Latvija: reproduktīvais vecums • IR.lv

Latvija: reproduktīvais vecums 52

Ir redakcija

Visi viņu mīl, bet…

Jaunākais “Mikus&Zelta Caunas” muzikālais komentārs veltīts Neatkarības deklarācijas pasludināšanas dienai. Priecīgus svētkus! 

Komentāri (52)

eva_o 04.05.2011. 15.17

Neteikšu, ka nepatika… Rosina padomāt. Mēs tak esam tādi brīvību mīloši, strādīgi, pareizi u.tt. Kāpēc esam tik neapmierināti ar 21 gada laikā sasniegto? Varbūt tāpēc, ka kaut kas nav kārtībā ar mūsu priekšstatiem par pasauli un par savu vietu pasaulē?
Atcerējos kaut kur lasītas rindas:
Es gribu būt pavasaris ziemā – es esmu slapjdraņķis,
Es gribu būt pavasaris vasarā – es esmu salna,
Es gribu būt pavasaris rudenī – man prasa – bet kur tavi augļi?

+7
-3
Atbildēt

0

dro 06.05.2011. 13.56

Alejandro. ASV, Izraela, Polija, Lietuva, Kina, Irana, Japana, Taizeme, sarakstu varetu papildinat… Nevaru turpinat – citi grib tikt pie klavieres…

+2
0
Atbildēt

0

dro 05.05.2011. 09.29

Latvijai nav bērnu, Latviju pamet tūkstošiem cilvēku? Vai tad tas nav tādēļ, ka latviešiem diendienā tiek stāstīts, ka viņiem pirmām kartām jābūt pasaules pilsoņiem, ka aizstāvēt savas nacionālas intereses ir apkaunojoši, progresīvi ir mīlēt sava dzimuma partneri u.t.t.. Tad arī jaunizceptie pasaules pilsoņi dodas plašajā pasaulē, lai gūtu naudu un baudu. Štrunts, ka viņi tur svešie un vietējie viņus neuzņem ar atplēstam rokām, bet tas jau ir sods par senču pastrādātajiem “noziegumiem”:) Laikam latvietis jau tiktāl izaudzināts, ka viņam labāk patīk būt par kalpu svešā zemē kā par saimnieku savā zemē?
Svētku dienai atbilstošu spētu uzrakstīt L. Pakalniņa, toties Kravcovs var būt gandarīts, ka pieminets pat 4. maijā:)

+3
-3
Atbildēt

3

  marčiks > dro 06.05.2011. 11.13

  No Krusttēva sapratu, ka “pederasti” vainojami pie Latvijas hokeja izlases nedienām, no Tava komentāra izriet, ka arī pie masveida emigrācijas no Latvijas. Droši vien arī pie pagājušās nakts aukstuma rekordiem būs pielikuši roku.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  marčiks > dro 06.05.2011. 13.47

  Radikāļi ir jebkurā jomā. Bet ticība Dievam un baznīcas apmeklēšana, manuprāt, ir tikai un vienīgi atbalstāmas lietas, tās pašas par sevi nenozīmē nedz neiecietību, nedz aizspriedumus. Par ideoloģiju runājot, tīri intereses pēc – vai vari nosaukt kādu konkrētu valsti šodien vai kaut vai pēc 2.pasaules kara, kas attīstījusies, pateicoties vienotai ideoloģijai un – kāda šī ideoloģija bijusi?

  0
  0
  Atbildēt

  0

  dro > dro 06.05.2011. 12.57

  Alejandro. Mani aizkustina tadi kareivigi homoseksualistu aizstavji tapat ka Dieva noliedzeji. Homoseksualisms ir tikai viens no baudas meklesanas veidiem un ta aizstavji briziem klust tikpat fanatiski ka agresivie ateisti vai muslimu un ebreju ortodoksi. Lai Tevi nomierinatu, teiksu, ka baznicu neapmekleju, tapat ka ar sudu maisiniem varaviksnes praidu neapmetaju, gluzi preteji, ja butu bijis tuvuma, ari butu stajies gajiena, tani pasa laika tikai aklais var nesaskatit, ka daudz sekmigak attistas tas valstis, kuram ir kada vienojosa ideologija, nevis tikai saukli par progresu un materialo labklajibu, kas galu gala noved pie sabiedribas degradacijas.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu