fbpx

Aptauja: Pieaugusi “No sirds Latvijai” popularitāte (papild.) 89

Mikroautobuss ar partijas "Saskaņa" līdera Andreja Klementjeva politisko reklāmu pirms Saeimas vēlēšanām. Foto: Ieva Lūka, LETA
Print Friendly, PDF & Email

Samazinājies atbalsts “Vienotībai”, “Saskaņai” un ZZS

Septembra vidū nedaudz samazinājies Latvijas lielāko partiju – “Saskaņas”, “Vienotības” un Zaļo un zemnieku savienības – popularitāte, bet pieaudzis bijušās valsts kontrolieres Ingunas Sudrabas dibinātās partijas “No sirds Latvijai” reitings, tā liecina otrdien Latvijas Televīzijas publiskotās “Latvijas faktu” aptaujas rezultāti.

Saskaņā ar 12.-22.septembrī veiktās aptaujas rezultātiem par “Saskaņu” būtu bijuši gatavi balsot 18,7% vēlētāju. Septembra sākumā laikraksta “Diena” publiskotajā “Latvijas faktu” aptaujā šo politisko spēku bija gatavi atbalstīt 21,8% balsstiesīgo.

“Vienotību” septembra vidū bija gatavi atbalstīt 11,8% salīdzinājumā ar 17,5% mēneša sākumā, bet par Zaļo un zemnieku savienību bija gatavi balsot 7,6%, kas ir mazāk nekā 9,1% septembra pirmajās nedēļās.

“No sirds Latvijai” atbalsts sasniedzis 7,3% iepretī iepriekš gūtajam 6,2% vēlētāju atbalstam.

Saskaņā ar “Latvijas faktu” aptaujas datiem Nacionālā apvienība “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK noslīdējusi uz piekto vietu, lai arī šī politiskā spēka atbalstītāju skaits pieaudzis līdz 6,9% no 6,3% mēneša sākumā.

Joprojām liels ir neizlēmušo skaits – 22%, bet vēlēšanās pilnīgi noteikti nepiedalīsies 16,4% aptaujas dalībnieku.

Arī SKDS septembrī veiktais pētījums, kas tapis pēc Latvijas Reģionu apvienības (LRA) pasūtījuma, liecina, ka 12.Saeimas vēlēšanās 5% barjeru var pārvarēt un parlamentā iekļūt seši politiskie spēki, tomēr tajā popularitātes līdere ir “Vienotība.

Izvēloties to pilsoņu atbildes, kuri pauž gatavību piedalīties vēlēšanās, un atmetot balsotājus, kuri nolēmuši vēlēšanās nepiedalīties, par partiju “Vienotība” gatavību balsot pauduši 20,8% aptaujāto, par partiju “Saskaņa” – 17,7%, par Zaļo un zemnieku savienību (ZZS) – 14,1%, par apvienību “Visu Latvijai!”-“Tēvzemei un brīvībai”/LNNK (VL-TB/LNNK) – 10,9%, par partiju “No sirds Latvijai” (NSL) – 7,8% no aptaujātajiem.

Neviens cits politiskais spēks saskaņā ar šo aptauju nepārvarētu 5% barjeru, taču LRA tai ir salīdzinoši tuvu ar 4% aptaujāto vēlētāju atbalstu. Tālāk seko partija “Vienoti Latvijai” ar 1,5% aptaujāto atbalstu, “Latvijas attīstībai”, Jaunā konservatīvā partija un Latvijas Krievu savienība (LKS) – pa 0,7%. 21% no aptaujātajiem ir norādījis, ka vēl nezina, par ko balsos.

Šādā aptaujas variantā izmantotas 718 respondentu sniegtās atbildes. Šajos datos nav iekļauti tie balsotāji, kuri nolēmuši vēlēšanās nepiedalīties – ja šī informācija būtu atspoguļota, tad partiju atbalsta līmenis procentos būtu mazāks.

(papildināta ar pēdējām 4 rindkopām par SKDS pētījumu)

Komentāri (89)

silvija_vitina 24.09.2014. 09.06

Līdz šim sudraba dāsni baroja ar solījumiem, kā jau tas priekšvēlēšanu kampaņā “pienākas”. Katra vēlētāja ziņā bija un ir šos solījumus salikt pa plauktiņiem, izvērtējot, kas ir graudi, kas pelavas.

Bet nu viens tāds sīks “nesmukumiņš” ar ļoteni parādīja, ka sudrabai MELOJOT ausis nekustas. Nekustas, pat melojot par acīmredzamām lietām. Kas vēl tā dara? Ak, jā… putlers. Tieši tā savu iekš- un ār-politiku taisa putlers. ar MELIEM. Acīmredzot, tieši tādu pašu pieeju ir izvēlējusies sudraba.

Līdzīgi kā Rietumiem, kuriem bija 5x jāpakasa pakausis, pirms viņi saprata, ka putlera meli ir vienkārši pataloģiski, nekaunīgi un bez seguma, tā arī Latvijas VĒLĒTĀJAM ir jāsaprot (vēlams – preventīvi), ka sudraba runā MELUS un tikai MELUS.

Sudrbas teiktajam priekšvēlēšanu kampaņā ir identisks segums putlera teiktajam. DOMĀ, vēlētāj!

+22
-1
Atbildēt

19

  efeja60 > silvija_vitina 24.09.2014. 09.57

  traductrice tiražē tikai MELUS, MElUS, MELUS, MELUS! Kā tu zini, ka tā lidmašīna lidoja uz Krieviju, nevis Briseli? Kā tu zini, ka tur bija Sudraba. Ja viņa brauca pārdot Dzimteni, kāpēc viņa līdzi ņēma bērnus?

  0
  -14
  Atbildēt

  0

  efeja60 > silvija_vitina 24.09.2014. 10.18

  Bet nebija jau arī. Tajā video nav pilnīgi nekādu pierādījumu, ka Sudraba ir kremļa aģents. Lēts melnā PR triks, slikti nostrādāts. Vakar skatījos filmu par Putinu, bija no youtube paņemts video ar Putinu tiesā, aiz restēm. Tas bija labāk nostrādāts.

  http://youtu.be/rMVrfEbBpm8

  0
  -12
  Atbildēt

  0

  efeja60 > silvija_vitina 24.09.2014. 09.58

  andrej_gr, gribi pateikt, ka Vienotības elektorāts ir spējīgs domāt? Izskatās pēc aitu bara, kuriem var spraust batonus.

  +1
  -12
  Atbildēt

  0

  Ieva Aile > silvija_vitina 24.09.2014. 10.22

  Par euro ieviešanu teica to pašu -nu mēs būšot ārkārtīgā drošībā no Krievijas…Kur ir tā drošība?Tad pārdodam visu Latviju uzreiz pa lēto kādiem rietumu finansistiem,un būs betondroši.Tikai tad nav saprotams,kāpēc vienlaikus andalē arī TUA krievu putinistiem?

  +3
  -11
  Atbildēt

  0

  efeja60 > silvija_vitina 24.09.2014. 13.58

  Kāpēc jūs to krievu inbox.lv lietojat?

  0
  -3
  Atbildēt

  0

  buchamona > silvija_vitina 24.09.2014. 12.06

  Ino.Uzdāvinam jeņķiem arī savas ostas, tad drošība būs vēl lielāka pie noteikuma, ka jaunie saimnieki ostas nepārdos Krievijai:):):) ++++ Tev ir konkrēti cipari uz kuriem balsti savu apgalvojumu?

  Šorīt savā e- pastā atradu Ušakova vēstuli, kurā viņš mani cenšas pārliecināt par to pašu, ko Tu, tikai citiem vārdiem – “…Tas viss liek man ar īpašu enerģiju vērsties pie Jums ar lūgumu paust savu viedokli un attieksmi gan ierodoties uz mītiņu Doma laukumā svētdien, 28. septembrī, pulksten 13.00, gan parakstoties portālā manabalss.lv…”

  Tas tā pārdomām par to, kur vari nokļūt, kādā kompānijā, ja vienmēr un visur saredzi tikai krāpšanu uc. Kādēļ pārdeva pēdējā mirklī? Tu saki, ka tā ir likumsakarība, es saku, ka tā ir sakritība. Pēc kādām pazīmēm izzīlēsim, kuram taisnība? Tikai nepiemini atkal Godmani, vai Zatleru :))

  +2
  -5
  Atbildēt

  0

  ILZE > silvija_vitina 24.09.2014. 12.26

  rinķī apkārt

  «Citadeles» pārdošana ASV fondam

  un es šādam uzstādījumam pilnīgi piekrītu.

  _________________

  ASV reģistrētam fondam, kas banku pārdos kremļa mauku, PR/V, sarunātam čekistam. Tici man, vislabākais bankas pircējs vienmēr būs kāda banka, kas to nopirkusi izsolē, bet ne čekistu piesmietā Dombrovska sarunāts fonds.

  Citadeles afēra mats matā atgādina PR/V LM nogrūšanu krievam bez maksas uz nenoteiktiem noteikumiem. Ja afērai šoreiz iebildis SC, tad tikai tāpēc, ka alkatīgie partneri to centušies apiet

  +2
  -3
  Atbildēt

  0

  ILZE > silvija_vitina 24.09.2014. 12.18

  Normunds

  Ja viņa brauca pārdot Dzimteni, kāpēc viņa līdzi ņēma bērnus?

  ____________________

  Gatavo čekas izdzimteņu jauno paaudzi. Pēc tam, kad tā padla pieņēma krievu sātanisko ideoloģiju, kas ir pamatā miljoniem nevainīgu cilvēku zvēriskās slepkavībās, viņai nav attaisnojuma turpināt maitāt mūsu planētas gaisu.

  +2
  -2
  Atbildēt

  0

  Kaspars Špūle > silvija_vitina 24.09.2014. 12.20

  R.A.: Tas tā pārdomām par to, kur vari nokļūt, kādā kompānijā, ja vienmēr un visur saredzi tikai krāpšanu

  ——–

  Un kādā kompānijā jānokļūst, lai Vācijā (!) e-pastā saņemtu vēstules no Ušakova? 🙂

  +2
  -2
  Atbildēt

  0

  Kaspars Špūle > silvija_vitina 24.09.2014. 13.22

  > traductrice

  Paldies par paskaidrojumu. Man tas inbox.lv vienmēr ir šķitis tāds krievu kantoris, tāpēc ar to nesaejos 🙂

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  ILZE > silvija_vitina 24.09.2014. 12.49

  fretka

  R.A. Un kādā kompānijā jānokļūst, lai Vācijā (!) e-pastā saņemtu vēstules no Ušakova? 🙂

  __________________

  “Anķifašistu”

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

  dro > silvija_vitina 24.09.2014. 12.36

  riņķī apkārt. Tikai nepiemini atkal Godmani, vai Zatleru :))

  __________________

  Kādēļ nē? Ja jau Tevi apmierināja veids kā Godmanis pārņēma PAREX, tad nav jābrīnās, ka Tev nav iebildumu pret to, ka Citadeles pārdošana novicināta līdz pēdējam brīdim. Man jau pietiek ar Zani, tagad vēl viens labticīgais:):):) Tur jau mūsu nelaime, ka jāsamierinās ar visu, lai tikai pie varas nenāktu tie, kuri nakti un dienu sapņo par LV demontāžu. Vai man vajadzētu jūsmot par LM bankrotu, kad Dombrovskis un Vilks nereaģēja uz signāliem par tur notiekošo, par KNAB “reorganizāciju”, par DP nereaģēšanu uz provokācijām. Neuztraucies, neesmu jau tik naivs, lai parakstītu Ušakova petīciju, neesmu aizmirsis kā SC atbalstīja Kargina pretenzijas, bet trūkst vārdu, kā raksturot tos cilvēkus, kuri tik akli, ka nespēj saskatīt šīs valdības impotenci.

  +6
  -3
  Atbildēt

  0

  dro > silvija_vitina 24.09.2014. 10.52

  riņķī apkārt. «Citadeles» pārdošana ASV fondam ir ieguldījums Latvijas finansiālajā drošībā…

  ___________________

  It kā, tomēr kas traucēja pārdot banku agrāk, vai vienoties ar ES par termiņa atlikšanu? Pēdējā brīdī pārdevējam pozicijas tik vājas, ka par kaulēšanos jāaizmirst. Uzdāvinam jeņķiem arī savas ostas, tad drošība būs vēl lielāka pie noteikuma, ka jaunie saimnieki ostas nepārdos Krievijai:):):)

  +7
  -4
  Atbildēt

  0

  silvija_vitina > silvija_vitina 24.09.2014. 12.38

  fretka

  par ko brīnies? ušaka vēstījumu saņēma visi kā minimums inbox.lv lietotāji caur kaut kādu mistisku promotions, kurš reklamē visus sūdus pēc kārtas. un kāpēc lai Vācijā cilvēks nevarētu lietot inbox. e-pastu?

  Jautājums, vai šitādi promotions tiek ieskaitīti partiju tēriņos, jo promotions, cik saprotu, pelna ar reklāmu samešanu pastkastītēs.

  +6
  0
  Atbildēt

  0

  Jānis Derkusovs > silvija_vitina 24.09.2014. 10.27

  >Normunds

  Nu tad Tev mums jādod skaidrojums par finansējuma izcelsmi vēlēšanu kampaņai.

  Jo Sudrabai ir reāli masīva kampaņa.

  +9
  -1
  Atbildēt

  0

  putekliic > silvija_vitina 24.09.2014. 09.21

  Diemžēl velti centies. Pirmkārt Sudrabas potenciālais vēlētjas šajā portālā neiegriežas. Otrkārt, tas nav apveltīts ar spēju domāt, jo ir spilgts sūnu ciema pārstāvis. Un treškārt viņam nav no svara, ka Sudraba melo. Jo melo taču “visi”, bet šī vismaz sola “taisnību” jau rīt.

  +12
  -3
  Atbildēt

  0

  Jānis Derkusovs > silvija_vitina 24.09.2014. 10.10

  Ja lidmašīna būtu lidojusi uz Briseli, kādas problēmas Sudrabai būtu to atzīt?

  Nu skaidrs, ka viņa pazina gan sevi, gan brāļa dēlus. Kāpēc tad tik stulbi bija jāmelo?

  +11
  -1
  Atbildēt

  0

  buchamona > silvija_vitina 24.09.2014. 10.08

  «Citadeles» pārdošana ASV fondam ir ieguldījums Latvijas finansiālajā drošībā…Ģeopolitiskais aspekts bija svarīgs, vērtējot, kam pārdot banku “Citadele”, sacīja “Vienotības” līdere, Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa …+++ un es šādam uzstādījumam pilnīgi piekrītu. Bet, ja par Ušakovu, tad viņš ir ienaidnieks, visa viņa pēdējā laika darbība, piemēram Ukrainas kara kontekstā, ir vērsta pret valsti, un šobrīd viņš kārtējo reizi apliecina sevi darbos, jo Citadele nenonāca krievu rokās. Viņa arguments ir ” pieņēmums”, bet ne konkrēti skaitļi. Pūli, kuru viņš uzrunā, arī vada pieņēmums, jeb drīzāk aksioma, ka valdība, Saeima ir bandīti :).

  +13
  -3
  Atbildēt

  0

  silvija_vitina > silvija_vitina 24.09.2014. 10.10

  ok, normi. Necentīšos līko iztaisnot, tik pateikšu, ka melošanas subjekts ir ne jau brauciena mērķis un ne jau bērneļi. MELI bija par acīmredzamo faktu, ka kundze, lai arī kur un ar ko, un ar kādu mērķi gribēja doties – krustus mesdama muldēja, ka tā nav viņa (un pat ne viņas fiziskais ķermenis, kas uz brīdi atdalījies no astrālā).

  +14
  -1
  Atbildēt

  0

Jānis Derkusovs 24.09.2014. 10.07

Interesanti uz kuras partijas elektorāta rēķina sudrabai aug reitingi.

Krīt gan V, gan SC, gan ZZS…

Principā, es politiķu vietā noteikti gribētu to noskaidrot.

Nu briesmas pastāv, ja prokremliskie spēki savāks koalīciju-Sudraba+ SC un Lembergs ar prieku tur piemetīsies…Nū…tad būs reāls apdraudējums Latvijas neatkarībai…Bet nu zināma mācība sabiedrībai ir jādabū…

p.s. un V ir nopūlējušies melnu muti ar savu reitingu graušanu…Kā reizē pirms vēlēšanām…

+13
-1
Atbildēt

5

  Ligiña Doniña > Jānis Derkusovs 24.09.2014. 15.11

  Par kādu neatkarību ir runa? Par to, ka mums nav savas monetārās un finanšu politikas? Par to, ka ECB mums diktē, ko pirkt un pārdot banku sektorā? Par to, ka EK mums norāda, ka zemi ārvālstniekiem BŪS pārdot? Par to, ka krievi te atmazgā savu naudu? Par to, ka mēs tirgojam īpašumus pret UA, Kremlim pietuvinātām personām? Par to, ka netiek kreditēta LV ražošana? utt. No neatkarības ir palikusi himna, karogs un valoda, tas arī viss.

  0
  -2
  Atbildēt

  0

  ILZE > Jānis Derkusovs 24.09.2014. 12.46

  jautajums_4

  ja prokremliskie spēki savāks koalīciju-Sudraba+ SC un Lembergs ar prieku tur piemetīsies…

  _______________

  Ja SC/V koalīcija neuzaicinās, ZZS ar SC kopā neies.

  +3
  -2
  Atbildēt

  0

  dro > Jānis Derkusovs 24.09.2014. 12.40

  zirnekliene Šeloba. Vienotība ir svēta un zanE ir tās praviete:):):)

  +6
  -4
  Atbildēt

  0

  dzintarz > Jānis Derkusovs 24.09.2014. 10.54

  20.gs 70-80-90 gados Latvijā (Baltijas Kaŗa Apgabala štāba mītnes zemē) “nosēdušos” SPRS atvaļināto majoru, puspulkvežu un pulkvežu tūkstoši un pat desmittūkstoši jāpapildina ar papildu termiņuzturantiem.

  +4
  -1
  Atbildēt

  0

  gliters > Jānis Derkusovs 24.09.2014. 10.26

  “un V ir nopūlējušies melnu muti ar savu reitingu graušanu…Kā reizē pirms vēlēšanām…”

  http://www.la.lv/latviju-izpardod-gnp/

  +11
  -1
  Atbildēt

  0

buchamona 24.09.2014. 10.01

Šīs aptaujas kontekstā man ienāca prātā, lai arī Zaļās partijas līderis noraida ideju par Lemberga virzīšanu premjera kandidāta “godā” , nebūtu slikti, ja ZZS galu galā spertu šādu soli. Lembergs šā vai tā nekļūs par reālu premjeru, bet par Lembergu ir gatavi balsot dīvainīši, kuri, ja Lembergs netiktu nosaukts, manprāt mierīgi nobalsotu par Sudrabu. 🙂 Nav te nekādu pretrunu, lai arī Sudraba ir ex kontroliere, bet Lembergs joprojām Latvijas Korleone, jo runa taču ir par ” plaisu domāšanā”, nevis par lietu patieso kārtību 🙂

+12
-1
Atbildēt

19

  Ieva Aile > buchamona 24.09.2014. 10.29

  EURo ieviešana vispirmām kārtām ir jautājums par DEMOKRĀTIJAS IEVĒROŠANU!

  +2
  -12
  Atbildēt

  0

  Ieva Aile > buchamona 24.09.2014. 10.13

  Un kas ir gatavi balsot par Vienotību pēc LM kraha,vilcienu afēras,Citadeles pārdošanas,TUA tirgošanas,elektrības cenu palielināšanas,Maximas sagrūšanas,Circenes reformām,Viņķeles krāšņajiem stāstiem,euro uzspiešanas,Dombrovska kredītportfelīšiem …tie nav dīvainīši?

  +1
  -10
  Atbildēt

  0

  efeja60 > buchamona 24.09.2014. 10.19

  Elektrības cena un OIK ir ok?

  +1
  -8
  Atbildēt

  0

  andris902 > buchamona 24.09.2014. 12.03

  …R.A. …jautāšu vēl pēdējo reizi – vai tiešām izliecies par nesaprašu, vai centies noturēt par katru cenu savas partijas izvirzīto saukli par TUA, neapjēdzot, ka īpašumus pērk arī bez TUA…bet NA par to nevēlas runāt, izliekas it kā to nebūtu…ja tas ir apdraudējums (arī es uzskatu, ka NĪ izpārdošana 3.pasaules valstu pilsoņiem ir jāierobežo), kāpēc neatlaidīgi tiek runāts tikai par TUA, kas ienes naudu valsts budžetā, taču atsakās runāt par tādiem kā Usmanovs, kurš no Gerčikova Jūrmalā nopērk īpašumu par 4 miljoniem bez kādām uzturēšanās atļaujām….

  …Iekšlietu ministrijas mājas lapā vari iepazīties ar jaunāko ziņojumu par TUA un izpētīt arī tabulas…salīdzināt, cik no visiem pārdotajiem īpašumiem ir ar TUA, cik izpārdoti bez kādām uzturēšanās atļaujām, kā sadalījušies ienākumi valsts budžetā,pašvaldību budžetos, nodokļos…

  http://tap.mk.gov.lv/lv/mk/tap/?pid=40333900&mode=mk&date=2014-09-23

  ….var putoties un TUA lietot kā partijas priekšvēlēšanu saukli, taču nevajag zaudēt spriestspēju un akli sekot šādiem viltus saukļiem…

  +2
  -8
  Atbildēt

  0

  andris902 > buchamona 24.09.2014. 13.50

  …R.A. rakstīja: – “Taču šaubos, vai Vienotība ir spējīga nonākt pie šāda atzinuma, ZZS es pat nepieminu.”

  ——————————

  …arī NA Tu nepiemini, jo, lai kā esmu centusies jautāt NA politiķiem, to atbalstītājiem – viņus tas neinteresē, neuztrauc, pat necenšas iesniegt kādus labojumus likumos….viņu jājamzirdziņš ir TUA, jo tā vieglāk ietekmēt sabiedrisko domu…liekulīgi!…

  +1
  -3
  Atbildēt

  0

  efeja60 > buchamona 24.09.2014. 11.09

  Pastāv jau tikai divas iespējas – vai nu piemēroties ES tirgum, jeb palikt atkarīgam no Krievijas ” subsidētajām cenām”, par kurām, kā zini, nākas maksāt pavisam ar ko citu.

  ================

  Kādas tad ir Krievijas subsidētās cenas? Krievija Latvijai pārdod gāzi dārgāk, nekā Vācijai, TEC2 gāzes ģeneratori stāv bezdarbībā.

  0
  -2
  Atbildēt

  0

  efeja60 > buchamona 24.09.2014. 11.05

  RA, vai zini no kā sastāv jaunā elektrības cena? Puse cenas ir OIK un nodokļi. Uz OIK arī ir uzlikts nodoklis, kas ir vispār kaut kāds absurds.

  +1
  -2
  Atbildēt

  0

  ILZE > buchamona 24.09.2014. 12.40

  rinķī apkārt

  Ja Vienotība nebūtu paklupusi pret TUA, es balsotu par Vienotību

  _________________

  Vai Vienotība jau nebija sašķaidījusi pauri iekrītot bezdibenī, kad sapārojās ar Putina kuces, Zatļera, bandu?

  Ērika uzskaitījums ir gauži nepilnīgs un Vienotība jau sen ir pārkāpusi tās “sarkanās līnijas”, kad nonākt atpakaļ var tikai CO2 un H2O veidā.

  +2
  -2
  Atbildēt

  0

  andris902 > buchamona 24.09.2014. 16.05

  …Aldi…nevajag slēpties aiz savas mazspējas…ja NA ir sākusi TUA apkarošanu, tad izlikties, ka problēma ir tikai TUA, bet nerunāt par problēmas cēloni – ir populisms….

  …nē, vēl jau ir arī otrs variants – NA ir pret stingrāku īpašuma pircēju kontroli, uztraucas par krievu naudas maku ietilpību, jo parastam NĪ pircējam nav jāšķiras no 5% valsts nodevas no pirkuma vērtības, kas jāiemaksā valsts kasē….vajag tā gludi, bez aizķeršanās, kā līdz 2010.gadam…beznosacījumu ieguldījumi par darba vietu radīšanu, utt., kāpēc investorus apgrūtināt?….malači NA biedri – tur rūpi par “neredzamajiem krieviņiem”….

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  andris902 > buchamona 24.09.2014. 15.56

  …R.A….esi, nu, tik labs un uzklikšķini arī Iekšlietu ministrijas mājas lapā norādītajam ziņojumam, kurā analizēts arī drošības iestāžu Imigrācijas likuma vērtējums….tad nebūs jāvadās tikai no žurnālistu lomas tēlotāju interpretācijām….

  …kad būsi iepazinies ar visu ziņojuma saturu – varam padiskutēt, kur ir problēma un kā to novērst…

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  ILZE > buchamona 24.09.2014. 12.32

  rinķī apkārt

  noraida ideju par Lemberga virzīšanu premjera kandidāta “godā” , nebūtu slikti, ja ZZS galu galā spertu šādu soli.

  _________________

  Vai Vienotība atteicās no parādu, čekas kompromatu un alkatīgu mātīšu atkarīgā morālā kropļa, Dombrovska, virzīšanu uz EP vēlēšanām?

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  efeja60 > buchamona 24.09.2014. 14.44

  kāds vatņiks komentē: “Вот таким вот образом мы опять вернем территорию Латвии. 🙂 Очень неплохой , вежливый, способ. :)”

  ====================

  Kam vēl ir šaubas, ka nevis Sudraba ir kremļa aģents, bet TUA bīdītāji saeimā ir kremļa aģenti. Latvieti, nebalso par kremļa aģentiem!

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  dro > buchamona 24.09.2014. 20.03

  zanE. Ieteiktu arī pašai mazāk rakstīt un vairāk lasīt: DP: termiņuzturēšanās atļaujas Krievijas pilsoņiem rada apdraudējumu http://www.tvnet.lv/zinas/latvija/528031-dp_terminuzturesanas_atlaujas_krievijas_pilsoniem_rada_apdraudejumu

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

  buchamona > buchamona 24.09.2014. 15.08

  zanE. Uzklikšķināju Dienai un atcerējos Tevi 🙂

  DP: Uzturēšanās atļauju saņēmēji no Krievijas var paaugstināt apdraudējuma risku Latvijas drošībai

  “…”No drošības iestāžu viedokļa ļoti vērtējams aspekts ir tas, ka pieaug atļaujas saņēmēju – Krievijas pilsoņu skaits. Šīs valsts pilsoņi individuāli valsts drošībai apdraudējumu nerada, bet, ņemot vērā Krievijas retoriku, ka tā ir gatava aizstāvēt savus pilsoņus arī ārvalstīs pie jebkuriem apstākļiem, šāds apstāklis var paaugstināt apdraudējuma risku,” uzsvēra Ulmanis…Kopumā termiņuzturēšanās atļaujas ir pieprasījuši 41 valsts pilsoņi. Atļaujas galvenokārt ir piesaistījušas investorus no bijušajām padomju republikām, jo 90% no visām atļaujām ir pieprasījuši šo valstu investori. Ārpus bijušās padomju teritorijas lielākā investoru interese ir no Ķīnas, Izraēlas un ASV..” http://www.diena.lv/latvija/zinas/dp-uzturesanas-atlauju-sanemeji-no-krievijas-var-paaugstinat-apdraudejuma-risku-latvijas-drosibai-14071040

  Tā kā redzi – galīgs muļķis es neesmu. Ja jau nevar iztikt bez TUA biznesa, tad ok, tirgojam tās ASV un Izraēlai, bet ar to tad vajadzētu arī pietikt 🙂

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

  reksa > buchamona 24.09.2014. 14.27

  zanE raksta: “lai kā esmu centusies jautāt NA polītiķiem, … pat necenšas iesniegt kādus labojumus likumos”

  Ja Vienotība būtu iesniegusi šādus labojumus, bet NA tos būtu nobloķējusi, tad taviem vārdiem būtu kāda jēga.

  Bet ja NA neizdodas piespiest Vienotību pieņemt pat maigākus grozījumus, tad kā tu vari tai pārmest to, ka tā neiesniedz stingrākus?

  Lai gan… paņēmiens “Esi reālists – prasi neiespējamo!” varbūt arī noderētu.

  Bet atkal – tad zanE pārmestu NA ekstrēmismu un teiktu, ka vajag rīkoties pakāpeniski – mazākiem solīšiem, lai nevienu netracinātu, un vēl bļautu, ka Eiropas līgums to neparedz.

  +4
  -1
  Atbildēt

  0

  Jānis Lizdiks > buchamona 24.09.2014. 14.03

  Эхо Москвы šodien “Latvijā dzīvo gandrīz 2% krievijas pilsoņu, un to daudzums pieaug ar katru gadu”:

  http://echo.msk.ru/news/1405706-echo.html

  kāds vatņiks komentē: “Вот таким вот образом мы опять вернем территорию Латвии. 🙂 Очень неплохой , вежливый, способ. :)”

  +4
  0
  Atbildēt

  0

  buchamona > buchamona 24.09.2014. 12.34

  zanE …jautāšu vēl pēdējo reizi – vai tiešām izliecies par nesaprašu, vai centies noturēt par katru cenu savas partijas izvirzīto saukli…+++ Es arī atbildēšu Tev par šo tēmu pēdējo reizi – man nav ” savas partijas”.:). Ja par TUA, kā biznesu, kurš ienes naudu valsts budžetā – es šādu piepelnīšanos varētu vēl censties saprast, ja ar to sāktu nodarboties, atrodoties dziļā krīzes bedrē, taču, iezejot no krīzes, nostiprināt šo ” rūpalu”, kā patstāvīgu ienākuma avotu valsts budžetam…:) Piedod, bet man tas riebjas. Tirgojoties ar TUA – viena Bauska jau ir pārdota (10.000), jeb vienas Cēsis 14.000, ja skaita visus šos klientus kopā.

  Par citiem gadījumiem un veidiem, caur kuriem ir iztirgoti īpašumi Krievijas pilsoņiem, šī prakse ir nevis jāsamazina, bet jānogriež pavisam, līdz nullei, un tas ir visas nākošās Saeimas valdošās koalīcijas jautājums. Taču šaubos, vai Vienotība ir spējīga nonākt pie šāda atzinuma, ZZS es pat nepieminu.

  Mēs esam ES dalībvalsts, tad laipni lūdzam ES pilsoņus LR tirgū, bet Krievijai – stop!, nekādas TUA, nekādas investīcijas 🙂

  +10
  -1
  Atbildēt

  0

  buchamona > buchamona 24.09.2014. 10.32

  Normunds, Tu par tarifu pēc tirgus atvēršanas? Un Tu tiešām esi pārliecināts, ka, ja paralēli pastāvēs regulēts tarifs un atvērts tirgus ar atbilstošu cenu, ” regulētie tarifi” nebūtu jāpalielina? Tev ir daudz piemēru, kur brīva tirgus un regulētas ekonomikas savstarpējo attiecību kontekstā, regulātors ir ņēmis virsroku?

  Pastāv jau tikai divas iespējas – vai nu piemēroties ES tirgum, jeb palikt atkarīgam no Krievijas ” subsidētajām cenām”, par kurām, kā zini, nākas maksāt pavisam ar ko citu.

  Situācijā, kad valsts sedz cenu strpību no budžeta :), tad pajautā sev, kas tas tāds ir – valsts budžets ? 🙂

  +11
  -1
  Atbildēt

  0

  buchamona > buchamona 24.09.2014. 10.15

  Ērik. Ja Vienotība nebūtu paklupusi pret TUA, es balsotu par Vienotību, jo viss Tavs uzskaitījums ir ” izzīsts no pirksta” , piedod 🙂 Un tas, ka Tu pieminēji eiro – paldies, tas labi raksturo Tavu pozīciju 🙂

  +14
  -2
  Atbildēt

  0

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu

eskişehir escort samsun escort gebze escort sakarya escort edirne escort