ZRP labklājības ministra amata kandidāts – Ozoliņš 23

Jānis Ozoliņš. Foto: Jānis Saliņš, F64
Print Friendly, PDF & Email

Jānis Ozoliņš darba attiecības  ar “SEB dzīvības apdrošināšanu” pārtraucis

Zatlera reformu partijas (ZRP) labklājības ministra amata kandidāts būs bijušais AAS “SEB dzīvības apdrošināšana” valdes loceklis Jānis Ozoliņš, ziņo LETA.

Savas darba attiecības ar “SEB dzīvības apdrošināšanu” Ozoliņš pārtrauca no 27.jūlija, jo nolēmis pieņemt izaicinājumu un turpmāk savus spēkus veltīt ZRP veidošanā.

“Šie patiešām bija strauji un notikumiem pārpilni deviņi gadi, kuros netrūka ātruma un īsta komandas darba un bija arī labi rezultāti. Sakot paldies saviem līdzšinējiem kolēģiem, šobrīd vēlos iegūto pieredzi likt lietā valsts pārvaldes pilnveidošanā,” iepriekš skaidroja Ozoliņš.

Ozoliņš “SEB dzīvības apdrošināšanai”, kas toreiz bija “Balta dzīvība”, pievienojās 2002.gadā, un šajā laikā kā pārdošanas direktors veidojis un attīstījis “SEB dzīvības apdrošināšanas” pārdošanas komandas darbu, palīdzot kompānijai iegūt un nostiprināt tirgus pozīcijas Latvijā.

Jau ziņots, ka ZRP Ministru prezidenta amata kandidāts ir “Hansaworld Latvia” īpašnieks un vadītājs Edmunds Sprūdžs, izglītības un zinātnes ministra amata kandidāts – bijušais Stratēģiskās analīzes komisijas vadītājs un Rīgas Ekonomikas augstskolas mācībspēks Roberts Ķīlis, savukārt finansū ministra amatam izvirzīts ekonomists Vjačeslavs Dombrovskis.

 

Komentāri (23)

anita_meistere 25.08.2011. 11.41

neko nezinu par tādu. bet tā pat nezinu, vai tas ir slikti vai labi.

+1
0
Atbildēt

0

바카라 24.12.2019. 13.50

… [Trackback]

[…] There you can find 9347 more Information on that Topic: ir.lv/2011/08/25/zrp-labklajibas-ministra-amata-kandidats-janis-ozolins/ […]

0
0
Atbildēt

0

dro 25.08.2011. 12.28

Nepazīstu, neko neesmu par viņu dzirdējis. Iespējams daudzsološs, iespējams nederīgs…

0
0
Atbildēt

0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu