Maršruta autobusā ieskrējis kravas auto – slimnīcā ievietoti septiņi bērni 21

Foto: Mārtiņš Zilgalvis, F64

 

Ceturtdien ap plkst.13.30 Jelgavā pie pilsētas robežas uz Dobeles šosejas notikusi sadursme starp pilsētas maršruta autobusu, kurā bija daudz skolēnu, un kravas automašīnu ar baļķu kravu. Septiņi skolēni nogādāti slimnīcā, taču ar vieglām traumām.

Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece aģentūru LETA informēja, ka sadursmē iesaistīts Jelgavas pilsētas 1.maršruta autobuss no galapunkta Tušķos, kurā pie Aizupes pamatskolas bija sakāpuši daudzi skolēni.

Autobuss brauca pilsētas virzienā, bet tam pretī no pilsētas kravas automašīna ar baļķu kravu. Pie ceļa malā līkumā esošā veikala aiz Jelgavas pilsētas robežas kravas automašīnai sprāga riepa, tā sasvērās un aizķēra autobusa kreiso sānu.

Pēc policijas rīcībā esošās informācijas, autobusā cieta arī vairāki pasažieri, no tiem pārsvarā skolēni, kas guvuši vieglus savainojumus. Septiņi skolēni nogādāti slimnīcā, bet arī tiem, pēcc policijas rīcībā esošās informācijas, nav smagu traumu.

Negadījuma vietā ir ierobežota satiksme. VP satiksmi regulē pa vienu joslu.

Tāpat negadījuma vietā turpina strādāt arī Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta darbinieki un Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta glābēji.

 

Komentāri (21)

forex signals 19.05.2021. 15.48

… [Trackback]

[…] Read More here to that Topic: ir.lv/2014/04/10/marsruta-autobusa-ieskrejis-kravas-auto-slimnica-ievietoti-septini-berni/ […]

0
0
Atbildēt

0

https://oset.edu.pl/ 17.04.2020. 23.13

… [Trackback]

[…] Info on that Topic: ir.lv/2014/04/10/marsruta-autobusa-ieskrejis-kravas-auto-slimnica-ievietoti-septini-berni/ […]

0
0
Atbildēt

0

maija_ancite 10.04.2014. 20.55

Pēc attēliem ir skaidri redzams ka tas baļķu vedējs ir pamatīgi pārkrauts. To var redzēt pēc tā, ka krava saniedz balstu augšu. Ja kravas svars atbilst atļautajam svaram, tad tā nepārsniedz 3/4 no balstu augstuma. To es zinu pēc pieredzes, strādājot kokrupniecībā. Un tad jau ir loģiski ka no lielā svara plīst auto riepas. Tikai tik tālu jau mūsu policija neaizdomājas. Tāpēc jau arī visi ceļi šeit ir ar diviem novadgrāvjiem katrā brauktuvē, bet ārpus pilsētas asfalta segums kalpo ļoti īsu laiciņu.

+1
-1
Atbildēt

1

  esmeralda_se > maija_ancite 10.04.2014. 23.24

  Pat ja jūs, Jāni V., strādājat kokrūpniecībā, tad viennozīmīgi kaut kur patālu no kokvedējiem:) Nevajag tiražēt dumjus stereotipus.

  Skandināviem kokvedēja svars ar kravu atļauts 60 tonnas, ziemeļu rajonos – 70t!!! Riepas tās pašas.

  Mums – 52t. Pārkrauts? Ar skujukoku baļķiem, kas ir relatīvi viegli? Maz ticams. Pārkrauj parasti ar bērzu, kam blīvums stipri lielāks.

  Tālāk – Jūs zināt, kuru asi parasti “pārkrauj”? Piekabes priekšējo (tikai 1 riteņu pāris parasti) vai automašīnas aizmugurējo – jo tur pie baļķu svara vēl nāk manipulators ar savām 2,5 tonnām. Jelgavas avārijas gadījumā plīsa priekšējā riepa.

  Izskaidrojums ir droši vien ir stipri triviālāks – a riepas ta vecas… Jaunas maksā, ui, cik dārgi… 400 EUR gabalā, un tas vēl lētais gals.

  P.s. No kā plīst vieglo auto riepas? Jums nav gadījies, ka braucot plīst jūsu vieglā auto riepa? Man IR. Nevajadzēja pat baļķus kraut iekšā, un pats arī sveru zem 100kg.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu