Ārskats nr. 46: Kallasas nedienas; Ukrainas aizsardzības ministrs - Krimas tatārs; Ķīnā treknie gadi beidzas • IR.lv

Ārskats nr. 46: Kallasas nedienas; Ukrainas aizsardzības ministrs – Krimas tatārs; Ķīnā treknie gadi beidzas

Pauls Raudseps

Esam pieraduši domāt, ka Ķīnas ekonomiskā attīstība balstās uz lētiem eksportiem, taču patiesībā jau 15 gadus lielvalsts tautsaimniecība augusi kopsolī ar milzīgu nekustāmā īpašuma burbuli. Šajā raidījumā ārpolitikas eksperts Tomass Pildegovičs un Ir komentētājs Pauls Raudseps apspriež, kāpēc burbulis tagad plīst un kādas varētu būt sekas Ķīnai un pasaulei. Kolēģi arī pārrunā Ukrainas prezidenta lēmumu nomainīt aizsardzības ministru, nepatikšanas, kuras Igaunijas premjerministrei Kajai Kallasai sagādājušas vīra biznesa saites ar Krieviju, Putina jau notikušās sarunas ar Turcijas prezidentu Erdoganu un gaidāmo tikšanos ar Ziemeļkorejas tirānu Kimu Čenunu, kā arī Lielbritānijas brūkošo skolu politiskās sekas. 

Raidierakstā Ārskats ārpolitikas eksperts Tomass Pildegovičs un Ir komentētājs Pauls Raudseps dalās pārdomās par ārpolitikas aktualitātēm un izceļ gan lielas, gan mazas ziņās pamanītas lietas, kas Latvijā nevarētu notikt. Podkāsts ir pieejams Ir.lv, Spotify, Apple un Google Podcasts.

Labākais veids, kā atbalstīt mūsu redakciju — abonēt Ir.

Esam arī pateicīgi visiem, kas gatavi atbalstīt tieši Ārskatu vienreizējā maksājumā (šeit) vai regulārā maksājumā (šeit).

Atcelt savu regulāro ziedojumu jebkurā brīdī varat šeitbilling.stripe.com

Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. #SIF_MAF2023

Pagaidām nav neviena komentāra

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu