Eiropas sarūkošā vidusšķira 3

Hosē Enrike Alvaress agrāk bija personāla daļas vadītājs lielā stādu audzētavā, bet pēc šī darba zaudēšanas no sievastēva pērņēmis pašnodarbināta miesnieka vietu. Foto — The New York Times
Liza Aldermane, © The New York Times News Service
Print Friendly, PDF & Email

Vidusšķiras progress ir apstājies gandrīz visās Eiropas valstīs — norāda ANO aģentūra. Pēc 2008. gadā piedzīvotās krīzes un tai sekojošās recesijas «viņu situācija ir kļuvusi daudz nestabilāka — ja mājsaimniecībā atgadās kas neparedzēts, viņi, visticamāk, noslīd lejup un apakšā arī paliek»

Izdzērusi rīta kafiju, Rakela Navaro noskūpstīja vīru un izsteidzās no savas plašās ķieģeļu privātmājas Spānijas galvaspilsētas Madrides piepilsētā. Pirms gadiem desmit viņai piederēja veiksmīga pasākumu rīkošanas aģentūra. Tagad, aizvedusi uz skolu divus bērnus, Rakela iekāpa metro, lai dotos uz pašreizējo darbu — viņa strādā par sekretāri un saņem tikai mazliet vairāk par valstī noteikto minimālo algu (859 eiro).

Lai lasītu šo rakstu tālāk, Tev jābūt drukātā vai digitālā žurnāla abonentam. Esošos abonentus laipni lūdzam ienākt:

Ja vēl neesi abonents, aicinām pievienoties mūsu lasītāju pulkam. Abonējot digitālo žurnālu, saņemsi piekļuvi rakstiem nekavējoties.

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu