VIDEO: Producente Sandra Lapkovska par Covid-19 krīzi

Video par skatuves mākslas producente Sandra Lapkovska. Publicitātes foto
Print Friendly, PDF & Email

Latvijas iedvesmas stāstu vietnē TUESI.LV publicēts video par skatuves mākslas producenti Sandru Lapkovsku, kura kopā ar kolēģiem Covid pandēmijas laikā organizēja starptautisku teātra festivālu.

“Man kultūra un māksla ir svarīgs medijs. Arī šajā laikā, neskatoties uz sarežģītajiem apstākļiem, man patika redzēt mākslinieku un kultūras darbinieku iniciatīvas,” saka Sandra.

“Festivālu un starptautiskās mākslas kontekstā jau ilgi tiek runāts par to, ka ir jāceļo idejām, nevis milzīgām scenogrāfijām. Šī bija iespēja to izmantot. Tas joprojām bija starptautisks festivāls, kur ārzemju mākslinieki, sadarbojoties ar vietējiem māksliniekiem, rādīja savus darbus,” stāsta Sandra.

“Mums ir vieglāk jāattiecas pret pārmaiņām un jābūt elastīgākiem. Lai gan mēs jau strādājam jomā, kas ir diezgan elastīga, šim elastības līmenim bija jābūt vēl daudz ātrākam. Manuprāt, būs citādāk, un lietas pašam ir jāmāk darīt citādāk,” uzskata Sandra.

“Jebkuras pārmaiņas ir grūtas un sarežģītas. Man gribas novēlēt visiem pacietību un mieru. Jebkurš pārmaiņu laiks ir labs laiks, kas jāizmanto.”

TUESI.LV Covid-19 ir iedvesmojoši video stāsti par radošajiem cilvēkiem Latvijā, kuri pielāgojušies jaunajiem apstākļiem un Covid-19 izraisīto krīzi spējuši izmantot kā iespēju. TUESI.LV Covid-19 video stāstus veido biedrība NEXT sadarbībā ar Kultūras ministriju.

Pagaidām nav neviena komentāra

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu