Vaidere: Krievijai jāizraksta rēķins par komunisma režīma nodarījumiem 39

 

Pēdējos gados Eiropas Parlamenta (EP) deputātu zināšanu līmenis par Eiropas mazo tautu likteņiem, kas cietušas no komunisma režīma, ir uzlabojies, taču šai ziņā vēl ir ļoti daudz darāmā, “Rietumu Radio” atzina EP deputāte Inese Vaidere (Vienotība).

“Nacistu režīms ir daudz pētīts, nosodīts, un Vācija savu dzīvi pēc Otrā pasaules kara faktiski sāka no baltas lapas. To diemžēl nevar teikt par PSRS tiesisko mantinieci Krieviju, kas oficiāli nav atzinusi ne Baltijas valstu okupāciju, ne arī nosodījusi citus komunisma režīma nodarījumus,” sacīja Vaidere. Viņa atzina, ka vēstures skaidrošanas darbs nav viegls, norādot uz spēcīgo pretreakciju no Krievijas, kas, piemēram, caur savu enerģētikas politiku arī šodien turpinot ietekmēt citu valstu likteņus, ziņo LETA

Kā atzina Vaidere, mērķis ir panāk taisnīgumu – lai mazās tautas, kas cietušas no komunisma režīma, sajustu, ka ir sadzirdētas, un, “ja nav materiāla gandarījuma, lai vismaz ir morāls gandarījums”. Vienlaikus EP deputāte uzskata, ka pašlaik Krievijā notiekošais neliecina, ka tā tuvākajā nākotnē varētu kļūt par demokrātisku valsti un pārvērtēt savu pagātni.

 

Komentāri (39)

ivetao2007 29.03.2013. 12.27

Tas 100 un haralds ir tipiski latvijiešu sovetkomunistu zombetie atkritumi. Šajā pasaulē par visu vienmēr bijis jāmaksā un ši kārtībā pārredzamajā nākotnē neminīsies. Sakidrā naudā par labi zināmām lietām. Piemēram man Kreivija, kas paŗņēmusi padomijas īpašumus untiesības, bet ne peinākumus, man personīgi ir parādā kara invalīda pensiju kādus 30 000 latus. Klāt pieskaitot morālo fiziskos zaudējuos pēc starptautiskām normām kādus 200 000 eiro. Kara “zaudētāji” vācieši dzīvo kā bagātnieki un visus savus parādus ir samaksājuši, ieskaitot ievainotiem latviešu leģionāriem. Kara uavarētāji ir parādā ne tikai man bet puspasaulei, jo viņu oligarhi jau krievu tautas miljardus nozaguši un glabā piemēram tajā pašā Kiprā. Ar krievu slavēta Puķina svētību.

+3
-1
Atbildēt

0

Sandris Maziks 29.03.2013. 13.23

mezavilks
“Tas 100 un haralds ir tipiski latvijiešu sovetkomunistu zombetie atkritumi.”

Kvadriljonam krievu nepietiktu līdzekļu, lai atlīdzinātu visus cilvēcei nodarītos fiziskos, morālos un materiālos zaudējumus, tāpēc tavi merkantīlie 200 000 eiro nekādi nevar kalpot par attaisnojumu krievu pasaules eksistencei.

+3
-1
Atbildēt

0

download de apk 16.07.2022. 22.57

… [Trackback]

[…] Read More to that Topic: ir.lv/2013/03/25/vaidere-krievijai-jaizraksta-rekins-par-komunisma-rezima-nodarijumiem/ […]

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu