Skrien kā vējš… 9

Ilustrācija — Krišs Salmanis
Agnese Meiere

Pieaugot elektrisko skrejriteņu popularitātei, ik dienu Rīgas slimnīcās nokļūst braucēji, kuri lauzuši roku vai kāju. Smagākos gadījumos — kaklu vai galvaskausu. Vai situāciju uzlabos bargāki sodi par noteikumu pārkāpšanu?

Braucējs panesās garām uz skrejriteņa milzīgā ātrumā un turpat manu acu priekšā nokrita, nesen redzēto negadījumu atstāsta rakstniece Džena Andersone. Viņa izsauca ātro palīdzību un kopā ar jaunieti to sagaidīja. Iespējams, negadījumā bija vainīgs kāds sīks akmentiņš vai gramba ceļa segumā, jo kritiens bija pēkšņs. Un bīstams, jo braucējs ar galvu stipri atsitās pret ceļa apmali. «Viņš saviem spēkiem aizrāpoja līdz ietvei, bet uz jautājumiem atbildēt vairs nespēja. Kad vaicāju, vai brauca uz darbu, vai nepieciešams kādam piezvanīt, viņš tikai nomurmināja — varbūt,» atceras rakstniece. Kādas traumas jaunietis guva un kāds tagad ir viņa veselības stāvoklis, Džena nezina, puisi aizveda ātrās palīdzības auto. «Nekas labs gan tur nevarēja būt, jo trieciens ar galvu pret apmali bija ļoti spēcīgs,» saka rakstniece.

Lai lasītu šo rakstu tālāk, Tev jābūt drukātā vai digitālā žurnāla abonentam. Esošos abonentus laipni lūdzam ienākt:

Ja vēl neesi abonents, aicinām pievienoties mūsu lasītāju pulkam. Abonējot digitālo žurnālu, saņemsi piekļuvi rakstiem nekavējoties.

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu