Uz laiku atstādināts Policijas koledžas direktors 4

Toreizējais Valsts policijas koledžas Latgales filiāles direktors Aigars Evardsons 2009.gadā svinīgi atklājot koledžu Valsts policijas Latgales reģiona pārvaldes telpās. Foto: Ivars Soikāns, LETA
Print Friendly, PDF & Email

Pret direktoru Evardsonu ierosināta disciplinārlieta par līdzekļu izlietojumu koledžā

Valsts policijas (VP) koledžas direktors Aigars Evardsons uz laiku atstādināts no amata pienākumu pildīšanas, žurnālistiem piektdien pavēstīja VP priekšnieks Artis Velšs, vēsta aģentūra LETA.

Atstādināšanas iemesls ir iespējamie finanšu pārkāpumi iestādē. Pret koledžas vadītāju sākta disciplinārlieta, ņemot vērā koledžas pārskatu par 2010.gada finanšu līdzekļu izlietojumu profesionālās pilnveides īstenošanai un Valsts kontroles atzinumu. Evardsons atstādināts uz disciplinārlietas izmeklēšanas laiku, sacīja Velšs.

Uz nepilnībām iestādes finansēs iepriekš norādījusi Valsts kontrole. Tā savā atzinumā minēja, ka Iekšlietu ministrija (IeM) nav veikusi nepieciešamos pasākumus, lai tiktu izdots normatīvais akts par IeM sistēmas koledžu finansēšanas kārtību. Tā dēļ koledžām piešķirtais finansējuma apmērs nav saistīts ar koledžās īstenotajām izglītības programmām un izglītojamo skaitu.

Revīzijā konstatēts, ka IeM nav nodrošinājusi pietiekamu uzraudzību pār Valsts policijas koledžas un Valsts robežsardzes koledžas īstenotajiem projektiem mācību infrastruktūras attīstībai. Piemēram, Valsts  policijas koledža īstenoja Norvēģijas valdības divpusējā finanšu instrumenta projektu kopsummā par 206 tūkstošiem latu koledžas reģionālo klašu aprīkošanai. 

Pretēji projekta līguma nosacījumiem un noslēguma pārskatā sniegtajai informācijai vairāk nekā puse iegādātā aprīkojuma ir izvietota ārpus reģionālajām klasēm – VP un Valsts policijas koledžas telpās, tostarp VP priekšnieka un koledžas direktora darba telpās, un aprīkojumu par kopējo summu 30,9 tūkstoši latu gadu pēc tā iegādes vēl arvien glabā koledžas noliktavā.

 

Komentāri (4)

concrete polishing 21.06.2019. 01.03

… [Trackback]

[…] Read More here on that Topic: ir.lv/2011/03/04/uz-laiku-atstadinats-policijas-koledzas-direktors/ […]

0
0
Atbildēt

0

austrisv 05.03.2011. 12.14

Patiesību sakot, es neredzu nekādus lielos pārkāpumus šī koledžas direktora rīcībā! Ne jau sev viņš zaga, bet izlietoja un nomaksāja komunālos pakalpojumus un ka stur slikts, ja arī kora diriģenta alga tika izmaksāta!
Tāda brēka sacelta par neko! Stulbums bez pamata, kā jau bieži VK kaut kādas muļķība skonstatē un tad brēc brēkšanas pēc!

0
0
Atbildēt

0

brigita_damme_rtk_lv 04.03.2011. 22.16

Kas tas tagad modē pa “uz laiku”?
Uz laiku atstādināts ierēdnis, uz laiku nedimisionējusi ministre, uz laiku slēgtas datu bāzes, uz laiku ņemti aizņēmumi, uz laiku aizbraukuši pilsoņi…

0
-1
Atbildēt

1

  Janka, Janic > brigita_damme_rtk_lv 05.03.2011. 04.37

  tas mafiozo struktuuru jaunievedums, ja uzreiz uz 25 gadiem tad buus gruuti izpestiit , bet uz laiku ludzu peec nedeeļas tu vaiirs neko nebuusi noziedzies , draugi tevi izručiis ( tie kuri ar tevi sasieti atbildiibaa ) taapeec ja esi iekritis KNABa nagos turi muuli liidz beidzamajam , kaa tas viirs kurš nesa naudas koferi Bojaaram – deelam , viņš seed kaa uudeni mutee ieņeemis un zin ka šo tak nemetiis zem tanka ķeedeem

  0
  0
  Atbildēt

  0

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu