Atkal? • IR.lv

Atkal?

3
Ilustratīvs attēls - pixabay.com
Gunārs Nāgels

Atkal olimpiskās spēles, atkal Ķīnā, un atkal Krievijas armija pie kaimiņvalsts robežām.

Pekinā 2008.gada 8.augustā atklāja 29. vasaras olimpiskās spēles. Tajā pašā dienā Krievijas bruņotie spēki sāka uzbrukumu Gruzijai. Iepriekšējās dienās jau bija notikušas nopietnas sadursmes okupētajās Gruzijas teritorijās Abhāzijā un Dienvidosetijā. Nākamajās dienās 70 000 karavīru spēcīgā Krievijas 58. armija un citas vienības iebruka vēl neokupētajā Gruzijas daļā. Krievijas gaisa spēki bombardēja galvaspilsētu Tbilisi un citas pilsētas.

Karš bija īss, un līdz augusta beigām bija beidzies, Krievijas bruņotajiem spēkiem atkāpjoties no papildus okupētajām teritorijām Gruzijā. 26.augustā Krievijas prezidents Medvedevs parakstīja dekrētus, atzīstot okupētās teritorijas „Abhāzijas republika“ un „Dienvidosetijas republika“ par neatkarīgām suverēnām valstīm. Šīs „valstis“ atzīst tikai Krievija, Venecuēla, Nikaragva, Nauru un Sīrija.

Krievijas „cena“ par karadarbību bija minimāla un nodrošināja, ka Gruziju neuzņems NATO. Kā būs ar šī gada olimpiskjām spēlēm?

Gunārs Nāgels ir Austrālijas laikraksta ‘’Latvietis’’ palīgredaktors.

Komentāri (3)

AinarsTreijs 10.02.2022. 17.58

Nupat Latvijas tautai nozaga 40 miljonus……

0
-1
Atbildēt

1

  Sskaisle > AinarsTreijs 10.02.2022. 20.01

  nu jau gan .
  Ja tie bija ebreju īpašumi, tad tie bija jāatdod īpašnieku – ja tā var teikt – morālajiem mantiniekiem. Punkts.
  Mums jau ir vācbaltiešiem atņemtie īpašumi, kurus mēs tagad par eirocentiem atdodam krievu “investoriem”, kuri tad šiem īpašumiem ļauj sadrupt un iznīkt.

  Ka ebreju kopiena atgūst savus īpašumus man nav absolūti nekādu iebildumu, ja runa ir par to vai bia jāatdod ēkas vai nauda un cik naudas, tad es atkal gribu teikt sekojošo – vai tad ebreji mūsu bondaru un saeimu ar varu piespieda uz šiem aprēkiniem un šo summu?

  Es uzskatu, ka paši zaglīgie, melīgie ,alkatīgie politiķi tagad atkal vaino citus – šobrīd – ebrejus.

  Kāpēc tu neraudi, ka https://puaro.lv/ietekme-un-nauda/bondara-afera/ – korumpantiem nebūs jāatmaksā miljoni ? Un ka nu bondars tāds viens būtu.

  0
  0
  Atbildēt

  1

  QAnon > Sskaisle 10.02.2022. 21.22

  Gaidīju un beidzot otrdien sagaidīju, kad arī Jaunā Kompartija beidzot iznāks no skapja un pievienosies sugasbrāļu: JV, A/Par un Saskaņas, pederastijas – pedofīlijas lobijam. Te tev nu bija “konservatīvie”!

  0
  0
  Atbildēt

  0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu