“Standard&Poor’s” paaugstina Grieķijas kredītreitingu par sešām pakāpēm 12

Foto: EPA/LETA
Print Friendly, PDF & Email

 

Starptautiskā reitingu aģentūra “Standard&Poor’s” (S&P) paaugstinājusi Grieķijas kredītreitingu par sešām pakāpēm no “selektīvās maksātnespējas” līdz “B-/B” līmenim, vienlaikus nosakot stabilu nākotnes perspektīvu, ziņo LETA/AFP.

Kredītreitinga “paaugstināšana atspoguļo mūsu attieksmi pret Eiropas Ekonomiskās un monetārās savienības (eirozonas) nelokāmo apņemšanos saglabāt Grieķijas dalību eirozonā,” teikts aģentūras izplatītajā paziņojumā.

Tikmēr lēmums noteikt stabilu nākotnes perspektīvu tiek skaidrots ar Grieķijas valdības apņēmību veikt fiskālas un strukturālas reformas.

Grieķija noslēgusi obligāciju atpirkšanas programmu, bet Eiropas Savienība (ES) un Starptautiskais Valūtas fonds (SVF) piešķīruši Grieķijai ilgi gaidīto kārtējo aizdevuma maksājumu.

 

Komentāri (12)

gstrazds 19.12.2012. 11.39

Ārkārtīgi labi parāda, cik vērā ņemami ir šie aģentūru reitingi. 6 pakāpes! Pilnīgs absurds.

+9
-1
Atbildēt

0

ligakalnina 19.12.2012. 11.08

Laikam, nekā nesaprotu, bet, izskatās, ka politikas šeit daudz vairāk, kā ekonomikas.
Vispār, visa tā situācija ar Grieķiju, principā, atspoguļo situāciju visā ES – kurš negrib, var arī nestrādāt, strādājošie par tevi samaksās, paaugstināsim tiem nodokļus līdz 75%, kā Francijā, lai veselas priekšpilsētas var nestrādāt, dzīvot uz to rēķina, un, aiz gara laika, vēl rīkot grautiņus, pieprasot vēl un vēl.
Varbūt, tas ir “sociālais taisnīgi”, bet, vai vienkārši taisnīgi un atbildīgi, un ko vēl, izņemot ES kreiso galveno elektorātu, tas stimulē?

+7
-3
Atbildēt

0

dace_ampermane 19.12.2012. 11.53

“Standard&Poor’s” paaugstinājusi Grieķijas kredītreitingu par sešām pakāpēm no “selektīvās maksātnespējas” līdz “B-/B” līmenim, vienlaikus nosakot stabilu nākotnes perspektīvu.

Ha-ha-ha! Un pēc pāris mēnešiem spriedīs atkal vai viņus paturēt Eirotelpā jeb sviest ārā.

standardpūrs’ā ir kādi grieķu biljonāru -Aristoteļa Onasis, Mikisa Teodorakisa, Sokrāta un Praksiteļa draugi, kuri par blatu uzfabricē ziņu. Tas jau tā stipri parasts visā pasaulē un nav nekas jauns.

+2
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu