Jaunākās grāmatas • IR.lv

Jaunākās grāmatas

AUTOBIOGRĀFIJA. GUSTAVO. BEIDZOT! DZIESMU TEKSTI UN STARPGADĪJUMI. Reperis un mūzikas producents Gustavo nācis klajā ar iedvesmojošu autobiogrāfiju, kas portretē viņa radošo un personīgo dzīvi no 2001. līdz 2011. gadam. Grāmatā atspoguļoti mūziķa iekšējie pārdzīvojumi, attiecību aizkulises un ceļš līdz pirmajam koncertam Arēnā Rīga 2010. gadā, pēc kura sekoja desmit gadus ilga pauze. Cena 40 €. Grāmata pieejama vietnē Beidzot.lv.


BĒRNIEM.
VOLFS ERLBRUHS. PĪLE, NĀVE UN TULPE. IZDEVNIECĪBA LIELS UN MAZS. Vācu rakstnieka bilžu grāmata ir meditatīvs stāsts, kas apcer miršanu un samierināšanos ar nāves neizbēgamību. Rakstnieks tam izmanto stāstu par Pīli, viņas iepazīšanos un kopā pavadīto laiku ar personu, kas sevi dēvē par Nāvi. Pārvarot aizspriedumu, ka ir tēmas, par kurām bērnu literatūra nerunā, šī sirsnīgā, saudzīgā un dažbrīd humora pilnā grāmata kļuvusi par mūsdienu klasiku. Apgāda cena 13 €.


MĀKSLA.
DIVAS GRĀMATAS PAR IKONU GLEZNIECĪBU. IZDEVNIECĪBA NEPUTNS. Autoru kolektīva veidotā Ikonu glezniecības vēsture: 6.—20. gadsimts latviešu valodā sniedz ieskatu ikonu mākslas vissenākajā vēsturē kopš pirmsākumiem Bizantijas areālā. Savukārt ikonu mākslas speciālista Mihaila Krasiļina grāmatā Ikona: no Senās Ruses līdz Latvijai iekļauti arī Latvijas piemēri — gan saistīti ar sakrāliem objektiem, gan muzejos un privātkolekcijās atrodami. Apgāda cena 40 un 20 €.

Lai lasītu šo rakstu tālāk, lūdzam autorizēties ar savu epastu vai sociālā tīkla kontu:


Ja vēl neesi abonents, aicinām pievienoties mūsu lasītāju pulkam. Abonējot digitālo žurnālu, saņemsi piekļuvi rakstiem nekavējoties.

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu