VIDEO: Ko būtu vērts zināt, plānojot atvaļinājumu? 1

Ilustratīvs attēls
Print Friendly, PDF & Email

Neatkarīgi no tā, vai strādā valsts vai privātajā sektorā, ikvienam pienākas četru nedēļu apmaksāts atvaļinājums, ja nepārtraukti pie darba devēja ir nostrādāts vismaz pusgads.

Rīgas Stradiņa universitātes (RSU) Juridiskās fakultātes docente Inga Kudeikina skaidro, vai darbinieks atvaļinājumā var arī neiet, kuram ir priekšroka atvaļinājumā doties vasarā, ja uz to pretendē vairāki kolēģi, kam pienākas neapmaksāts atvaļinājums un papildatvaļinājuma dienas un vai darba devējs var piespiest ņemt bezalgas atvaļinājumu.

Komentāri (1)

Kateetak 22.08.2018. 10.08

Paldies par smalko skaidrojumu! Es nesen mainīju savu darba vietu un man ir ļoti pretimnākošs darba devējs, jo es saņemu atvaļināju, nenostrādājot to pusgadu, par ko stāsta Inga. Sanāk, ka darba attiecībās iestājos maijā un tagad augusta beigās man būs kāzas un jau laicīgi tika ieplānots ceļojums uz Kataloniju https://www.novatours.lv/atputas-celojumi/spanija ( vienmēr bija mans sapnis izpētīt Barselonu ) un jaunais šefs nebija pret, par ko viņam milzīgs paldies, jo noskatoties šo video sapratu, ka viņam bija tiesības to aizliegt. Kā ir pārējiem? Kāda ir jūsu vadība? Vai iejūtīga? Nāk pretī?

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu