VIDEO: Kā VID acupriekšā uzauga otrs lielākais nodokļu parāds valstī? 9

Print Friendly, PDF & Email

Krāpjoties ar PVN un izvairoties no nodokļu nomaksas, uzņēmumi nesamaksā valsts budžetā summu, par kuru mēs varētu ik gadu atļauties uzbūvēt pa Gaismaspilij. Kā radies pašlaik otrais lielākais nodokļu parāds Latvijā – gandrīz 21 miljons eiro?

Žurnāls Ir izpētīja nodokļu izkrāpšanas shēmu, aiz kuras slēpjas nevis mistiski ārzemju ļaundari, bet mūsu pašu zemes bāleliņi.

Vairāk lasiet žurnālā Ir šeit.

Komentāri (9)

andrejs 18.01.2019. 12.41

Un par šādu nodokļu parādu pieļaušanu neviens VID darbinieks nav atbildīgs? Hallo?!

+3
0
Atbildēt

1

  Sskaisle > andrejs 18.01.2019. 14.07

  nū – japapēta vai ordeņi vēl nav sadoti – labāko tradīciju garā

  0
  0
  Atbildēt

  0

krustdels 18.01.2019. 14.13

Nu tā jau ir droši vien veca shēma,tagad viens divi slēdz ciet, liek nodrošinājums, pat normālam bizenesam tiek ne pa tēmu. Runājot par tiem bomžiem, kas it kā parakstās par 500 eur. Kāpēc viņi tiek atbrīvoti no atbildības, viņi ko ir nepieskaitāmi, rīcībnespējīgi. Tādus jāliek pa maksimumu čokā, nevis kā liecinieki jāatbrīvo. Jau gadi 10 biznesa šāda nebūtu, ja šitie zinātu, ka pa šādu parakstu likšanu iesēdina vairāk kā par desas luņķa zādzību.

+1
0
Atbildēt

2

  Sskaisle > krustdels 18.01.2019. 14.32

  pat normālam bizenesam tiek ne pa tēmu – es domāju, ka tāpēc to normālo biznesu tā varo , ka kādam jau tas valstij nozagtais ir jāsapelna –

  kamēr mazie uzņēmēji svīst asins sviedrus par vid domājot – kur un par ko šos atkal drāzīs , tikmēr čomaki , kam politiskais jumts – dzīvo skaisti un visiem novēl priecīgus valsts svētkus

  kurš gan šaubās par to, ka šis ir vienīgais bāliņu projekts?
  kāpēc Latvijā nemainās amatpersonas – tam pašam LIAA? Pareizi …. visi zinam , kāpēc , neviens nešaubāmies,ka KNAB paņemtu knābī, bet … uz kurieni ved pēdiņas šeftmaniem …. atkal pareizi ….

  kāpēc šoreiz nav minēts kādiem spēkiem ziedo naudiņas šie brasuļi ?

  nu jā ….. es tikai esmu visādas runas par visu ko dzirdejusi – nevaru neko konkrētu rakstīt ….gan jau, ka ir daudzi, kuri visu ko zin konkrētāk

  0
  0
  Atbildēt

  1

  altinyildiz > Drosma 18.01.2019. 20.54

  Ar bēdīgi slaveno Šlesera ieliktnīti, maskačkas kačoku Ozolu, darba attiecibas pagarināja gazpromizators Kampars, “bezpeļņas” uzņēmuma CSDD faktiskai īpašnieks, padumjais milicis Lukstiņš, vēl kopš padumjiem laikiem ir bijis izdevīgs visām kremļjaģu parķijām, bet Magone un Rimševičs aizsēdējās, pateicoties Pederastu parķijai.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  altinyildiz > krustdels 18.01.2019. 20.46

  17.01.2019. 13.43
  20 miljoni parāds, ko atlaida LC kroplis, pederasts – pedofīls, Birkava, Eisaka un Tūna noziegumu līdzdalībnieks, Sončiks, bija Daugavpils bandītu Dinaz. Desmitiem miljonu valstij nenomaksāja naftas produktu tirgotājas, firmas viendienītes, kam komsorgs un fizruks, Čevers bija izkārtojis atliktos nodokļu maksājumus. Noteikti daudzus miljonus nav nomaksājis Zaharjins, kurš ne bez čekistu publiski piesmietā morālā kropļa, Dombrovska, ziņas, ilgstoši nesodīti izvazāja LM aktīvus.
  Mūsu valdošās kremļjaģas un pidarasi ir devušas iespējas noziedznieku nāciju firmām gadiem krāt nodokļu parādus, tai pašā laikā latviešiem, kuri ir etniski un emocionāli saistīti ar Latviju, par laicīgi neiesniegtu atskskaiti, uz mēnesi nobloķē bankas kontu.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

Sskaisle 18.01.2019. 10.40

https://ltv.lsm.lv/lv/raksts/15.01.2019-11-gundars-reders-ineta-ziemele.id149109/

ieklausieties, ko saka Ziemele – valsts budžets ir tāds kāds ir un vid iekasē tik cik iekasē ….

nu nebaidiet ar kremli …..nebaidiet ar putinu …. jabaidās no pašu bāliņiem –

+1
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu