Darbu Saeimā uzsāk trešais Andris Bērziņš 12

Foto: Andrejs Strokins, F64
Indra Sprance

PLL frakcijā Šleseri nomaina ekspremjers

Saeima ceturtdien apstiprināja deputāta mandātu ekspremjeram, bijušajam Rīgas mēram un iepriekšējo Saeimu deputātam Andrim Bērziņam (PLL), kurš nāk bērna kopšanas atvaļinājumā aizgājušās Ineses Šleseres (PLL) vietā.

Šleserei noliekot mandātu, tas pienācās pašreizējam Latvijas vētsniekam NATO Mārim Riekstiņam, kurš Ir.lv jau iepriekš apliecināja, ka nolēmis atteikties no tā, jo neesot skaidrības, uz cik ilgu laiku tas būtu. “Ja būtu iespēja saņemt mandātu līdz šīs Saeimas sasaukuma beigām, tad es to apsvērtu, bet šobrīd esmu uzņēmies nozīmīgus pienākumus, kas ir jāpaveic, ” pauda Riekstiņš.

Līdz ar Bērziņa atgriešanos Saeimā būs trīs Andri Bērziņi – divi no Zaļo un Zemnieku savienības, bet viens no PLL. ZZS Andru Bērziņu atšķiršanai līdz šim tika izmantoti viņu sarakstu vārdi, proti, eksbaņķieris ir no Vidzemes, bet Bērnu fonda vadītājs no Zemgales.

Kā novēroja Ir.lv, uzreiz pēc mandāta apstiprināšanas Bērziņš (PLL) kāpa tribīnē un aktīvi debatēja par valsts budžeta paketē iekļauto likumprojektu, kas paredz “iesaldēt” pabalstus.

 

Komentāri (12)

dace_ampermane 14.04.2011. 10.14

kliba pīle, politisks līķis, vēstures mēslaine.

+8
0
Atbildēt

0

Mārtiņš Ozoliņš 14.04.2011. 17.52

Nevaru saprast, kurš latvju politiķis man riebjas vairāk – šis konkrētais Andris Bērziņš vai Gundars Bērziņš

+3
0
Atbildēt

0

austrisv 14.04.2011. 12.27

Kāds PLL elekorāts, tādi nozēlojamas kvalitātes deputāti arī viņus pārstāv saeimā.
Runā , ka šis ļoti mīl iemest pa lampu.

+3
0
Atbildēt

0

@

Komentāri nav iespējoti šim rakstam

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu