Nespodrināt Kremļa porcelānu 8

Inga Zvirbule. Zīmējums — Ernests Kļaviņš
Anda Burve-Rozīte

Ogres Vēstures un mākslas muzeja sabiedrisko attiecību speciāliste Inga Zvirbule atklāj, kā kopā ar kolēģiem nostājās pret mēra Egila Helmaņa vēlmi izstādīt Kremļa oligarha dārgumus

Tiksimies neitrālā teritorijā — Rīgā, pēdējās nedēļās uzmanību visā Latvijā ieguvusī ogrēniete Inga Zvirbule man atbildēja, kad uzrunāju intervijai. Vēl pirms pāris mēnešiem viņa bija, ja tā var teikt, vienkārši Ogres Vēstures un mākslas muzeja sabiedrisko attiecību speciāliste. Darīja iemīļoto darbu — veidoja izstāžu tekstus, fotogalerijas un nodarbojās ar muzeja reklāmu. Tiesa, bija arī pilsoniski aktīva: sociālajos tīklos neklusēja par nebūšanām novadā. Tādējādi sanāca saķeršanās ar Egilu Helmani, Ogres novada domes priekšsēdētāju un ilggadēju Nacionālās apvienības biedru. Pagājušajā vasarā Helmanis publiski izteica nosodījumu Zvirbulei par to, ka viņa feisbukā atļāvās brīnīties, kāpēc īsā zālīte Ogrē tiek pļauta un pļauta, bet garā pilsētas centrā līgojas nesakopta. 

Lai lasītu šo rakstu tālāk, Tev jābūt drukātā vai digitālā žurnāla abonentam. Esošos abonentus laipni lūdzam ienākt:

Ja vēl neesi abonents, aicinām pievienoties mūsu lasītāju pulkam. Abonējot digitālo žurnālu, saņemsi piekļuvi rakstiem nekavējoties.

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu