītāju termiņā uz pieciem gadiem.

UR ir tieslietu ministra pārraudzībā esoša tiešās pārvaldes iestāde, kas Latvijā reģistrē uzņēmumus, komersantus, to filiāles un pārstāvniecības, kā arī visas izmaiņas to darbības pamatdokumentos un veic citas likumdošanas aktos paredzētās darbības.

UR reģistrē arī masu informācijas līdzekļus, biedrības un nodibinājumus, komercķīlas, izšķirošās ietekmes, laulību, publiskās un privātās partnerības līgumus, politiskās partijas, šķīrējtiesas, arodbiedrības, reliģiskās organizācijas un to iestādes, kā arī maksātnespējas procesus.

 

Komentāri (44)

Gaisma; Enģelis 30.07.2013. 13.39

Ā, a es domāju, ka esi dzimis 2006. gadā;)

+1
0
Atbildēt

0

Sobha Attibele 11.06.2022. 20.06

… [Trackback]

[…] Information to that Topic: ir.lv/2013/07/30/ur-galvena-valsts-notara-amata-apstiprina-gunu-paideri/ […]

0
0
Atbildēt

0

white selfie frame 04.01.2020. 03.00

… [Trackback]

[…] Read More Info here to that Topic: ir.lv/2013/07/30/ur-galvena-valsts-notara-amata-apstiprina-gunu-paideri/ […]

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu