
«Varenākajā pārgājienā, ar ko lepojos, devos pandēmijas sākumā, kad viena pati no Lietuvas robežas ar kājām mēneša laikā atnācu līdz Rīgai. Tie bija apmēram 500 kilometru.» Foto — Edmunds Brencis.
Reputācijas vadības aģentūras Lejiņa&Partneri vadītājas un sieviešu ekonomiskās iespējošanas kustības Novatore iniciatores Dagnijas Lejiņas rituāli enerģijai
Uzņēmējas un pozitīvu ieradumu kursu Arete rīkotājas Dagnijas Lejiņas diena sākas līdz ar saullēktu. Savā dzīvē viņai ļoti svarīgi turēties pie īpašiem rituāliem, kas palīdz saplānot stresa un dažādu darbu pilno dienu, nezaudējot prieku un laiku arī sev. Savukārt nedēļas nogalēs augstpapēžu kurpes un žakete tiek nomainīta pret pārgājiena apaviem, jo tieši iešana Lejiņai palīdz atjaunot enerģiju jaunām virsotnēm.
«Komunikācijas nozare ir starp desmit visvairāk stresa piepildītajām profesijām, tāpēc es ļoti daudz domāju par efektivitāti, par to, kur ņemt enerģiju un kā sabalansēt savu ikdienu. Es saprotu, ka mans kā uzņēmējas viens no galvenajiem aktīviem ir mana enerģija — tas, ko no manis pērk klienti, ko no vadītāja pieprasa darbinieki un no kā rodas jaunas idejas,» atklāj uzņēmēja. Viņa katru dienu ceļas pulksten piecos no rīta.