VIDEO: Ukrainai vajag ieročus! • IR.lv

VIDEO: Ukrainai vajag ieročus!

1
Avdijivka Ukrainā pērn 16.decembrī. Ozge Elif Kizil / Anadolu (Photo by Ozge Elif Kizil / ANADOLU / Anadolu via AFP)
ARTE

Sākoties Krievijas-Ukrainas kara trešajam gadam, Kijiva lūdz steidzamu militāru palīdzību no Eiropas Savienības.

Divus gadus pēc Krievijas pilna mēroga iebrukuma Ukrainā Kijivai ieroči nepieciešami vairāk kā jebkad. Šajā ARTE Eiropas iknedēļas apskatā jautāsim Eiropai, ko tā dara, lai nodrošinātu Ukrainas militārās vajadzības. Raidījumā arī stāstīsim par Krievijas gaisa triecienu izdzēstajām dzīvībām tādās pilsētās kā Avdijivka un par ko satrauktas ir Baltijas valstis. Uz ARTE jautājumiem atbild žurnāla Ir galvenā redaktore Nellija Ločmele.

 

Redakcijas piebilde: video apskatāms raidsabiedrības ARTE mājaslapā līdz šāgada 9.martam.

Šo iknedēļas raidījumu veido Eiropas sabiedriskā raidorganizācija ARTE. Tas tiek publicēts deviņās valodās, pateicoties sadarbībai ar El País (Spānija), Gazeta Wyborcza (Polija), Internazionale (Itālija), Kathimerini (Grieķija), Le Soir (Beļģija), Telex (Ungārija) un Ir (Latvija). Projektu finansē Eiropas Savienība no European Media Platforms līdzekļiem

Komentāri (1)

Uldis.M42 12.02.2024. 13.23

Ukrainai ļoti vajag ieročus un tāpēc demokrātu administrācija utilizē milzīgus apjomus, ar kuriem Ukraina līdz vasarai varētu pēdējo krievu zaldātu noslīcināt Japāņu jūrā, bet absolūtā ļaunuma citadeli pārvērst asiņainu drupu kaudzē. Es ilgi nesapratu, kāpēc Putins neiebruka Ukrainā vēl 2021. gada janvārī, kad viņa kājslauķi jau bija sagrābuši Balto namu. Kad atklājās, ka krievu raķetēs un dronos ir 80% ASV elektronikas, viss kļuva skaidrs. To gadu Putinam un Obamas – Sorosa administrācijai vajadzēja, lai lendlīzes ietvaros pagūtu apgādāt krievus ar elektronikas komponentēm. Ja būtu paredzējuši ukraiņu varonību un Zalužnija talantu, būtu paņēmuši time out uz vēl vienu gadu.

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu