Šadurskis sola saglabāt visas astoņas RPIVA filiāles un neatlaist nevienu pasniedzēju 39

Izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis. Foto: Zane Bitere, LETA.
Print Friendly, PDF & Email

Kā finansiālo ieguvumu no RPIVA reorganizēšanas Šadurskis minēja piecu miljonu eiro ietaupījumu četru gadu laikā, turklāt visa šī nauda palikšot pedagoģijas studijām.

Visas astoņas Rīgas Pedagoģijas un izglītības vadības akadēmijas (RPIVA) reģionālās filiāles tiks saglabātas, un visi pasniedzēji pāries uz darbu Latvijas Universitātē (LU), šorīt intervijā Latvijas Televīzijas raidījumam “Rīta panorāma” solīja izglītības un zinātnes ministrs Kārlis Šadurskis (V), ziņo aģentūra LETA.

“Visas astoņas RPIVA filiāles saglabājas, tātad studiju iespējas būs visās tajās pašās filiālēs, vienkārši mēs integrējam un konsolidējam studiju bāzi. Visi RPIVA pasniedzēji arī pāriet darbā LU,” skaidroja Šadurskis. Viņš gan atzina, ka darbu zaudēs vairāki RPIVA administrācijas darbinieki.

Ministrs norādīja, ka tad, kad aptuveni 2019. gadā sāksies studiju programmu konsolidācija, konkursos uz pasniedzēju amata vietām varēs piedalīties kā LU, tā arī pašreizējie RPIVA mācībspēki, tātad būs “veselīga un draudzīga konkurence”.

Kā finansiālo ieguvumu no RPIVA reorganizēšanas Šadurskis minēja piecu miljonu eiro ietaupījumu četru gadu laikā, turklāt visa šī nauda palikšot pedagoģijas studijām. LETA jau ziņoja, ka IZM ir nolēmusi ar 2017.gada augustu reorganizēt RPIVA, to pievienojot LU. Kā apstiprināja ministrijā, tas nepieciešams, lai veiktu resursu koncentrāciju un panāktu iespējami efektīvu valsts budžeta līdzekļu izmantošanu.

Komentāri (39)

메이저사이트 20.06.2021. 07.13

… [Trackback]

[…] Read More here to that Topic: ir.lv/2017/01/16/sadurskis-sola-saglabat-visas-astonas-rpiva-filiales-un-neatlaist-nevienu-pasniedzeju/ […]

0
0
Atbildēt

0

replica nikes shoes 23.07.2019. 05.28

… [Trackback]

[…] Find More on to that Topic: ir.lv/2017/01/16/sadurskis-sola-saglabat-visas-astonas-rpiva-filiales-un-neatlaist-nevienu-pasniedzeju/ […]

0
0
Atbildēt

0

เว็บแทงบอล 15.01.2020. 22.26

… [Trackback]

[…] Read More here on that Topic: ir.lv/2017/01/16/sadurskis-sola-saglabat-visas-astonas-rpiva-filiales-un-neatlaist-nevienu-pasniedzeju/ […]

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu