Podkāsts nr.150: Darījums par ministru biedriem; Marijas Golubevas atklātā runa; Krievijas terora ierocis — sals • IR.lv

Podkāsts nr.150: Darījums par ministru biedriem; Marijas Golubevas atklātā runa; Krievijas terora ierocis — sals

podkāsts šķiltava
Pauls Raudseps

Kā Ainārs Šlesers un Nacionālā apvienība iet padomju cenzūras pēdās

Seriāla Troņu spēles fani labi pazīst teicienu – «ziema nāk». Tagad paskatāmies pa logu un redzam, ka ziema ir klāt. Jautājums tikai — cik tā būs barga, un cik sūras būs sadursmes ar ledāju zombijiem.

Viena fronte šajā cīņā ir mūsu pašu Saeima, kur nupat jau sāk lemt par klimata ministra un ministra biedra amata izveidošanu — kārtējais smagais solis ceļā uz jaunu valdību. Uz politiku tagad no malas var noskatīties bijusī ministre un deputāte Marija Golubeva, kurai iepriekšējā Saeimā neizdevās salauzt aizspriedumu ledu un panākt savas ģimenes atzīšanu par līdzvērtīgu citām ģimenēm. Parunāsim par viņas skatienu uz šobrīd notiekošo. Pievērsīsimies arī Krievijas gatavībai izmantot aukstumu kā ieroci pret civilistiem.

Par šiem un citiem jautājumiem spriež Ir žurnālisti Anda Burve-Rozīte, Aivars Ozoliņš un Pauls Raudseps

Podkāstā Šķiltava Ir žurnālisti katru piektdienu izskaidro, apspriež un reizēm arī iesmej par nedēļas politiskajiem un sabiedriskajiem notikumiem. Atklāj gan notikumu, gan pašu darba aizkulises, kurām neatrodas vieta tradicionālajā drukātā žurnāla rāmjos. Podkāsts ir pieejams Ir.lv, Spotify, Apple un Google Podcasts.

Labākais veids, kā atbalstīt mūsu redakcijas darbu – abonēt Ir: ir.lv/abonesana/zurnals-ir/

Esam arī pateicīgi visiem, kas gatavi atbalstīt tieši Šķiltavu — to var darīt šeit: https://donate.stripe.com/3cseXT7E8guidmoaF2

Paldies Konrada Adenauera fonda pārstāvniecībai Rīgā par atbalstu raidieraksta tapšanai.

 

Pagaidām nav neviena komentāra

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu