Ārskats nr. 39: Sācies Ukrainas pretuzbrukums; milzīga traģēdija Vidusjūrā; atvadas no Berluskoni • IR.lv

Ārskats nr. 39: Sācies Ukrainas pretuzbrukums; milzīga traģēdija Vidusjūrā; atvadas no Berluskoni

Pauls Raudseps

Beidzot sācies ilgi gaidītais, plaši apspriestais un lielu cerību pavadītais Ukrainas pretuzbrukums, taču sākotnējie rezultāti varētu likties pieticīgi. Ārpolitikas eksperts Tomass Pildegovičs un Ir komentētājs Pauls Raudseps mēģina saprast, ko varam gaidīt no Ukrainas ofensīvas. Viņi dalās pārdomās par netālu no Grieķijas nogrimušo kuģi, kas dzelmē aiznesis simtiem migrantu dzīvību, kā arī vērtē nesen mūžībā aizgājušo Silvio Berluskoni kā “postmodernās politikas” simbolu Rietumu pasaulē. Kolēģi arī spriež par Borisa Džonsona lēmumu nolikt deputāta mandātu, Vācijas jauno stratēģisko koncepciju, un etniskām sadursmēm Indijas Manipuras štatā.

Raidierakstā Ārskats ārpolitikas eksperts Tomass Pildegovičs un Ir komentētājs Pauls Raudseps dalās pārdomās par ārpolitikas aktualitātēm un izceļ gan lielas, gan mazas ziņās pamanītas lietas, kas Latvijā nevarētu notikt. Podkāsts ir pieejams Ir.lvSpotify, Apple un Google Podcasts.

Labākais veids, kā atbalstīt mūsu redakciju — abonēt Ir.

Esam arī pateicīgi visiem, kas gatavi atbalstīt tieši Ārskatu vienreizējā maksājumā (šeit) vai regulārā maksājumā (šeit).

Atcelt savu regulāro ziedojumu jebkurā brīdī varat šeit: billing.stripe.com

Mediju atbalsta fonda ieguldījums no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem. #SIF_MAF2023

Pagaidām nav neviena komentāra

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu