Olaines cietuma jauno korpusu par 4,29 miljoniem eiro būvēs "Re&Re" • IR.lv

Olaines cietuma jauno korpusu par 4,29 miljoniem eiro būvēs “Re&Re”

24
Foto: Ieva Čīka, LETA

Pretendentam ir paredzēti apakšuzņēmuma līgumi ar trešajām personām

Uzvarot Tieslietu ministrijas padotībā esošās Ieslodzījuma vietu pārvaldes (IeVP) atklātā iepirkuma konkursā, būvkompānija “Re&Re” ieguvusi tiesības slēgt 4,29 miljonu eiro vērtu līgumu par Olaines cietuma jaunā korpusa projektēšanu un būvniecību, liecina informācija Iepirkumu uzraudzības biroja mājaslapā.

SIA “Re&Re” uzvarējusi, piedāvājot viszemāko cenu – 4 289 889 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN). Lēmums par uzvarētāju pieņemts 7.oktobrī, vēsta LETA.

Vienlaikus paziņojumā par iepirkuma procedūras rezultātiem norādīts, ka pretendentam ir paredzēti apakšuzņēmuma līgumi ar trešajām personām. Apakšuzņēmuma līgumu ar trešajām personām līgumcena paredzēta 271 309 eiro bez PVN jeb 6% no līguma daļas.

Iepirkums veikts saistībā ar Norvēģijas finanšu instrumenta līdzfinansētās programmas iepriekš noteikto projektu “Jaunas nodaļas izveide Olaines cietumā, ieskaitot būvniecību un personāla apmācību”.

“Re&Re” ir viena no būvkompānijām, kas apsūdzētas Rīgas pils ugunsgrēka krimināllietā, kuru prokuratūra pagājušajā nedēļā nodeva tiesai. “Re&Re”, piesaistot apakšuzņēmējus, būvēja arī pērn Zolitūdē sabrukušo lielveikalu “Maxima”.

Kā liecina “Firmas.lv” informācija, 1993.gadā dibinātā “Re&Re” īpašnieki ir Didzis Putniņš, Ainārs Pauniņš, Egils Bērzups un Marģers Bitmetis, katram pieder 25% uzņēmuma kapitāla daļu. 2013.gadā “Re&Re” strādāja ar 97,68 miljonu eiro apgrozījumu, un tas ir par 107% lielāks nekā 2012.gadā sasniegtais 47,29 miljonu eiro apgrozījums.

Uzņēmums pērn guva 4,47 miljonu eiro peļņu, kas ir par 71,9% lielāka nekā 2012.gadā gūtā 2,6 miljonu eiro peļņa, liecina “Firmas.lv” informācija.

 

Komentāri (24)

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu