Likteņdārzam saziedoti 35 164 lati

  • ir.lv
  • 29.08.2010.
Reinis Hofmanis, F64

Reinis Hofmanis, F64

Visa akcijas laikā iegūtā summa tiks izlietota Likteņdārza amfiteātra izbūvei

Latvijas Televīzijas rīkotajā akcijā "Top Latvijas Likteņdārzs!" sestdien saziedoti 35 164 lati, atsaucoties uz televīzijas sniegto informāciju, ziņo BNS.

Ar ziedojumu tālruņa starpniecību saziedoti 32 099 lati. Arī no biļešu tirdzniecības akcijas noslēguma koncertam iegūtā nauda tiek novirzīta labdarībai, kas sastāda 975 latus, ziedojumu kastītēs "Likteņdārzā" šīs dienas laikā savāktā naudas summa ir 2000 lati un dievkalpojuma laikā baznīcā saziedoti 90 lati.

Visa akcijas laikā iegūtā summa tiks izlietota Likteņdārza amfiteātra izbūvei.

"Likteņdārzs" ir nacionāla un visas Eiropas līmeņa projekts, kas ar Latvijas tautas atbalstu top Kokneses salā Daugavas vidū. Likteņdārzs top kā kultūrvēsturiska piemiņas vieta, lai iemūžinātu Latvijas tautas piemiņu, kas kļuvusi par 20.gadsimta totalitāro režīmu upuriem.

Jaunākajā žurnālā