fbpx

“Latvijas attīstībai”, Reģionu alianses un Jauno konservatīvo kandidāti uz Saeimas vēlēšanām (papild.) 32

Partijas "Latvijas attīstībai" valdes priekšsēdētājs Einars Repše šopavasar Eiropas Parlamenta deputātu kandidātu saraksta priekšvēlēšanu kampaņas atklāšanas pasākumā. Foto: Evija Trifanova, LETA
Print Friendly, PDF & Email

Partijas “Latvijas attīstībai” Saeimas vēlēšanu līderi – Repše, Reskājs, Pūce, Jaunups un Pīks

Partija “Latvijas attīstībai” (LA) pirmdien Centrālajā vēlēšanu komisijā (CVK) iesniegusi kandidātu sarakstu 12.Saeimas vēlēšanām, aģentūru LETA informēja CVK Informācijas nodaļas vadītāja Kristīne Bērziņa.

Partijas līderi rudenī gaidāmajās vēlēšanās būs partijas vadītājs Einars Repše, ģenerālsekretārs Juris Pūce, valdes locekļi, Saeimas deputāts Vladimirs Reskājs un Edgars Jaunups un bijušais ārlietu ministrs Rihards Pīks.  Tajās piedalīsies arī politiskā spēka valdes locekļi Baiba Fromane, Emīls Jakrins un Liene Cakare un bijusī Privatizācijas aģentūras (PA) valdes priekšsēdētāja Iveta Zalpētere.

Vidzemē līderi būs Repše, Fromane un Jakrins, apsaimniekošanas dienesta speciāliste Dace Kizino un SIA “Frostiart Baltic” valdes priekšsēdētājs Eduards Sūniņš.

Rīgā saraksta galvgalī būs Pūce, Cakare un Zalpētere, elektroniskās komercijas speciālists Andris Bačkurs un ārsts Ralfs Birķis.

Zemgalē līderi būs Reskājs, uzņēmējs Mārtiņš Vadzis un Rīgas Biznesa skolas pasniedzēja Elita Sproģe, SIA “Laila P” valdes locekle Laila Pole un “Latvijas attīstībai” sekretāre Zane Šūmakere.

Kurzemē pirmie trīs kandidāti būs Pīks, uzņēmēja Aiva Vilcāne un enerģētikas un lauksaimniecības projektu vadītājs Uldis Pirktiņš, Valsts reģionālās attīstības aģentūras projektu vadītāja Iveta Ciganova un biedrības “JCI Latvia” pārstāvis Kaspars Bucis.

Latgalē līderi būs Jaunups, uzņēmējs Agris Punculs un juriste Olga Geitus-Eitvina, studente Rasma Zaharenko un partijas jaunatnes nodaļas pārstāvis Oskars Ikstens.

Latvijas Reģionu apvienības “lokomotīves” būs Bondars, Šics, Liepiņš, Kleinberga un Viļums

Latvijas Reģionu apvienība (LRA) pirmdien CVK iesniedza deputātu kandidātu sarakstu 12. Saeimas vēlēšanām. LRA līderi Saeimas vēlēšanās būs Mārtiņš Bondars (Vidzemē), Mārtiņš Šics (Rīgā), Dainis Liepiņš (Zemgalē), Nellija Kleinberga (Kurzemē) un Juris Viļums (Latgalē). Kā Latvijas Reģionu apvienības premjera kandidāts 12. Saeimas vēlēšanās ir izvirzīts Mārtiņš Bondars.

Saraksts pieteikts visos piecos Saeimas vēlēšanu apgabalos – Rīgā, Vidzemē, Latgalē, Kurzemē un Zemgalē, un tajā iekļauti 115 deputātu kandidāti.

Rīgas vēlēšanu apgabalā saraksta līderi ir Mārtiņš Šics – ārsts anesteziologs reanimatologs, ilggadējs Katastrofu un medicīnas centra vadītājs, Māra Viktorija Zilgalve – Kristīgo Demokrātu savienības (KDS) valdes priekšsēdētāja, Inga Bite – 11.Saeimas deputāte, Aivars Timofejevs – Latvijas Sociāldemokrātisko strādnieku partijas (LSDSP) valdes priekšsēdētājs, Armands Agrums – KDS ģenerālsekretārs.

Pirmdien sociālajos tīklos lielu uzmanību izpelnījies arī deputāta kandidāts un Nacionālā teātra aktieris, SIA „Suņu Būda” īpašnieks Arturs Kaimiņš. Nacionālās apvienības deputāts Imants Parādnieks Kaimiņa iekļaušanu LRA Rīgas sarakstā komentē – būs jautri.

Savukārt Vidzemē saraksta līderi ir uzņēmējs Mārtiņš Bondars, Rūjienas novada domes priekšsēdētājsGuntis Gladkins, Baldones vidusskolas skolotāja Karīna Putniņa, AS „Brīvais vilnis” izpilddirektors Māris Trankalis, bijusī žurnāla „Deko” galvenā redaktore Sandra Zaiceva.

Zemgalē ar pirmajiem numuriem Saeimas vēlēšanās piedalīsies uzņēmējs, Jelgavas domes deputāts Dainis Liepiņš, Vecumnieku novada domes priekšsēdētājs Rihards Melgailis, valsts sociālās aprūpes centra „Zemgale” direktors Ilgonis Leišavnieks, 11.Saeimas deputāte Inga Vanaga, Kandavas novada domes deputāte Leonārija Gudakovska.

Latgalē vēlēšanu saraksta līderi būs 11.Saeimas deputāts Juris Viļums, Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas vadītājs Osvalds Zvejsalnieks, LSDSP valdes loceklis Jānis Dinevičs, Latgales reģionālās partijas „Mūsu partija” priekšsēdētāja Līvija Jankovska, Latgales plānošanas reģiona ES struktūrfondu informācijas centra speciālists Oskars Zuģickis, 11.Saeimas deputāts Gunārs Igaunis.

Kurzemes saraksta līderi ir Skrundas novada domes priekšsēdētāja Nellija Kleinberga, 11.Saeimas deputāte Inita Bišofa, uzņēmējs Arnis Zekunde, bijušais KNAB vadītājs Normunds Vilnītis.

Jaunajai konservatīvajai partijai vilcējos Bordāns, ģenerālis Ābols un rakstniece Mārtuža

Arī Jaunā konservatīvā partija iesniegusi CVK deputātu kandidātu sarakstu.

Partijas vēlēšanu saraksta līderi ir bijušais tieslietu ministrs un partijas valdes priekšsēdētājs Jānis Bordāns, partijas valdes priekšsēdētāja vietnieks un Engures novada domes deputāts Jānis Tomels, atvaļinātais brigādes ģenerālis Gundars Ābols, uzņēmējs Krišjānis Feldmans un rakstniece Eva Mārtuža. Partijas premjera kandidāts ir Jānis Bordāns.

Rīgā partijas pirmie numuri būs Bordāns, pedagogs, latviešu folklorists un valodnieks Austris Grasis, partijas kanclere Jolanta Eihentāle, atvaļinātais policijas ģenerālis Aldis Lieljuksis, kā arī Rīgas Tehniskās universitātes mācībspēks, ekonomists Māris Grīnbergs.

Vidzemes saraksta galvgalī būs Ābols, Vidzemes Tūrisma asociācijas valdes priekšsēdētājs Raitis Sijāts, Ropažu Kultūras un izglītības centra vadītāja Sanita Megere-Klevinska, Ķeguma novada domes deputāts Kristaps Rūde un Latvijas Sporta kluba valdes loceklis Jānis Siliņš.

Zemgalē partijas līderi būs Tomels, Tukuma novada domes deputāts Agris Zvaigzneskalns, veterinārārsts Juris Tolpežņikovs, Kandavas novada domes deputāts Dainis Rozenfelds un uzņēmējs, Skrīveru novada domes deputāts Jānis Brokāns.

Kurzemē saraksta augšgalā būs Feldmans, 11.Saeimas deputāts Dāvis Stalts, uzņēmēja Inga Gluzda, LU Ķīmijas fakultātes docents Guntars Vaivars un mūziķis Juris Pavītols.

Latgalē no saraksta pirmajām pozīcijām startēs Mārtuža, uzņēmējs Aigars Zīmelis, Rēzeknes Mākslas un dizaina vidusskolas projektu vadītāja un bijusī žurnāliste Inga Čakša-Ratniece un uzņēmējs Dainis Skrūzmanis.

Saeimas vēlēšanas notiks oktobra pirmajā sestdienā.

(papildināta ar LRA un Jaunās konservatīvās partijas iesniegtajiem deputātu kandidātiem)

Komentāri (32)

Alise 04.08.2014. 21.47

Cik ētiski ir, ja Suņu būdas vadītājs A. Kaimiņš,kurš uzbraucoši intervē politiķus, pats gatavojas par tādu kļūt no Reģionu alianses?

Cik korekti ir uzbraukt politiķiem par viņu negodīgumu un vienlaikus kandidēt no Šlesera bijušā rokaspuiša ar ļoti apšaubāmu reputāciju Liepiņa partijas?

Vai Kaimiņš intervējamos informēja,ka pārstāv konkurējošu spēku? Ne jau vakar viņš izdomāja piedalīties vēlēšanās.

+11
-4
Atbildēt

3

  Ieva Priedenfelde > Alise 05.08.2014. 07.38

  Lai tik kandidē, neko nepareizu jau nepateica.

  +2
  -5
  Atbildēt

  0

  Alise > Alise 05.08.2014. 09.06

  Kāda starpība, ko Kaimiņš ir gudri pateicis, ja darbi saka ko citu – viņš kandidē partijā, kurā viens no galvenajiem personāžiem ir Dainis Liepiņš – tieši tāds pats cilvēks kā Šlesers, un pie reizes – bijušais Šlesera kasieris. Kandidē no partijas, kur pilns ar bijušajiem Šlesera un TP darboņiem.

  Kā var uzticēties Kaimiņa teiktajam, ja viņa darbi ir pretrunā ar runāto. Tās viņa intervijas tagad vairāk izskatās kā priekšvēlēšanu cīņa un konkurentu nomelnošana.

  +3
  -3
  Atbildēt

  0

  efeja60 > Alise 05.08.2014. 13.41

  Kaimiņa runas salīdzinot ar airbaltic, Liepājas metalurgu, TEC2, 3a kredītiem, Zaķa shēmām, ir pēdējais, kam pievērst uzmanību.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

oktaavs 04.08.2014. 20.07

Galvenais ir saskaldīt latviešu balsis, lai SC tiek valdībā. Pēc tam var arī atpūsties un saņemt no pasūtītāja nopelnīto piķi, atkarībā no rezultāta, nemaz nelienot Saeimā. Labai dzīvei un kādai jahtai ar mazu lidmašīnīti gan jau pietiks līdz pat mūža baigām.

+9
-3
Atbildēt

10

  ligakalnina > oktaavs 05.08.2014. 05.59

  Repši, kas Latvijas labā izdarījis ļoti daudz, vienādā līmenī ar Sudrabu un kur vēl Dimiteriem likt nevar.

  Un ko tad, jebkurā jaunā partijā redzēsim to Maskavas roku, Repše noteikti nekādai Maskavai nav pārdevies.

  +2
  -8
  Atbildēt

  0

  ligakalnina > oktaavs 05.08.2014. 12.07

  Jaunups man ir nepatīkams, iespējams, tāpēc, ka par pārējiem neko daudz nezinu, kaut, ko viņš tur runā pa to radio, neesmu dzirdējis, tas vien, ka viņš tur piedalās, neko neizsaka, iespējams, esmu pret viņu subjektīvs.

  Bet, Repšes atgriešanos politikā, es, tomēr, gribētu, mums ir tik maz spilgtas, un, galvenais, mērķtiesīgas personas ar raksturu, kuri, vismaz, mēģinātu ko mainīt un izkustinātu to Latvijas politisko purvu.

  Galu galā, arī NA ir pietiekami daudz cilvēku, par kuriem vispār nedrīkstētu balsot, arī V, par ZZS vispār nerunājot, tāpēc ir plusu – mīnusu sistēma.

  0
  -4
  Atbildēt

  0

  ligakalnina > oktaavs 05.08.2014. 10.47

  Redz kā sanāk, citam liekas, ka arī V pārdevusies Maskavai, citam – ka Repše, par ZZS un SC nerunājot, tie tiešām pārdevušies, NA, tieši vai netieši, arī bieži strādā Maskavas labā ar valdības stabilitātes un tiesiskuma graušanu, sanāk, visi pārdevušies un apkārt vieni valsts ienaidnieki un 5 kolona.

  Un tāda situācija jau sāk atgādināt paranoju un situāciju Krievijā.

  0
  -3
  Atbildēt

  0

  janis17 > oktaavs 05.08.2014. 08.57

  dzeris49 Repše noteikti nekādai Maskavai nav pārdevies.

  __________________________

  Ticu, ticu, melo tālāk!

  +2
  -4
  Atbildēt

  0

  Ieva Priedenfelde > oktaavs 05.08.2014. 07.34

  Saskaldīt ko? Normālam latvietim nav par ko balsot arī ar visiem repšistiem un sudrabistiem.

  +2
  -2
  Atbildēt

  0

  Ieva Priedenfelde > oktaavs 05.08.2014. 07.36

  , Repše noteikti nekādai Maskavai nav pārdevies.
  ——-
  ..ko nevarētu teikt par Zaķi un citiem gazpromistiem no Vienotības.

  +4
  -2
  Atbildēt

  0

  piziks > oktaavs 05.08.2014. 12.52

  Dzeri, Tev aizmirsies, ka Repšes sponsors ir Belokoņs, — Tavuprāt, laikam jau īpaši liels Latvijas un latviešu interešu draugs un balsts?

  Tev arī aizmirsies, ka virzot Jaunupu Rīgas Domē, visa Rīga tika… vai nu dēļ lielas JL muļķības atdota vai īpaši alkatīgas gudrības dēļ pārdota Saskaņas Centram ar Ušakovu? īstais spēks, ko atbalstīt, — šoreiz pat Valdim Dombrovskim skaidrs, ka Repšes partija tikai un vienīgi SC atbalstam, jo ar Rīgu vien Saskaņai vairs nepietiek.

  +3
  0
  Atbildēt

  0

  dace_ampermane > oktaavs 05.08.2014. 09.40

  aiz krimas okupācijas un austrumukrainas terorisma dzerim maskavas roka grūti saskatāma kļūst

  +4
  -1
  Atbildēt

  0

  dro > oktaavs 05.08.2014. 11.28

  dzeris49. Nu kā tad kvalificēt Jaunupa iknedēļas pļāpāšanu radio Baltcom, kura ne ar ko neatšķiras no Šlesera Neatdosim Latvijas krievus Krievijai? Varbūt esi aizmirsis Jaunupa sapni par smičku ar SC Rīgas domē? Nu ja, tev jau līgums ar Putina partiju neko nenozīmē:)

  +5
  0
  Atbildēt

  0

  dace_ampermane > oktaavs 04.08.2014. 23.52

  tieši tā! ar Ukrainu laikam gan neizdodas, bet maniakālie mērķi paliek tie paši – PSRS atjaunošana. Un krievi jau nu mierā neliksies nekad un tādēļ vēl vairāk ņemsies ap Latviju kur viņiem ir zināmas iespējas un laba augsne: SC + Repše, Sudraba un visādi citādi brāļi Dimiteri un vēl nez kādi un visai neizlēmīgā mūsu valdība.

  +8
  -2
  Atbildēt

  0

Ojārs 04.08.2014. 15.42

It īpaši atbaidošs ir Pūce. Vienotības ieliktnītis Ekonomikas ministrijā, kas izgāzās ar “sievas” “labdarības” fondu, kuram bija tik daudz labu ziedotāju…

+6
-6
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu

eskişehir escort samsun escort gebze escort sakarya escort edirne escort