
Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzēvičs atbild uz žurnālistu jautājumiem par Eiropraida pasākumiem Rīgā. Foto: Edijs Pālens, LETA.
"Antiglobālistiem" piedāvāts mainīt pasākumu norises vietu
20.jūnijā pie Vērmanes dārza notiks biedrības "Mozaīka" pieteiktais Eiropraids, savukārt biedrībai "Antiglobālisti" Rīgas pašvaldība piedāvās citu norises vietu - pie Vērmanes dārza Merķeļa ielā, pirmdien lemts sapulcē, kurā piedalījās Rīgas pilsētas izpilddirektors Juris Radzevičs (GKR), tiesībsargājošo institūciju pārstāvji un pasākumu pieteicēji.
"Mozaīkas" pasākumam tiks nedaudz mainīts pieteiktais maršruts, lai šādi sagādātu mazāk neērtību iedzīvotājiem, pastāstīja Radzevičs. Viņš arī uzsvēra, ka "Antiglobālisti" pasākumu pieteikumu domē iesniedza agrāk nekā četrus mēnešus pirms, kā to nosaka normatīvi, tā pārkāpjot termiņus. Līdz ar to atbilstoši normatīviem priekšroka bijusi "Mozaīkai". Jaunais maršruts paredz, ka Eiropraida dalībnieki 20.jūnijā pulcēsies Elizabetes ielā pie "Splendid Palace", tad dosies gājienā pa Brīvības ielu, Bruņinieku ielu, tālāk pa Tērbatas ielu un gājienu noslēgs Vērmanes dārzā, kur vēl notiks sapulce.