Raitis un Edgars, aizminušies līdz Gibraltāram

«Gribējām izaicinājumus un iespaidus, un mēs tos ieguvām. Bija vieglas un grūtas dienas, taču ne tādas kā mājās, kur pilns ledusskapis,» par 41 dienu ilgo velobraucienu saka Edgars Stabulnieks un Raitis Bērziņš. Foto no privāta arhīva
Ieva Alberte
Print Friendly, PDF & Email

Gribējās ceļot. Izrauties no ikdienas. Edgars ieminējās Raitim, ka varētu ar riteņiem aizbraukt līdz kādam tālam Eiropas punktam. Vai, piemēram, iziet Santjago ceļu. Raitis piekrita, taču, nedaudz padomājis, piedāvāja aizmīties ar riteņiem līdz Gibraltāram. Nakšņotu teltī vai pie latviešiem, kuri pieteiktos dot naktsmājas. Ideja radās tāpēc, ka abu kontā jau bija velobrauciens Liepāja—Rīga. Raitis ir RTU elektronikas maģistrs un vada nelielu ārvalstu kompānijas filiāli Latvijā. Edgaram ir koledžas izglītība, un viņš strādā loģistikas uzņēmuma Omniva biznesa klientu nodaļā. Abi ir draugi 12 gadus, iepazinās tautas deju kolektīvā.

Lai lasītu šo rakstu tālāk, Tev jābūt drukātā vai digitālā žurnāla abonentam. Esošos abonentus laipni lūdzam ienākt:

Ja vēl neesi abonents, aicinām pievienoties mūsu lasītāju pulkam. Abonējot digitālo žurnālu, saņemsi piekļuvi rakstiem nekavējoties.

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu