Rasols, bet veģetārais

Priekšplānā gaiši rozā tērpā — vokālists Jānis Pētersons, haki tērpā — taustiņinstrumentālists Reinis Višķeris, sarkanais — bundzinieks Toms Kagainis, zilajā tērpā — ģitārists Krišjānis Ozols, dzeltenais — producents un basģitārists Roberts Memmēns. Vēl grupā ir saksofonists Dagnis Roziņš, kurš sarunā nepiedalījās. Foto no privātā arhīva
Alise Zita Zeidaka

Grupa Citi zēni: ceļazīme uz Eirovīziju ir tikai sākums

Jau skatoties viņu priekšnesumu Supernovā, man radās nopietnas aizdomas. Bet, satiekot aci pret aci, par to pārliecinājos — puišu milzīgajai jaudai un dzīvespriekam piemīt uzlādējoša enerģija. Sarunas laikā šķiet, ka esmu pieštepselējusies pie elektrības ģeneratora. Bet tas nav viss, kas jāzina par Citiem zēniem. Vēl viņiem ir sirsnīga draudzība, nopietna attieksme, lielas darba spējas un skatījums, kā darīt citādi, bet atcerēties arī robežas. «Ar vienu kāju būt kastītē, bet ar otru bišķiņ bradāt pa peļķi, kas ir blakus,» saka grupas solists Jānis Pētersons un piebilst — viņi joprojām ir jauni un meklē, kā sevi pasniegt.

Lai lasītu šo rakstu tālāk, Tev jābūt drukātā vai digitālā žurnāla abonentam. Esošos abonentus laipni lūdzam ienākt:

Ja vēl neesi abonents, aicinām pievienoties mūsu lasītāju pulkam. Abonējot digitālo žurnālu, saņemsi piekļuvi rakstiem nekavējoties.

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu