“Vienotības” Rīgas mēra kandidāts aicina ZZS un VL-TB/LNNK nesadarboties ar “Saskaņu” 57

"Vienotības" Rīgas mēra amata kandidāts Vilnis Ķirsis. Foto: Ieva Makare, LETA.
Print Friendly, PDF & Email

Partijas “Vienotība” Rīgas mēra kandidāts Vilnis Ķirsis aicina ar parakstiem apliecināt kopīgu darbu Rīgas domē un atteikties no “Saskaņas” atbalstīšanas.

 Partijas “Vienotība” Rīgas mēra kandidāts Vilnis Ķirsis aicina Zaļo un zemnieku savienību (ZZS) un Nacionālo apvienību “Visu Latvijai!”–”Tēvzemei un Brīvībai/LNNK” (VL–TB/LNNK) ar parakstiem apliecināt kopīgu darbu Rīgas domē un atteikties no “Saskaņas” atbalstīšanas.

Partijas “Vienotība” preses sekretāre Laila Timrota aģentūru LETA informēja, ka pēc ZZS vadošo politiķu paziņojumiem medijos, ka pēc pašvaldību vēlēšanām iespējama sadarbība ar “Saskaņu”, Ķirsis aicina koalīcijas partnerus ZZS un VL–TB/LNNK ar parakstiem apliecināt plānus par kopīgu darbu Rīgas domē un atteikties no “Saskaņas” atbalstīšanas.

Ķirsis uzskata, ka nav pieļaujama vēlētāju mānīšana, vārdos skandējot cīņu pret “savējo bīdīšanu amatos” pašvaldības kapitālsabiedrībās un korupciju Rīgas domē, bet slepus tirgojoties ar “Saskaņu” par kopīgu darbu pēc pašvaldību vēlēšanām.

“Apšaubīju informāciju, ka jau šobrīd notiek tirgošanās par amatiem pašvaldībā un ienesīgiem posteņiem domes pāraudzītajās iestādēs, taču pēc pēdējiem ZZS politiķu izteikumiem par iespējamu sadarbību ar Ušakova/Amerika bloku nākamajā Rīgas domes sasaukumā, šādas ziņas šķiet ļoti ticamas,” stāsta Ķirsis.

Viņš norādījis, ka ir aizdomas, ka, nodrošinot dažādu partiju vadošajiem politķiem naudīgus posteņus Rīgā, “Saskaņa” pērk atbalstu savai koalīcijai.

“Piemēram, Emīla Jakrina iecelšana ne tikai Rīgas domes Satiksmes departamenta vadībā, bet arī ļoti ienesīgā valdes locekļa amatā Rīgas satiksmē ir labs paraugs dažu partiju divkosībai attieksmē pret Ušakova vadīto Rīgas domi,” paudis Ķirsis.

Pirmdien Ķirsis koalīcijas partneriem iesniegs memoranda projektu, kurā partijām piedāvāts vienoties par sadarbības principiem Rīgas domē un apliecināt, ka tās neatbalstīs Ušakova/Amerika koalīciju.

Komentāri (57)

rinķī apkārt 05.01.2017. 17.22

….No jauna aktuāla kļuvusi kāda sena zviedru vēlēšanu kampaņas afiša ar tekstu “Ikviens, kas balsos par strādnieku partiju faktiski nobalsos par Maskavu!”. Bildē “krievu” personificē nikns kazaks un viņam sekojoši labi barotu sarkanarmiešu pūļi ar sarkanajiem karogiem un durkļiem. Kādā citā, līdzīgā afišā tie paši sarkanarmieši demolē zviedru zemnieka saimniecību un vēl trešajā – tie paši kazaki izrēķinās ar zviedru sievietēm. Tātad – ja balsosiet par kreisajiem – nonāksiet krievu verdzībā.

https://sandraveinberga.com/2016/10/09/krievi-nak-ka-briesmu-signals-atdzimst-no-jauna-patiesam-zel-ka-vesture-atkartojas/

Tik vienkāršai vajadzētu būt vēlēšanas kampaņai arī Latvijā šodien. Tas ka trīs koalīcijas partijas apmainās ar pārmetumiem viena otrai par sadarbošanos ar SC – tas viss jau sen apnicis.

Ja kāds Sandras Veinbergas tekstā ieraudzīs rusofobiju, tad – ko lai citu saka, kā vien – krievi paši ir izveidojuši šo savu biedinošo tēlu, kurš sāk valdīt pāri pasaulei.

Piemēram, Latvijas krievu info telpas reakcija uz Vējoņa un viņa kundzes runu Jaungada naktī, kā lai šo uzbrukumu no krievu puses nosauc citādi, kā par naidīgu latviešu tautai?

+12
-4
Atbildēt

11

  dzeris49 > rinķī apkārt 06.01.2017. 09.16

  Kolpantam taisnība – latviešu politiķi tā apkakājušies, ka krievi vairs nevienu nebiedē, izņemot galēji politizētos un ne pārāk gudros NA atbalstītājus.

  +1
  -11
  Atbildēt

  0

  dzeris49 > rinķī apkārt 06.01.2017. 09.26

  Ahā, un kurš tad par viņiem balso?

  Izskatās, visa Saeima mums sastāv no “veciem komunistiem”, izņemot, protams, NA VL daļu, kura sastāv no “veciem osipoviešiem”.

  +1
  -8
  Atbildēt

  0

  kolpants > rinķī apkārt 05.01.2017. 23.30

  “Ikviens, kas balsos par strādnieku partiju faktiski nobalsos par Maskavu!”.

  Я давно знал, что якобы поддерживающие VL на самом деле тайно спонсируются из Москвы, чтобы другие бежали за Согласие голосовать!

  После подобной массовой рекламы даже упертые латыши пойдут голосовать за Согласие, потому как уже притомил бардак в государстве, проходящий под лозунгом “Ну и что, что воруем, зато мы-латыши и за западные ценности (которые, конечно, нам воровать не мешают)”.

  А что касается критики речи президента, то вините переводчиков на русский, которые почему-то “Latvijas tauta” перевели как “латышский народ”. Хотя кто знает, может так и задумано было, чтобы это русские оккупанты не вздумали думать, что их кто-то считает частью народа Латвии, да будь они хоть 200% лояльны.

  НУ а что касается самих кандидатов от VL, им вообще лучше подумать о себе-как это они умудрились так поруководить Ригой, что даже собственный избиратель в 2009 году их прокатил на выборах.

  Или расчет на короткую память избирателя?

  +2
  -8
  Atbildēt

  0

  andrejs > rinķī apkārt 06.01.2017. 13.07

  izskatās, visa Saeima mums sastāv no “veciem komunistiem”

  ———-

  Un to saka cilvis, kas, sakās, pats balsojis par LC :)))))

  +2
  -2
  Atbildēt

  0

  robotron > rinķī apkārt 06.01.2017. 11.51

  dzeris49

  Osipovs nacionālistiem ir ienaidnieks, gluži tāpat, kā SC un arī Vienotība, kopš tā savienojās ekstāzē ar ZRP spitālīgiem saskaņiešiem, neskatoties uz to, ka staļiniskā valsts apvērsuma rīkotāji, Zatlers ar Ušakovu, bija noslaucījuši savus sūdainos daiktus Vienotības kamzoļos. Katru Vienotības mērgli gan ar pilnu atbildību var saukt par kononovieti, jo ir akceptējuši to latviešu grūtnieču dedzinātāju upura statusā, ar visām no tā izejošām sekām.

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  kolpants > rinķī apkārt 06.01.2017. 16.12

  Osipovs nacionālistiem ir ienaidnieks

  Это каким националистам? Дзинтарсу, с которым он фотографировался улыбаясь?

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

  kolpants > rinķī apkārt 06.01.2017. 16.14

  Nevis latviešu politiķi,bet gan vecie komunisti,komjaunieši un citi kremļagas

  То есть бывшие коммунисты Табунс и Вайдере и прочие Элерты вначале вдруг стали хорошими в 1991, а потом вдруг опять стали плохими?

  Чудеса просто.

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

  ierados > rinķī apkārt 06.01.2017. 10.59

  ” …даже упертые латыши…”

  Nu ti upjorti pridurok

  +3
  -1
  Atbildēt

  0

  Ēriks > rinķī apkārt 06.01.2017. 09.30

  Lielākā daļa jau sastāv ar no veciem komunistiem un viņu izaudzinātiem jaunākiem pašlabuma meklētājiem.Un iefiltrēti viņi,protams,ir visur,ne jau uz reizi tos var atšifrēt.

  +6
  -3
  Atbildēt

  0

  andrejs > rinķī apkārt 05.01.2017. 22.23

  laikam visu blogu neizlasīji:

  Pie blakus galdiņa trīs sievietes malko svītrainu kafiju un ēd krāsainām kārtām veidotu saldējumu un kūkas. Viņu saruna krievu valodā man šķiet melodiski pazīstama. Tā runā mana Oļa pa Skype no Pēterburgas. Šīs sievietes ir ieceļotājas pavisam nesen. Pirms maltītes sastapu vienu no viņām tepat ekopreču veikaliņā. Viņa vēlējās auzu pārslas, “tās kuras ēd latvieši”. Smējāmies abas ar pārdevēju un piedāvājām visas pakas pēc kārtas. Jauka sieviete. Taktiska un smalka. Prieks, ka šādas sievietes atbrauc un pērk auzu pārslas.

  Kādas izskatītos […] politiskās debates šovakar?

  Sarežģītas

  Tajās arī būtu “krievi nāk” tēma. 100%.

  Taču manām kaimiņienēm kafejnīcā lieciet mieru.

  Lai viņas nāk.

  ———————-

  Lai viņas nāk. Mums ar inteliģento 😛 Mamikinu nepietiek…

  +5
  -2
  Atbildēt

  0

  Ēriks > rinķī apkārt 06.01.2017. 09.20

  Nevis latviešu politiķi,bet gan vecie komunisti,komjaunieši un citi kremļagas.Dabiski,ka viņiem bija uzdevums diskreditēt visu,kas saistīts ar neatkarības atgūšanu.

  +8
  -1
  Atbildēt

  0

fretka 05.01.2017. 15.47

“Piemēram, Emīla Jakrina iecelšana ne tikai Rīgas domes Satiksmes departamenta vadībā, bet arī ļoti ienesīgā valdes locekļa amatā Rīgas satiksmē ir labs paraugs dažu partiju divkosībai attieksmē pret Ušakova vadīto Rīgas domi,” paudis Ķirsis.

——-

Emīls Jakrins ir partijas “Latvijas attīstībai” valdes loceklis.

Partija “Latvijas attīstībai” ir “Vienotības” sadarbības partnere

“Vienotība” un “Latvijas attīstībai” apspriedīs sadarbību pašvaldību vēlēšanās Rīgā

http://www.irlv.lv/2016/9/26/vienotiba-un-latvijas-attistibai-apspriedis-sadarbibu-pasvaldibu-velesanas-riga

Kāpēc Ķirsis nav adresējis šo aicinājumu saviem sadarbības partneriem?

+16
-9
Atbildēt

7

  kolpants > fretka 05.01.2017. 23.35

  Потому что бедный Кирсис настолько не в теме, кто с кем и как дружит, что уже в первом публичном призыве умудрился так облажаться.

  Это будет очень серьезный прокол со стороны Ушакова и Согласия, если они не заметят и не раскрутят такой прокол под лозунгом “вы посмотрите, за кого вам предлагают голосовать-он громко критикует, хотя сам даже не знает, что это партнер его партии”.

  Ну или второй вариант, даже более реальный-прекрасно и он и руководство Единства понимает, что особо некого выставить в фактические конкуренты Ушакову, поэтому выдвинули Кирсиса, в будущем пообещав некие бонусы за то, что побудет публичным клоуном до осени 2017 года.

  +1
  -7
  Atbildēt

  0

  kolpants > fretka 06.01.2017. 16.09

  Не указывайте мне, куда мне идти, и я вам не укажу другое направление. Не нравится, не читайте.

  Я не хочу травмировать вашу психику ошибками. А то опять “надругательство над языком”.

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

  Miervaldis > fretka 10.01.2017. 16.49

  kopnantiņ okupantiņ valsts nodevēj, tu joprojām esi pārāk debils, lai iemācītos latviski, vai pārāk liels nacists un valsts nodevējs, lai runātu valodā, kuru saproti?

  Ja nacista kolpantiņadrauģeļi no cenzūras ķersies klāt šim komentāram, tas tiks atjaunots tik reižu, cik vajadzēs un no tik adresēm, cik vajadzēs. Šajā portālā kremļnacistam kolpantam būs grūta dzīve.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Miervaldis > fretka 10.01.2017. 16.49

  kolpants okupants nacists principā nav spējīgs neko cienīt – arī pats sevi.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Miervaldis > fretka 10.01.2017. 16.46

  Kur iet nacistam kolpantam? nahuj, protams 😀

  0
  0
  Atbildēt

  0

  Anonīms > fretka 06.01.2017. 09.42

  kolpants = okupants – bū – šķic prom, ja necieni latviešu valodu !

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

  andrejs > fretka 05.01.2017. 16.03

  Tas Jakrins izskatās pēc riktīgas padauzas.

  +9
  -3
  Atbildēt

  0

fretka 06.01.2017. 09.04

Vispirms krievu propagandists “kolpants” ironizē par vienotībēna Ķirša neorientēšanos politikā, bet nākamajā komentārā fantazē, ka “Visu Latvijai!” (VL) 2009. gadā vadījusi Rīgu.

Grūti izspriest, kurš no viņiem abiem – “kolpants” vai Ķirsis – ir nožēlojamāks savējo propagandas upuris 🙂

+7
-2
Atbildēt

12

  dzeris49 > fretka 06.01.2017. 09.43

  fretka – saprotams, ka visiem, kuru viedoklis nesakrīt ar tavu vai NA viedokli, maksā, savādāk būt nevar.

  Diemžēl, man nemaksā, ja kāds grib maksāt, lai piesakās, padomāšu.

  Kas attiecas uz kolpants – viņš rakstīja latviešu valodā, kamēr nesākās idiotu pārmetumi par kādām tur pareizrakstības kļūdām vai ko līdzīgu, ne tikai par to, ka viņš atļaujas atklāti aizstāvēt SC, ko viņš ar pilnām tiesībām var darīt, jo SC ir legāla un leģitīma partija.

  Pēc visa tā es arī sāktu rakstīt krievu valodā, ja reiz nepatīk mana latviešu valoda, pilnīgi izprotama reakcija.

  Kas attiecas uz ombrosu utt. – un kāpēc gan jūs abus nevar saistīt, ja jūsu viedokļi praktiski neatšķiras, atšķiras tikai politkorektuma līmenis komentāros?

  +1
  -7
  Atbildēt

  0

  dzeris49 > fretka 06.01.2017. 09.23

  Tu visus tos, kauru viedoklis atšķiras no “vienīgā pareizā”, tātad, tavējā un “generāļa, atrium, ombrosa, robotrona” utt. sauc par propagandistiem?

  Tikpat labi tevi pašu varētu nosaukt par nacionāklaunu propagandistu.

  +1
  -7
  Atbildēt

  0

  Anonīms > fretka 06.01.2017. 09.41

  fretka – liec nu mieru džerim. Uz sevi paskaties!

  +1
  -7
  Atbildēt

  0

  dzeris49 > fretka 06.01.2017. 11.44

  Ko nozīmē “krievu aizvainošanās”, tev visi krievi ir ienaidnieki?

  Krievi, tici vai netici, ir ļoti dažādi pēc visiem parametriem.

  Tāpat, kā latvieši, un jebkura cita tauta.

  It kā esi tik daudz ceļojusi, un vēl tev jāskaidro tik elementāras lietas.

  +1
  -3
  Atbildēt

  0

  andrejs > fretka 06.01.2017. 13.30

  Ko nozīmē “krievu aizvainošanās”, tev visi krievi ir ienaidnieki?

  ———————

  Latvijā dzīvojošie vēl nelegalizētie krievu kolonisti, kas piedalās Krievijas vēlēšanās, ir lielāki Puķina fani nekā viņu radinieki, kas joprojām mitinās dzimtajā krievijas sādžā.

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

  kolpants > fretka 06.01.2017. 16.24

  Бирк был из TB/LNNK, которое потом объединилось с VL. Если формально на тот момент VL и не руководило Ригой, то в любом случае их устраивает политика ТВ, раз они объединились.

  Да и результаты объединения на прошлых выборах тоже не ахти были. А уж сколько на Броку вылили дерьма свои же за то, что посмела!!! в чем-то согласиться с политикой Ушакова!

  Теперь уже любой кандидат понимает, что ему надо выступать практически против любого действия Ушакова, даже если оно правильно по сути. Иначе свои же заклюют.

  Может, поэтому и выдвигаются такие “никакие” кандидаты?

  ЧТо касается Кирсиса, то я уже из комментариев узнал, что он фактически не очень разбирается, “кто с кем дружит”.

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  kolpants > fretka 06.01.2017. 16.27

  Skaisle

  Не волнуйтесь, латышский я знаю. Общаюсь на нем там, где это не травмирует нежные грамматические души.

  Ну а тут на русском даже проще, все равно же раз не согласен с правильной линией, то рука Москвы, рупор Путина и т.д.. Так зачем вас напрягать латышской речью, пусть сразу все понятнее проще вам будет)

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  Anonīms > fretka 06.01.2017. 12.20

  nē, džeri – tev nekas nav jāskaidro man, bet mana svēta pārliecība ir tāda, ka ja Tu dzīvo Latvijā – tad elementārā cieņa pret zemi un tautu sākas ar to,ka tu apgūsti valodu. Viss. Pēc tam varam runāt tālāk – par aizvainojumiem un apvainojumiem., par toleranci un netolrenci utt. utjprj.

  Cita lieta, cik mēs paši latvieši labi zinam savu valodu, vēsturi, kultūru – te situācija ir drausmīgāka, ka jautājumā par to vai krievvalodīgie runā, vai nerunā latviski, bet tomēr –

  0
  -1
  Atbildēt

  0

  Anonīms > fretka 06.01.2017. 10.24

  džeri, krievu aizvainošanās mani aizvaino līdz kaulu smadzenēm , tā kā nevajag šito

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  robotron > fretka 06.01.2017. 12.07

  dzeris49

  jo SC ir legāla un leģitīma partija.

  Te nu tu atkal laid šķidru. SC ir parlamentā, pateicoties nelegālo imigrantu balsīm un tiklīdz sabruks kremļa torņi, arī šī netaisnība tiks izlabota.

  +3
  -2
  Atbildēt

  0

  fretka > fretka 06.01.2017. 10.20

  .

  > skaisle: liec nu mieru džerim

  ——

  Lasi uzmanīgāk. Nekas nebija adresēts Džerim, viņš pats pieteicās par aizstāvi krievu propagandistam “kolpantam”. Dvēseļu radniecība?

  > Džeris: jūsu viedokļi praktiski neatšķiras, atšķiras tikai politkorektuma līmenis komentāros

  ——-

  Laikam tāpēc viņš mēdz mani dēvēt par staļinistu 🙂

  +6
  -2
  Atbildēt

  0

  fretka > fretka 06.01.2017. 09.34

  Tak sauc mani kā gribi, Džeri, ja tev par to maksā. Es neapvainošos 🙂

  Bet tomēr interesanti, kā tu vispirms noraksturo mani pēc sava prāta, sasaistot ar pazīstamo provokatoru un niku mainītāju, un tad dodies uzbrukumā šim paša sacerētajam iedomu tēlam.

  Savukārt “kolpants”, kurš latviešu portālā demonstratīvi raksta krievu valodā, manuprāt, ir godam pelnījis krievu propagandista nosaukumu.

  +7
  -2
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu