Mīlestības vēstule? • IR.lv

Mīlestības vēstule? 1

Ilustrācija — Ernests Kļaviņš
Indra Sprance

Miljonārs Jūlijs Krūmiņš un tiesas priekšsēdētāja Aija Orniņa sēdēja uz dīvāniņa viņas kabinetā un čukstoties sarakstījās uz lapas, kuru vēlāk iznīcināja smalcinātājā. Krūmiņš lūdza palīdzēt draugam, kurš tiesājās. «Cik? Vai 5000?» Uz šiem Krūmiņa jautājumiem Orniņa atbildēja ar milzīgu «7» un solījumu «darīšu, ko varēšu». Visu notiekošo slepeni filmēja KNAB, birojam pat izdevās restaurēt iznīcināto saraksti. Kāpēc tad prokuratūra šo krimināllietu par kukuļa piedāvājuma nolēma nevirzīt uz tiesu, bet gan izbeigt?

Golferu zīmola Callaway cepure, tumšas saulesbrilles un profesionāls smaids — no amata pienākumu pildīšanas atstādinātā tiesnese Aija Orniņa operatīvi atsaucas Ir intervijas aicinājumam un ierodas uz tikšanos kādā Rīgas parkā. Fotogrāfa lūgumi noņemt brilles paliek bez sekmēm, taču vēlāk Orniņa pārdomā un atsūta publicēšanai lietišķu portretu no Tiesu administrācijas arhīva.

Lai lasītu šo rakstu tālāk, Tev jābūt drukātā vai digitālā žurnāla abonentam. Esošos abonentus laipni lūdzam ienākt:

Ja vēl neesi abonents, aicinām pievienoties mūsu lasītāju pulkam. Abonējot digitālo žurnālu, saņemsi piekļuvi rakstiem nekavējoties.

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu