PP atklāšot citu politiķu slepenās vienošanās 23

Lauris Nagliņš, F64
Print Friendly, PDF & Email

Pēdējā partija sola visus Saeimas lēmumus pirms tam apspriest ar sabiedrību

Pēdējās partijas (PP) pārstāvji ievēlēšanas gadījumā sola sabiedrībai darīt zināmas citu politiķu slepenās vienošanās, bet lēmumu pieņemšanā panākt sistēmu, ka vispirms notiek konsultācijas ar sabiedrību. Tā intervijā aģentūrai BNS paziņojis PP līderis Gints Knoks.

Viņš uzsver, ka, neskatoties uz humora pilno, ironisko attieksmi pret notiekošo priekšvēlēšanu laikā un politiķu darbu, PP pārstāvji tiešām gribot, lai tos ievēl parlamentā. Sastrādāties ar PP gan citiem politiķiem būšot grūti, jo šīs partijas pārstāvji ievēlēšanas gadījumā apzināti centīsies panākt situāciju, ka partijām būs ļoti grūti pieņemt lēmumu, neinformējot par to sabiedrību.

"Izmantojot gan savas deputāta pilnvaras, gan arī mūsu daudzos kontaktus sabiedrībā, mēs noskaidrosim viņu slepenās vienošanās un darīsim tās zināmas sabiedrībai, neatkarīgi no tā, vai tas viņiem patiks vai nē," nodomus klāstīja Knoks. Tai pat laikā PP pārstāvji atbalstīšot saprātīgus lēmumus, kādus ik pa laikam pieņem jebkura valdība un kurus "nav nekāda pamata neatbalstīt".

"Par sadarbību ar citām partijām mēs lemsim, tikai aptaujājot elektroniski visus mūsu biedrus, iespējams, arī atbalstītājus, kuri varēs nobalsot, ko un kādā gadījumā mums darīt," uzsvēra PP līderis. "Centīsimies panākt sistēmu, ka arī būtiskākie Saeimas lēmumi tiek pieņemti, pirms tam konsultējoties, pareizāk sakot – mūsu biedriem elektroniski balsojot."

Tiem, kas ir Saeimā, būtu jāstrādā "nevis kā šobrīd – divas dienas nedēļā", bet pilnas darba dienas pa astoņām stundām, izmantojot tikai vienu mēnesi atvaļinājuma, "nevis trīs vai, kā viņiem tur šobrīd, man liekas, jau kaut kādi pieci sanāk", pauž Knoks.

Viņaprāt, parlamentā nevajadzētu maksāt par katru komisijas sēdi, bet tai būtu jānotiek pilnu darba dienu ar pusdienu pārtraukumu, "gluži tāpat kā jebkurā darba vietā – pulksten 9 vai 10 cilvēks atnāk un strādā vismaz līdz pulksten 17". Nebūtu pieļaujams, ka plenārsēdē deputāti reģistrējas un balso viens otra vietā: "Es domāju, ka tas ir jāsoda nevis kaut kādā mistiskā ētikas komisijā un arī ne ar naudu, bet pie noteikta pārkāpumu skaita, deputātam vajadzētu atņemt mandātu. Viņš taču ir algots darbinieks," norādīja PP līderis.

Ja PP tomēr Saeimā netiks, turpmākas aktivitātes būšot atkarīgas no biedru entuziasma. "Ja es par sevi saku, tad es domāju, ka es zināmas pilsoniskās aktivitātes turpināšu jebkurā gadījumā sava varbūt kaitīgā rakstura dēļ," piebilda Knoks.

Komentāri (23)

kkristaps 18.09.2010. 17.15

Jāatzīst, ka varu piekrist gandrīz visām nostādnēm, it īpaši jau par darba laiku un režīmu. Pāris dienas nedēļā pasēdēt pāris stundas un paspaidīt pogas, nenesot pilnīgi nekādu atbildību ne par saviem darbiem, ne arī par saviem vārdiem, un saņemt par to algu un visdažādākās piemaksas – tā patiesi ir leiputrija, nav brīnums, ka visi tā raujas tikt pie lielās karotes.

+7
-2
Atbildēt

0

snjuu 19.09.2010. 01.12

Ja šie izdzīvos līdz nākošajām vēlēšanām un pasākumu sāks uztvert bišķi nopietnāk, tad manu balsi var arī dabūt, bet ne šoreiz.

+5
-1
Atbildēt

0

ilmars_slapins 18.09.2010. 20.16

Incanci, kur “redzamākie” pp pārstāvji ar savu skaidro redzējumu bija pirms 4 gadiem savās pozitīvisma kampaņās?

+2
-2
Atbildēt

2

  ilmars_slapins > ilmars_slapins 19.09.2010. 12.25

  nē, man vienkārši, iespējams, ir labāka atmiņa par “vidējo latvieti”. žēl, ka balsošanas kabīnē nav iespējams darboties ar šķērēm un līmi, manā “kompilācijā” noteikti būtu arī daži kandidāti no jūsu listes.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  draugs > ilmars_slapins 19.09.2010. 00.21

  Palasi kaut ko citu, ne tikai Ozoliņu. 😉
  Rolšteins nav tur pie teikšanas, partija nav SIA. Katrs kandidāts domā ar savu galvu, partija nevar patiekt, kā katram uzvesties, ja nu vienīgi JL 😉

  +2
  -2
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu