Sprādzienos Taizemē nogalināti četri cilvēki 25

Bumbas sprādzienā ievainotie Taizemē. Foto: Reuters/LETA

Ārlietu ministrija seko līdzi notikumu attīstībai saistībā ar sprādzieniem Taizemē

Taizemes kūrortpilsētā Huahinā un valsts dienvidu provincēs pēdējo 24 stundu laikā ir notikuši deviņi sprādzieni, kuros nogalināti vismaz četri cilvēki un vairāki desmiti ievainoti, piektdien paziņoja varas iestādes.

Taizemes dienvidos Surātthānī provincē piektdien ap pulksten astoņiem pēc vietējā laika notika divi sprādzieni. Viens spridzeklis eksplodēja puķupodā jūras policijas ēkas priekšā, nogalinot pašvaldības darbinieci un ievainojot kādu vīrieti, paziņoja Surātthānī provinces gubernators Vongsiri Promčana. “Es domāju, ka tas ir saistīts ar sprādzieniem Huahinā,” sacīja gubernators.

Otrs sprādziens notika provinces policijas iecirkņa priekšā. Taizemes dienvidos piektdienas rītā notika arī divi sprādzieni tūristu iecienītajā Phūketas salā.

Piektdienas rītā Huahinā eksplodēja divi spridzekļi pie zvanu torņa, nogalinot vienu un ievainojot trīs cilvēkus.

Ceturtdienas vakarā neilgi pirms pusnakts kūrortpilsētā Huahinā nogranda divi sprādzieni, nogalinot vienu sievieti un ievainojot vēl 19 cilvēkus, tai skaitā ārzemniekus. Huahinā ceturtdien nogalinātā sieviete bija taizemiete. No 19 ievainotajiem trīs bija nopietnā stāvoklī, septiņi no ievainotajiem bija ārzemnieki – četras sievietes un trīs vīrieši.

Bumbas Huahinā bija paslēptas divos puķupodos, kas atradās 50 metrus viens no otra. Spridzekļi tika detonēti ar mobilajiem telefoniem ar pusstundas starpību.

Pirms tam ceturtdien viens cilvēks gāja bojā sprādzienā, kas notika Tranas provincē Taizemes dienvidos.

Latvijas Ārlietu ministrija (ĀM) seko līdzi notikumu attīstībai saistībā ar sprādzieniem tūristu iecienītā kūrortā Taizemē, aģentūrai LETA norādīja ministrijā.

Ja Latvijas iedzīvotājiem, kas atrodas kūrortā Huahinā, ir nepieciešama konsulārā palīdzība, ĀM aicina zvanīt pa ministrijas diennakts tālruni ārkārtas situācijām +371 263 377 11. Ministrija arī aicina informēt, ja ir zināms par kādu draugu vai radinieku, kas atrodas šajā kūrortā.

 

Komentāri (25)

fake sell rolex submariner 28.09.2021. 00.09

… [Trackback]

[…] Find More on on that Topic: ir.lv/2016/08/12/spradzienos-taizeme-nogalinati-cetri-cilveki/ […]

0
0
Atbildēt

0

Eddie Frenay 06.04.2020. 17.47

… [Trackback]

[…] Here you can find 84768 additional Info on that Topic: ir.lv/2016/08/12/spradzienos-taizeme-nogalinati-cetri-cilveki/ […]

0
0
Atbildēt

0

+18 26.11.2019. 18.17

… [Trackback]

[…] Here you will find 67758 additional Information to that Topic: ir.lv/2016/08/12/spradzienos-taizeme-nogalinati-cetri-cilveki/ […]

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu