Zviedrijā krogā nošauti vairāki cilvēki • IR.lv

Zviedrijā krogā nošauti vairāki cilvēki 24

Zviedrijas policists. Foto: AFP/LETA

Policija neizslēdz noziegumu, kas saistīts ar bandu darbību šajā rajonā

Vismaz viens ar automātisko ieroci bruņots bandīts trešdien vakarā Gēteborgā, Zviedrijas rietumos, krogā nošāvis vairākus cilvēkus, pavēstīja policija. Laikraksts “Aftonbladet” ziņo, ka nogalināti “vismaz divi” cilvēki.

“Krogā notika šaušana. Vairāki cilvēki ir nogalināti, un vairāki nogādāti slimnīcā,” sacīja policijas pārstāve sakariem ar presi Ulla Brēma.

“Tika pielietots automātiskais ierocis. Mēs nevaram izslēgt, ka tas ir ar bandu darbību saistīts noziegums. Mums jau kādu laiku bijušas problēmas ar bandu noziegumiem šajā apvidū,” viņa piebilda.

Divi ar šaujamieročiem, kas izskatījušies pēc Kalašņikova automātiem, bruņoti cilvēki Gēteborgas Biskopsgārdenas rajonā iegājuši krogā un sākuši šaut, laikrakstam “Aftonbladet” pastāstīja aculiecinieki. “Mēs sēdējām uz skatījāmies futbola maču, kad ienāca šāvēji,” pastāstīja viens liecinieks.

Kāds cits norādīja, ka šaušana notikusi ļoti ātri. “Man nebija laika domāt par to, kas notiek. Tad es redzēju, ka mans draugs asiņo. Es centos asiņošanu apturēt, cik vien labi es to ar rokām varēju,” raidorganizācijai SVT sacīja kāds vīrietis, kurš stādījās priekšā kā Rokijs.

Uz slimnīcu ar ātrās palīdzības automašīnām nogādāti astoņi cilvēki, vēsta laikraksts GT. Policija sākusi slepkavības izmeklēšanu un pratina vairākus cilvēkus. Pagaidām neviens nav arestēts, ziņo LETA/AFP.

 

Komentāri (24)

dullaisdauka 19.03.2015. 10.02

Zem bildes rakstīts: “Zviedrijas policists”, bet redzams, liekas, britu (visticamāk) vai kanādiešu amata brālis! Zviedru policistiem ir pilnīgi savādāka uniforma! Ja nav nekādas sajēgas par kādas valsts policista mundieriem, labāk būtu neilustrēt!

+2
0
Atbildēt

2

v_rostins 19.03.2015. 09.07

Kas tad nu, serbu bandai razborkas ar nēģeru bandu? Par maz vēl tika nošauts toļerasts Ulofs Palme. Vēstures vienīgā mācība ir tā, ka neviens no tās nemācās.

+3
-1
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu