Bēgļi nāk 19

NULL
Ernests Kļaviņš
Print Friendly, PDF & Email

Komentāri (19)

Drosma 02.07.2015. 11.07

Mans kategorisks nē bēgļiem, pat vienam vienīgajam es saku nē.

Viens mans pamatojums – nē islamizācijai, otrs – nē latviešu sabiedrības nabadzībai.

Viena lieta, ka ES parāda, ka nespēj risināt ekonomiskās un finansu problēmas – Grieķija bankrotē. Lielā mērā to pieļāva ES institūciju bezatbildība. Otra lieta – bēgļu uzņemšana Eiropā neatrisina to valstu un sabiedrību problēmas, no kurām šie bēgļi bēg. Toties rada jaunas problēmas mums.

Un galu galā – par 101 % piekrītu Raivim Dzintaram – mēs esam knapi izdzīvojuši pēc padomju okupācijas, bet jāsaka skaidri un gaiši – neizdzīvosim pēc musulmaņu invāzijas.

Nē, imigrācijai, nē izkropļotai solidaritātes idejai. Tā nav solidaritāte. Tā ir bezatbildīga vienas tautas iznīcināšana citas tautas vārdā.

+10
-2
Atbildēt

10

  Drosma > Drosma 02.07.2015. 14.37

  Piedod, nespēju novaldīties, bet tavs rakstītias mani tracina vairāk kā sarkana lupata ievainotu vērsi.

  Pat nesāc runāt un rakstīt kā būtu ja būtu.

  Rietumeiropa ir islamizēta. Un es to pašu Latvijā negribu – viss. Nevienu pašu bēgli. Nevienu.

  Mums bērni mirst neārstēti, 40 procenti sabiedrības dzīvo uz nabadzības sliekšņa, bagātie kļūst bagātāki, nabagie nabagāki. Tā vietā, lai valsts vara risinātu mūsu ekonomiskās problēmas – te vazāsies un shēmosies ar bēgļiem , vēl jo vairāk ciniski to saucot par solidaritāti un palīdzību. Kam palīdzēs – tiem sasodīto oligarhu firmiņām, kuras metīsies nokopt Es pamestos eiro ? Nē.

  Musulmaņu bēgļu uzspiešana Latvijai ir ļaunākais murgs , kas var būt. Ja neskaita to,ka var sākties atomkarš.

  Irāku nopostīja, Afganistānu moca – tagad nu mūsu kārta – nē – es esmu kategoriski pret. Pirmā lieta , ko es darīšu, kā es protestēšu – es balsošu par Saskaņas centru.

  0
  -6
  Atbildēt

  0

  Viktors > Drosma 03.07.2015. 10.06

  Kas neciena savu tautu un savu kultūru, tas neprot cienīt arī citas tautas, kultūras, reliģijas. Ienīst islāmu jo neko nejēdz nedz no latviskās „dzīvesziņas”, nedz par tikumiem, kas rādīti dainās.

  Ja bēgļi te ieradīsies (un tas visticamāk notiks agrāk vai vēlāk) ar šo latviešu-ksenofobu gribu neviens nerēķināsies. Un šie latvieši-ksenofobi uzņems bēgļus naidīgi un dabūs atpakaļ tikai naidu, dabūs pretī kopienu, kas te neintegrēsies, jo par to būs parūpējušies ksenofobi. Un citas tautas un kultūras pārmāks mazspējīgo latviešu tautu, kas neprot parūpēties par sevi, nespēj palīdzēt sev un risināt savas problēmas, nerunājot nemaz par spēju palīdzēt citiem. Tādi latvieši patiešām iznīks, kas gaida tikai, kad kāds „no augšas” viņiem palīdzēs, iedos labklājību un veselību. Tiem nav nedz labklājības, nedz veselības un tie nenovēl, noskauž to arī citiem. Tāds tautas zars iznīkst un iet bojā.

  Attopieties! Redzu, ka jums rūp latviešu tauta. Tad stipriniet to spēkā un gudrībā!

  0
  -5
  Atbildēt

  0

  BearSlayer > Drosma 02.07.2015. 11.28

  Man no visas sirds žēl cilvēku, kas dzīvo tik šausmīgās bailēs un ar tādu bezspēcības izjūtu. Iespējams, tieši viņi nosver tos tautas mentalitātes svaru kausus tā, ka vidējais latviešu tautas pārstāvis nespēj atrast to uzņēmību un ticību sev, bez kā nav iespējams uzcelt stabilu, pārtikušu valsti.

  +4
  -7
  Atbildēt

  0

  BearSlayer > Drosma 02.07.2015. 13.41

  Es nedomāju, ka pie tiem bēgļu apjomiem, par ko pašlaik tiek publiski spriests, varam lietot vārdus “savešana”, “iegāšanās” un tamlīdzīgus. Ar pāris simtiem vai pāris tūkstošiem bēgļu nepietiks, lai izveidotu nošķirtu kopienu, ja vien visus nesadzīs vienā geto kvartālā. Jā, ja perspektīvā būtu sagaidāms, ka tūkstoši pārvērtīsies desmitos vai, nedod Dievs, simtos tūkstošu, tad būtu vieglāk saprast, ka gan t.s. latviešu, gan t.s. krievu politiskie spēki un sabiedrības daļa baidās etniskajā situācijā radīt trešo nezināmo grupu, bet man nav pamata domāt, ka Latvija ar tās ienākumu nevienlīdzību un vājo sociālās aizsardzības sistēmu būtu imigrantiem iecienīts mērķis. Ticamāk pat, ka tie paši pēc pāris gadiem jau būs aizlaidušies uz Eiropu pāri atvērtajām robežām.

  Pirms kādām nedēļām Wall Street Journal mājaslapā bija raksts par dzīvi Senegālā un kā turienieši riskē ar visu, lai tiktu uz Eiropu, par spīti tam, ka mājās pašiem 4 datori un uz jumta satelītšķīvji. Lūk, tie ir īstie ekonomiskie bēgļi, pret ko daudziem ir antipātijas. Bet vai tiešām kāds, kam Āfrikā tas viss ir, brauks uz Latviju, ja nevēlēsies godīgi strādāt? Te taču no pabalstiem pārtikt nav iespējams, kur nu vēl atlicināt naudu sūtīšanai mājās palikušajiem radiniekiem.

  Īsumā – daudz vairāk par dažiem simtiem vai tūkstošiem āfrikāņu, kam tīri sava skaita dēļ būtu grūti apdraudēt valsts etnisko sastāvu un tautas identitāti, mani uztrauc izplatītais uzskats, ka gadījumā, ja nākotnē demogrāfiskā situācija gluži vienkārši piespiedīs aicināt aizrobežu darbaspēku, labāk esot, ka tas ir no bijušās PSRS. Lūk, tā gan būtu svešas kopienas stiprināšana un ceļš uz samērā nestabilā līdzsvara izjaukšanu uz nepareizo pusi.

  +4
  -4
  Atbildēt

  0

  v_rostins > Drosma 04.07.2015. 11.58

  Skaisle

  Pirmā lieta , ko es darīšu, kā es protestēšu – es balsošu par Saskaņas centru.

  ————–

  Nobiedēji ezi, draudot tam uzsēsties ar pliku dirsu!

  Ja Latvijā ievazās islamistus, tas notiks tikai saskaņojot divām pretlatviskām parķijām, paģeļņicām, SC un ZRP(v).

  +1
  0
  Atbildēt

  0

  Drosma > Drosma 03.07.2015. 10.42

  Beidz savu zemisko demagoģiju. Nejauc manu nacionālās pašsaglabāšanās instinktu ar ksenofobiju. Latvieši no valsts turpina aizbraukt, veci cilvēki pāragri nomirst nabadzībā, bāreņus tirgo uz ārzemēm – par to labāk spried – nevis manu pretošanos islamizācijas mēģinājumiem sauc par ksenofobiju.

  Un to,ka ar latviešu tautas gribu neviens nerēķinās – tas ir jautājums par mums kā sabiedrību – kādi esam, kādi mēs gribētu būt un kādi mēs nespējam būt. Un jautājums atkal – kāpēc.

  +2
  0
  Atbildēt

  0

  Ēriks > Drosma 03.07.2015. 11.59

  Tiešām zemas klases demagogs.Kāpēc lai latvieši necienītu svešas kultūras.Viņi ciena gan svešas kultūras tālās zemēs,gan savējo,kuru grib saglabāt šeit,nevis atšķaidīt un pazudināt starp svešas kultūras bēgļiem.

  +4
  0
  Atbildēt

  0

  Raicha > Drosma 02.07.2015. 14.01

  ->BS

  Šie 200 vai cik tur NEBūS pēdējie, pasakiet kaut vienu(!) iemeslu, kādēļ gadiem plūstošā straume pēkšņi apstāsies!

  +4
  0
  Atbildēt

  0

  Drosma > Drosma 02.07.2015. 12.45

  Paldies par viedokli, bet bēgļu – islāmistu savešana Latvijā ir pēdējais,kas varētu veicināt mūsu sabiedrības demokratizēšanu un valsts tiesiskuma izveidošanos.

  Bēgļi būs tie,kas vēl vairāk polarizēsc jau tā sašķelto un nomocīto sabiedrību.

  Tā es domāju.

  +5
  -1
  Atbildēt

  0

  nomale > Drosma 02.07.2015. 14.34

  BearSlayer. Tie 200 ir slūžu vārti. Tas ir signāls pārējiem 2 000 000 000 gribētāju, ka DRĪKST!

  +7
  -1
  Atbildēt

  0

fretka 02.07.2015. 11.09

Ernestam gan nav līka mugura.

Viņš jau kuro gadu pūš burbuli ar uzrakstu “briesmīgie nacionālisti” 🙂

http://www.irir.lv/upload/image_file/name/2015_05/73980/ernests_na-large_cartoon.jpg

+10
-3
Atbildēt

2

  andrejs > fretka 02.07.2015. 11.24

  laikam ir nācies atzīt, ka vairs nav veseli desmit bet ir 200 (1% no kaut kādiem aprēķinātajiem 20000).

  p.s. Mediju ziņa – šajā pusgadā caur Vidusjūru Eiropā iepeldējuši 137 000 “bēgļu”… pērn Eiropā ieradušies vairāk nekā 600 tūkst topošo Eiropas pilsoņu.

  +7
  -1
  Atbildēt

  0

  Edgars Avotiņš > fretka 02.07.2015. 11.23

  ES piedāvājumā Latvijai ir 700 bēgļi. Ernestiņš zīmē 10 veselos, bet piemirsa 690 slimos.

  Straujuma savukārt gatava pie sevis uzņemt 200 bēgļus.

  +9
  -1
  Atbildēt

  0

andrejs 02.07.2015. 11.30

Tas, kas piekaļ jau agrāk godīgi un likumīgi izblēdītai būdai, to uzrakstu laikam ir Zaharhjins, bet tas otrs, acīmredzot, ir Velmersis ar savu “Kur?” vaicājot kurā kontā iemaksāt ziedojumu Vienotībai par veiksmīgu maksātnespējas “pabeigšanu”.

+9
-2
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu