«Esmu viena no labākajām»

Gunita Groša, SIA Casting Bridge dibinātāja un vadītāja. Strādājot kinoindustrijā, uzņēmuma Casting Bridge īpašniece ieguvusi daudz paziņu, kuru vidū ir arī kāds bezpajumtnieks. Pirms gadiem septiņiem viņš Gunitas dēlam Juliusam uzdāvināja rotaļu zaķi, un kopš tiem laikiem tas kalpojis ne tikai par mīļmantiņu, bet arī par rekvizītu daudzās provēs un fotosesijās. Foto — Ieva Salmane
Gunita Nagle

Aktieru atlases režisore, uzņēmuma Casting Bridge vadītāja Gunita Groša ar kolēģiem piedalījusies vairāk nekā 50 filmu veidošanā. Kā strādā šāds aktieru atlases uzņēmums? 

Ikviens, kurš kinoteātrī vai pie mājas televizora skatījies kādu no pēdējo gadu latviešu režisoru filmām, ir baudījis Casting Bridge darba augļus. Ja tiešām neesi redzējis ne Pelnu sanatoriju, ne Es esmu šeit, Melānijas hroniku, Billi, Nameja gredzenu, Jelgava ‘94, Homo novus un pat ne Dvēseļu puteni, visticamāk, tomēr esi redzējis kādu no seriāliem: BBC One veidoto Karš un miers, Katrīna Lielā (HBO) vai lietuviešu režisoru veidoto Tunelis. Un, pat ja tie palaisti garām, no reklāmas nevar izbēgt, un Casting Bridge atlasa aktierus arī reklāmklipiem. 

Lai lasītu šo rakstu tālāk, Tev jābūt drukātā vai digitālā žurnāla abonentam. Esošos abonentus laipni lūdzam ienākt:

Ja vēl neesi abonents, aicinām pievienoties mūsu lasītāju pulkam. Abonējot digitālo žurnālu, saņemsi piekļuvi rakstiem nekavējoties.

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu