Cik droši ir Sočos? • IR.lv

Cik droši ir Sočos? 6

Policists pie olimpiskā stadiona lāpas
Gunita Nagle

 

Lai arī ASV Centrālās izlūkošanas pārvaldes direktors Maiks Morels izteicies, ka Sočos spēles būs pēdējā laikā bīstamākās un pirmdien medijos parādījās informācija, ka Melnajā jūrā iebraukuši divi ASV karakuģi, dzīve olimpiskajā ciematā un spēļu norises vietās ir mierīga, pirmdien pa tālruni žurnālam Ir stāstīja Latvijas Olimpiskās komitejas ģenerālsekretārs Žoržs Tikmers. Viņš aizvadījis vairākas dienas olimpiskajā ciematā Sočos un secina: «Jūtos tikpat droši kā iepriekšējās olimpiādēs.»

Latvijas delegācijai drošības kontrole lidostā «bija ļoti rūpīga un prasīja vairāk laika nekā citās spēlēs». No ielidošanas brīža līdz nokļūšanai ciematā pagāja četras stundas. Ar stingriem drošības pasākumiem jārēķinās visiem, kas ieiet vai iebrauc olimpiskajos ciematos vai sacensību norises vietās: skrupulozi tiekot pārbaudīti visi transporta līdzekļi, aizliegts ienest alkoholu, šķidrumus stikla traukos (arī minerālūdeni). 

Lai arī iepriekš bija izskanējusi informācija, ka spēļu organizētāji katrai delegācijai norīkos pa vienam drošības inspektoram, pagaidām vienīgie Latvijas sportistu konsultanti esot no Drošības policijas Latvijā.

Lai lasītu šo rakstu tālāk, lūdzam autorizēties ar savu epastu vai sociālā tīkla kontu:


Ja vēl neesi abonents, aicinām pievienoties mūsu lasītāju pulkam. Abonējot digitālo žurnālu, saņemsi piekļuvi rakstiem nekavējoties.

Iepriekšējais raksts

Nākamais raksts

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu