Infografika: IKT nozare skaitļos

NULL
Print Friendly, PDF & Email

 

Latvijas Informācijas un komunikācijas tehnoloģijas asociācija (LIKTA) savā gadskārtējā konferencē 5.decembrī apkopoja mūsu valsts IKT industrijas 2012. gada sasniegumus un izvērtēja tās pozitīvās attīstības tendences šajā gadā un turpmākās perspektīvas.

Infografikā raksturots IKT nozares veikums, norāda LIKTA komunikācijas speciālists Viesturs Deksnis.

IKT nozare stabili attīstās jau otro desmitgadi, ieskaitot arī ekonomiskās krīzes laiku, tā stimulē visas mūsu tautsaimniecības attīstību un kļuvusi par vienu no būtiskākajām Latvijas eksporta veidotājām. Tāpēc valsts un ES līdzekļu ieguldījums Latvijas e-attīstībā ir pašsaprotams un garantē ļoti efektīvu atdevi, turklāt tas tieši iespaido valsts kopējo izaugsmi.

Balstoties uz nozares neapstrīdamajiem panākumiem, LIKTA vēlas nodrošināt informācijas sabiedrības veidošanai un e-pārvaldes attīstībai valsts politikas prioritāru atbalstu un pilnvērtīgu investīciju apjomu no ES fondiem, atbilstošu valdības jau apstiprinātājiem plānošanas dokumentiem 2014.-20120. gadam – Nacionālajām attīstības plānam un Informācijas sabiedrības pamatnostādnēm.

LIKTA izveidota 1998.gadā un aptver visu Latvijas IKT nozari – elektroniku, datoru aparatūru un programmatūru, telekomunikācijas un pakalpojumu sniedzējus. LIKTA apvieno vairāk nekā 220 biedrus.

Pagaidām nav neviena komentāra

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu