Liepnieks kļūs par žurnāla “Playboy” galveno redaktoru 30

Jurģis Liepnieks. Foto: Rūta Kalmuka, F64
Print Friendly, PDF & Email

Liepnieks darbu sāks nākamā gada janvārī

Izvirzot stratēģisku mērķi tuvāko gadu laikā panākt žurnāla “Playboy” auditorijas kāpumu līdz līdera pozīcijām Latvijas vīriešu dzīvesstila žurnālu vidū, no 2013. gada par “Playboy” galveno redaktoru kļūs bijušais Andra Šķēles publicitātes padomnieks un līdzšinējais portāla „puaro.lv” vadītājs Jurģis Liepnieks, informē a/s “Diena” Mārketinga un sabiedrisko attiecību direktore Gundega Vārpa.

“Man piedāvāja žurnāla “Playboy” redaktora amatu, un es tam piekritu,” sarunā ar “Nozare.lv” apstiprināja Liepnieks. Amatam viņš piekritis, jo “Playboy” ir pasaulē slavenākais žurnāls un būt par šāda žurnāla galveno redaktoru ir liels gods, darbs būs interesants un pilns izaicinājumiem. Jautāts, kā amata maiņa ietekmēs portāla “puaro.lv” darbību, Liepnieks sacīja, ka no janvāra nebūs portāla galvenais redaktors, bet vēl nezina, kas būs viņa vietā.

“Par savu galveno uzdevumu es uzskatu izcelt un iedzīvināt tās „Playboy” vērtības, kuras žurnālam un brendam ir tikpat svarīgas kā sievietes skaistums, bet nereti tiek mazāk akcentētas. „Playboy” ir publicējis tādus autorus kā Vladimirs Nabokovs, Stīvens Kings, Margareta Ātvuda, Jans Flemings, Staņislavs Lems un daudzus citus. „Playboy” arvien ir bijis slavens ar visaugstākās raudzes literatūru un kvalitatīviem tekstiem,” paziņojumā medijiem norāda Liepnieks.

Savukārt līdzšinējais redaktors, talantīgais un daudzpusīgais žurnālists Egīls Zirnis turpinās aktīvu darbību „Playboy” satura veidošanā.

„Varu tikai apsveikt Jurģa Liepnieka lēmumu uzņemties „Playboy” vadīšanu, žurnālam tas ir liels ieguvums. Liepnieka sleja savulaik aizsāka krāsaino „SestDienu”, Liepnieka vadībā „Playboy” iegūs viņa polittehnologa, uzņēmēja un izdevēja konkrētā un lielā pieredzē balstītu skatu uz Latviju un pasauli. Ceru, ka darbs „Playboy” būs ieguvums arī Liepniekam,” uzsver Zirnis.

“Žurnāls “Playboy” ienāca Latvijā niknākajā krīzes gadā un, neraugoties uz skeptiķu prognozēm, strauji iekaroja stabilas pozīcijas tirgū. Par to liels paldies redakcijai un, pirmkārt, līdzšinējam galvenajam redaktoram Egīlam Zirnim, kurš paralēli šim amatam visu šo laiku ir turpinājis veidot publikācijas vairākiem izdevumiem – ne tikai “Playboy”, bet arī “Dienai” un “SestDienai”. Tā kā tik aktīva publicista darbība ir ļoti grūti savienojama ar galvenā redaktora pienākumiem, vienojāmies, ka Zirņa administratīvā slodze tiks samazināta,” uzsver izdevniecības “Dienas žurnāli” valdes priekšsēdētāja un galvenā redaktore Inga Gorbunova.

 

Komentāri (30)

ievuliitis 20.12.2012. 13.32

“Man piedāvāja žurnāla “Playboy” redaktora amatu, un es tam piekritu… Amatam viņš piekritis, jo “Playboy” ir pasaulē slavenākais žurnāls un būt par šāda žurnāla galveno redaktoru ir liels gods”
Un es domāju, ka dēļ materiālām problēmām. Māju Mežaparkā vairs nevar atļauties īrēt.
Bet Zirnis izveidoja labu žurnālu, žēl, ka viņa vietā būs Liepnieks.

+2
0
Atbildēt

0

oktaavs 20.12.2012. 12.48

Vai nav vienalga kas masā algu – oligarhi vai plejbojs ?
Nauda taču nesmird ?

+3
-2
Atbildēt

0

W88 03.07.2021. 03.24

… [Trackback]

[…] Information to that Topic: ir.lv/2012/12/20/jurgis-liepnieks-klus-par-zurnala-playboy-galveno-redaktoru/ […]

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu