Policija: apdegušais bērns stāstu izdomājis 30

Raitis Plauks, F64
Print Friendly, PDF & Email

Jaunieši kopā ostījuši benzīnu un cietušais aizdedzinājis degvielas pudeli

Desmit gadus vecais limbažnieks melojis, ka viņu aizdedzinājuši cilvēki maskās, bet patiesībā puika, ostot benzīnu, pats aizdedzinājies, atsaucoties uz policijas informāciju, ziņo BNS. Valsts policijā informē, ka, veicot izmeklēšanu kriminālprocesā, nav gūts apstiprinājums zēna paustajai versijai par cilvēkiem melnajās maskās un ļaunprātīgo dedzināšanu.

Policija izņēmusi lietiskos pierādījumus vietā, kur it kā notikusi dedzināšana un liecinieku statusā nopratinājusi vairākus deviņus līdz četrpadsmit gadus vecus zēnus. Šī vieta nav pat tuvu jaunieša norādītajai BMX trasei. Pēc zēnu sniegtajām liecībām, jaunieši kopā ostījuši benzīnu. Cietušais sācis spēlēties ar pudeli, kurā atradusies degviela un to aizdedzinājis.

Iespējams, zēns stāstu par uzbrucējiem melnās maskās izdomājis bailēs no vecākiem, atsaucoties uz neoficiāliem avotiem, otrdien raksta arī “Neatkarīgā”.

Iepriekš bērns mediķiem bija stāstījis, ka BMX trasē viņam klāt pienākuši pusaudži melnās maskās, aplējuši viņu ar benzīnu un aizdedzinājuši zēna drēbes. Kā otrdien raksta "Latvijas Avīze", svētdienas vakarā mediķiem zvanījis satraukts tēvs, kurš vēstījis, ka viņa dēlu aplējuši ar benzīnu un aizdedzinājuši. Kad mediķi ieradušies Limbažos norādītajā dzīvoklī, viņi cerējuši, ka policija būs jau priekšā, taču sastapuši tur tikai cietušo puiku un viņa tēvu. Pēc tēva stāstītā, BMX trasē pie bērna pienākuši divi pusaudži sejas maskās, aplējuši viņu ar benzīnu un aizdedzinājuši. Cietušais tūlīt pēc tam skrējis mājās, bet tēvs saucis ātro palīdzību, ģimenes versiju par notikušo atstāsta "Latvijas Avīze".

Komentāri (30)

ievuliitis 27.07.2010. 10.27

Lai puika veseļojas un cerams šis notikums atturēs viņu no spēlēm ar uguni – gan tiešā, gan pārnestā nozīmē un apturēs personības degradāciju. Ja nemaldos, benzīna, līmes un citu vielu ostīšana atstāj neizdzēšamas degradējošas sekas uz smadzenēm.

+6
0
Atbildēt

6

  snjuu > ievuliitis 27.07.2010. 11.53

  🙂 man laikam būs paveicies, pārlieku ilga uzturēšanās smirdīgos auto vai ne pārāk koncentrētos acetona tvaikos izraisa vemšanu. Neatgriezeniskās sekas gan drīzāk iestājas pēc ilgas un regulāras sevis pakļaušanas konkrētajai ietekmei.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  lailabidzane > ievuliitis 27.07.2010. 10.49

  .
  Un kā ar tiem, kuri joprojām strādā apavu ražotnēs, vai tipogrāfijās, piemēram? 😉

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  lailabidzane > ievuliitis 27.07.2010. 11.55

  .
  Veiksmi Tev, betij, pētījumos, kuri apstiprina tavu izteikumu neapšaubāmo patiesumu!

  +1
  -1
  Atbildēt

  0

  snjuu > ievuliitis 27.07.2010. 10.39

  Gribi teikt, ka visi “krievlaiku” šoferi, kas braukāja ar smirdīgām mašīnām ir “neizdzēšami degradējuši smadzenes”?

  0
  0
  Atbildēt

  0

  ievuliitis > ievuliitis 27.07.2010. 12.30

  Es tomēr nebūšu tik pašaizliedzīga, kā 19. gadsimta zinātnieki un nepakļaušu sevi briesmām – neveikšu eksperimentus ar sevi. Un arī pret tevi, varbūt ka tā, būšu humāna – vairs nepakļaušu tevi – attiecīgi tavas smadzenes – augstākminēto vielu iedarbībai:))
  Kristapam piekrītu par “ilgām un regulārām”.

  +2
  0
  Atbildēt

  0

  ievuliitis > ievuliitis 27.07.2010. 11.15

  Esat veikuši pētījumus – speciāli lai ieriebtu man – un konstatējāt, ka manis pieminētās sekas neatbilst īstenībai?
  Vai paši esat ostījuši un nepamanījāt nekādas degradācijas pazīmes? To jau tikai apkārtējie var novērtēt. Un, kas attiecas uz “varbūt ka tā”, man ir stipras aizdomas, ka tas tā arī ir noticis:))

  +6
  0
  Atbildēt

  0

andris_auzinsh 27.07.2010. 10.18

Es ar bērnībā netīšām izsitu logu un samelojos, ka to izdarīja citi. Baigās ziepes beigās sanāca ar seņčiem un tiem kam izsitu. Šāds stāsts ir katram no mums. Tāda nu ir tā bērnība. Tā kā šim jauneklim vienkārši nepaveicās, ka dzīvo laikā, kad mediji izsalkuši pēc baisiem stāstiem. Lai šiem miers mājā un sīkais veseļojas.

+6
-1
Atbildēt

1

  vzlotnikovs > andris_auzinsh 27.07.2010. 12.29

  Tā ir. Tagad jau mazi puikas vairs nevar pa kluso nokūpināt vecu kartona kasti – jau mediji ziņo par to. Toties puikam iztēle atbilstoša viņa vecumam un skatāmvielai. Jau sen gaidīju, ka kāds tīnis teiks, ka viņam uzbrūk vampīri. Bail jau vecākiem stāstīt – sūtīs pie galvas daktera.

  +1
  0
  Atbildēt

  0

disassociative 27.07.2010. 10.01

Šodien panesīsies agresīvie komentāri pret zēnu, kas samelojies. Nez arī nāves sods vai Ulmaņa laika pipka tiks pieprasīta? Sīkais savārījis ziepes, samelojies senčiem un mediķiem, bet vakar no tā tika uztaisīta nez kāda sensācija. Sāka likties, ka dzīvojam mežonīgajos Austrumos ar nomētāšanu ar akmeņiem. Šo agresīvo komentāru autori gan varētu padomāt, ar ko viņi paši atšķiras no šādiem iespējamiem pusaudžiem maskās?

+7
-4
Atbildēt

5

  disassociative > disassociative 27.07.2010. 10.47

  Es nē. Meklē citā virzienā.

  0
  0
  Atbildēt

  0

  lailabidzane > disassociative 27.07.2010. 10.42

  .
  Vakar kāds pauda šādu “viedokli”:
  “Vai tur tuvumā nenotiek kāds TPJO mācību pasākums?”.
  Kurš, interesanti, tas bija, ko?

  0
  0
  Atbildēt

  0

  disassociative > disassociative 27.07.2010. 10.48

  jo šajā pirmstīņa vecumā vēl pastāv tiešais vads starp dibenu un smadzenēm
  __________________
  Nepastāv vis. Ne šajā, ne kādā citā vecumā, vismaz pozitīvā virzienā noteikti ne. Vardarbība nevar būt pozitīva. Un nevar būt audzinoša.

  +2
  -1
  Atbildēt

  0

  andris_krumins > disassociative 27.07.2010. 10.52

  Labāk, lai baidās no daktera bērziņa, nekā osta benzīnu un melo vecākiem.

  +3
  -1
  Atbildēt

  0

  ::Vai cis :: > disassociative 27.07.2010. 10.34

  Štrunts par to Minhauzena stāstu par aizdedzināšanu, tas patiešām ir sagudrots bailēs no soda un puika jau ar apsvilināšanos ir sodīts gana, bet benzīna ostīšana 10 gadu vecumā manuprāt ir lieta, kas tik tiešām prasīties prasās pēc Tevis pieminētās Ulmaņlaika pipkas vai vismaz pēc daktera bērziņa, jo šajā pirmstīņa vecumā vēl pastāv tiešais vads starp dibenu un smadzenēm

  +6
  -2
  Atbildēt

  0

Lai pievienotu komentāru, vai ienāc ar:

Saņem svarīgākās ziņas katru darba dienas rītu