Punktiņš Eiropas kartē

Foto — Inga Vīņaude
Marija Leskavniece
Print Friendly, PDF & Email

Pusgadu ceļojot ar busiņu pa Eiropu, Madara un Emīls Senkani mācījās gan runāt bez apstājas, lai atbaidītu lāčus Slovākijas mežos, gan, līdzās esot, paklusēt

Laimei nevajag daudz. Dzīve notiek šobrīd. Un sapņus var piepildīt. «Vairākkārt, runājot savā starpā vai ar citiem, pārtraucam sevi ar «ai, tik banāli skan!». Bet laikam jau retā dzīves patiesība izceļas ar oriģinalitāti,» Madara raksta Senkanu ceļojuma blogā Teuntur.lv. Pusgadu ilgais ceļojums ļāva viņiem šīs šķietami vienkāršās patiesības izdzīvot. Vienīgais, ar ko atšķiras abstrakts, tālā nākotnē īstenojams sapnis no konkrēta un piepildāma mērķa, ir lēmums darīt. Viņi nebija pārliecināti mototūristi. Bet kādā nejaušā sarunā pirms diviem gadiem konstatēja, ka neatkarīgi viens no otra auklējuši sapnīti par došanos garākā ceļā ar busiņu. «Mēs esam māju cilvēki. Tāpēc ceļojām ar visu māju,» smejas Madara.

Lai lasītu šo rakstu tālāk, Tev jābūt drukātā vai digitālā žurnāla abonentam. Esošos abonentus laipni lūdzam ienākt:

Ja vēl neesi abonents, aicinām pievienoties mūsu lasītāju pulkam. Abonējot digitālo žurnālu, saņemsi piekļuvi rakstiem nekavējoties.

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu