Dārzs dzīvei

Ansis Birznieks, SIA Galantus īpašnieks un direktors. Foto — Edmunds Brencis
Laura Dumbere
Print Friendly, PDF & Email

Galantus koncepta pamatā ir ideālisms — radīt cilvēkiem sapņu dārzus kā mākslas darbus, kas kļūst par brīnišķīgu dzīves vidi ārpus telpām. Šis ideālisms izrādījies pieprasīta tirgus prece

Ansis Birznieks ir veiksmīga uzņēmuma vadītājs un dārzu dizaina autors, taču viņa vizītkartē rakstīts «diplomēts dārznieks». Tā ir viņa būtība. Anša rokasspiediens ir tik ciešs, ka neviļus ievaidos, viņš atvainojas. Kad bijis jauns puika un mācījies Bulduru dārzkopības tehnikumā, ar līdzekļiem bijis pašvaki un pasniedzēji viņam izkārtojuši iespēju piestrādāt, apgriežot ābelītes privātos dārzos. Rokas bijušas stipras kā knaibles. Reiz dārza saimniece vēlējusies sarokoties, viņš centies būt maigs. Un saņēmis padomu: «Vīrietis nedrīkst otram dot paspiest «beigtu zivi». Roka jāspiež kārtīgi!» Būdams uzņēmējs jau 20 gadus, pats ievērojis, ka no vīriešiem, kuri sasveicinoties kārtīgi nesarokojas un neskatās acīs, neko labu nevar gaidīt. 

Lai lasītu šo rakstu tālāk, Tev jābūt drukātā vai digitālā žurnāla abonentam. Esošos abonentus laipni lūdzam ienākt:

Ja vēl neesi abonents, aicinām pievienoties mūsu lasītāju pulkam. Abonējot digitālo žurnālu, saņemsi piekļuvi rakstiem nekavējoties.

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu