Šķiltava nr. 196: Disciplinētā koalīcija. Solis pretī akustiskajai koncertzālei. Rēzeknes izsaimniekotāji • IR.lv

Šķiltava nr. 196: Disciplinētā koalīcija. Solis pretī akustiskajai koncertzālei. Rēzeknes izsaimniekotāji

podkāsts šķiltava
Pauls Raudseps

Gads iet uz beigām, un lietas virzās uz priekšu. Valsts budžets pieņemts bez koalīcijas partneru publiskas skandalēšanas vai sabiedrības sašutušiem ielu protestiem. Esam ieraudzījuši akustiskās koncertzāles aprises, un šoreiz liekas, ka gaisīgās vizualizācijas tiešām varētu pārtapt konkrētā ēkā. Pēdējām nedēļām ir cerīga nokrāsa, izņemot, protams, tiem, kas dzīvo Rēzeknē, kur vēl aizvien nav skaidrs, kas un kā izstrēbs līdzšinējā mēra Bartaševiča savarīto putru. Par šiem un citiem jautājumiem šīsnedēļas raidierakstā diskutē Ir kolēģi Marija Leskavniece, Aivars Ozoliņš un Pauls Raudseps.

Podkāstā Šķiltava Ir žurnālisti katru piektdienu izskaidro, apspriež un reizēm arī iesmej par nedēļas politiskajiem un sabiedriskajiem notikumiem. Atklāj gan notikumu, gan pašu darba aizkulises, kurām neatrodas vieta tradicionālajā drukātā žurnāla rāmjos. Podkāsts ir pieejams Ir.lv, Spotify, Apple un Google Podcasts.

Labākais veids, kā atbalstīt mūsu redakcijas darbu — abonēt Ir: ir.lv/abonesana/zurnals-ir/

Esam arī pateicīgi visiem, kas gatavi atbalstīt tieši Šķiltavu — to var darīt šeit: https://donate.stripe.com/3cseXT7E8guidmoaF2

Ja vēlaties ziedot atkārtoti, to var darīt šeit: https://buy.stripe.com/fZe9Dzf6Ace2gyAdRf

Atcelt savu regulāro ziedojumu varat šeit: https://billing.stripe.com/p/login/bIY8wQ7847sH0owdQQ 

Pagaidām nav neviena komentāra

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu