«Latvijas gāzei» par parādu atgūšanas praksi jāmaksā 2,2 milj.eiro sods • IR.lv

«Latvijas gāzei» par parādu atgūšanas praksi jāmaksā 2,2 milj.eiro sods 29

Foto: Krists Spruksts, LETA

Augstākā tiesa apstiprina apgabaltiesas lēmumu; spriedums nav pārsūdzams

Augstākā tiesa (AT) atstājusi negrozītu Administratīvās apgabaltiesas lēmumu, ar kuru Konkurences padomes (KP) uzliktais vairāk nekā divu miljonu eiro sods AS “Latvijas Gāze” par piekopto parādu atgūšanas praksi atzīts par pamatotu, vēsta aģentūra LETA.

KP 2013.gadā lēma, ka “Latvijas Gāze” ir pārkāpusi Konkurences likumu, atsakot dabasgāzes piegādes līguma noslēgšanu jauniem lietotājiem, pirms tie nav nomaksājuši iepriekšējo lietotāju parādus. Uzņēmumam tika uzlikts tiesiskais pienākums pārtraukt pārkāpumu un valsts budžetā ieskaitīt naudas sodu 2,2 miljonu eiro apmērā.

KP lēmumu 2015.gada 2.septembrī par pareizu un pamatotu atzina Administratīvā apgabaltiesa. “Latvijas Gāze” kasācijas kārtībā lēmumu pārsūdzēja AT. Ar AT lēmumu atstāts spēkā Administratīvās apgabaltiesas 2015.gada 2.septembra spriedums, bet “Latvijas Gāzes” kasācijas sūdzība noraidīta. Spriedums nav pārsūdzams.

Komentāri (29)

Anonīms 25.01.2017. 16.18

Ja reketieru banda ”Latvijas Gāze” sāktu ķert nejaušus cilvēkus uz ielas un piespiest maksāt svešus parādus, es nebrīnītos. Bandītam bandīta paradumi.

0
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu