Aivar, uztaisi bildītes!

Aivars Liepiņš. Foto — Gints Ivuškāns
Ieva Puķe
Print Friendly, PDF & Email

Liktenim labpatika, lai Aivars Liepiņš nekļūtu par restorāna direktoru vai kinoaktieri. Taču specializētās ķīmijas klases zināšanas ilggadējam fotoreportierim nogludināja ceļu karjeras sākumā. Lieliska skola izrādījās arī fotofilmu gali, no kuriem attīstīti darbi izstādei Fotogrāfijas muzejā

Sutīgā vasaras dienā fotogrāfs atrod klusu stūrīti redakcijas pagrabā Andrejsalā, kas pārvērsts atpūtas zonā. Kopš 1995. gada strādādams laikrakstā Diena, Aivars Liepiņš (68) mērojis ceļu uz darbu Mūkusalā. Viņa biogrāfijā īpašu vietu ieņem arī Kundziņsala. Bet fotogrāfa iedvesmas poligons Atmodas laikā bijusi Siksala Teiču purva viducī. Kā pretēji lādēti joni salas virknējas ap Aivara ģimenes dzīvokli parastā daudzstāvu namā Zolitūdē. Un arī ķīmijai viņa biogrāfijā ir īpaša vieta. To uzzinu sarunā pirms 8. jūlijā atklātās fotoizstādes Man patīk dzīvot uz salas Latvijas Fotogrāfijas muzejā. 

Lai lasītu šo rakstu tālāk, Tev jābūt drukātā vai digitālā žurnāla abonentam. Esošos abonentus laipni lūdzam ienākt:

Ja vēl neesi abonents, aicinām pievienoties mūsu lasītāju pulkam. Abonējot digitālo žurnālu, saņemsi piekļuvi rakstiem nekavējoties.

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu