Telpa darbam un iedvesmai

  • Monta Kaiva Konovalova
  • 31.10.2022
  • IR
«Galds pie loga ir svarīgs gan intelektuāli, gan emocionāli vairāk par jebko citu,» par savu darba vietu saka Baiba Rubesa.
Foto — Deivids Midegs

«Galds pie loga ir svarīgs gan intelektuāli, gan emocionāli vairāk par jebko citu,» par savu darba vietu saka Baiba Rubesa. Foto — Deivids Midegs.

Arvien vairāk cilvēki izmanto iespēju strādāt no mājām, tāpēc vairāk nekā līdz šim novērtējam darbam speciāli iekārtotas telpas dzīvesvietā. Nesens Stenforda Universitātes pētījums atklāja, ka darbs no mājām palielina produktivitāti par 13%

Pidžamā pārvaldīt četrus uzņēmumus ne katram ir pa spēkam. Taču tieši šādā režīmā jau vairākus gadus darbojas uzņēmēja Baiba Rubesa — no sava mājas kabineta viņa veic pienākumus četrās dažādās padomēs. 

Iekārtojot darba telpu, svarīga ir gan kārtība tajā, gan labs apgaismojums. Tā Baibas kabinetā tiešām netrūkst, jo ģimenes dzīvoklis atrodas ēkas 19. stāvā. Turklāt pa kabineta logu paveras iespaidīgs skats. «Galds pie loga ir svarīgs gan intelektuāli, gan emocionāli vairāk par jebko citu,» saka Baiba. 

Jaunākajā žurnālā